0% - Finansowanie Fabryczne Rostselmash

- RATY DO 10 LAT 

- fINAnSOWANIE vat

- pierwsza rata PO ŻNIWACH

- oBOWIĄZUJE do wyczerpania zapasów

    513 600 630  WCZESNE DECYZJE PROCENTUJĄ

ROSTSELMASH TORUM 770

Innowacyjny kombajn rotorowy

 

 

 

 

Dowiedz sie więcej

ROSTSELMASH NOVA 330

DOSKONAŁY WYBÓR DLA MAŁYCH

I ŚREDNICH GOSPODARSTw

 

Dowiedz się więcej

 

ROSTSELMASH RSM 161

380 km - NaJWYDAJNIEJSZY W SWOJEJ KLASIE

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

ROSTSELMASH VECTOR

Jeden z najpopularniejszych

kombajnów na świecie

 

 

Dowiedz się więcej

 

ROSTSELMASH ACROS

lider wydajności w SWOJEJ KLASIE

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

ROSTSELMASH RSM 1401/1403

Niskie koszty, wysoka wydajność

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

Rostselmash NOVA

175 - 175 KM

Nowy kompaktowy kombajn zbożowy marki Rostselmash. Maszyna przeznaczona dla małych i srednich gospodarstw o powierchni od 50 do 500 hektarów. 


Teraz w promocyjnej cenie za jedyne 369 900 PLN netto

(oferta ograniczona ilością dostępnych sztuk) - dowiedz się wiecej >> 

Model Moc Maksymalna Heder Powierzchnia sit Ilość wytrząsaczy Zborinik
Nova 180 KM 3,59 4 4500 l
 

Doskonała Widoczność

Odpowiednio długi przenośnik pochyły gwarantuje doskonałą widocznoścć na przyżąd żniwny.

 

-

Łańcuchowo listwowy przenośnik pochyły zapewnia szybke i równomierne podawanie masy do bębna młócącego. Duże okna inspekcyjne na  obudowie przenośniku zapewniają łatwy dostęp do łańcucha z listwami i jego łatwą konserwację.

Chwytacz kamieni przed bębnem młócącym zapobiega dostawaniu się kamieni do układu omłotowego. W trudnych warunkach pracy mamy do dyspozycji rewers hydrauliczny.

 

 

Wydajny Układ omłotowy

Największa powierzchnia klepiska w tej klasie kombajnów.

 

Jednobębnowy układ omłotowy dzięki swojej konstrukcji zapewnia wysoką jakość pozyskiwanego ziarna i zaskakuje swoją wydajnością.

Dwusekcyjne klepisko o bardzo dużym kącie opasania wynoszącym 154, i największej w tej klasie kombajnów powierzchni 0,93 m2 w połaczeniu z bębnem młócącym o średnicy 600 mm, zapewniają doskonałą wydajnośc całego układu omłotowego.

-
 

Efektywne czyszczenie

Największa powierzchnia sit w tej klasie kombajnów.

 

-

Do oczyszczania ziarna stosuję się system podwójnych sit.  Duża wysokość spadu i  wstępne sito palcowe na podsiewaczu znacznie poprawiają proces oczyszczania.

Całkowita powierzchnia sit wynosi 3,59m2 i jest największa w tej klasie kombajnów.  

W systemie oczyszczenia jest stosowany wentylator z 6 - łopatkami którego prędkość obrotowa jest regulowana z kabiny i wyświetlana na panelu sterowania.

 

Wydajne wytrząsacze

Układ wytrząsaczy o bardzo dużej powierzchni separacji wynoszącej 4,3 m2.

Efektywny 4 klawiszowy wytrząsacz słomy i optymalna długość klawiszy zapewnia dokładną separację, aż do ostatniego ziarna.

Amplituda skoku klawiszy dobrana w taki sposób, aby zapewnić maksymalny stopień separacji ziarna ze słomy.

-
 

Mocny i oszczędny

Kombajn Nova wyposażony jest w nowoczesny silnik Cummins o mocy 175 KM.

 

-

Kombajn wyposażony jest w nowoczesny silnik Diesla z turbodoładowaniem Cummins (Stage IV) i turbosprężarką o zmiennej geometrii, 175 KM (129 kW przy2200 obr./min). Zapas momentu obrotowego do 20 %.

System sterowania silnika w pełni monitoruje jego pracę i dostarcza dokładnie tyle paliwa, ile jest wymagane zgodnie z aktualnym obciążeniem. Dzięki temu uzyskuje się minimalne zużycie paliwa.

W celu przestrzegania obowiązujących przepisów dotyczących szkodliwych emisji  spalin wykorzystywana jest kombinacja systemu SCR ze zbiornikiem o dużej pojemności dla AdBlue (57 l) i katalizatora oksydacyjnego DОС.

 

kabina comfort cab

System informacyjny ADVISER II.

 

Kombajny NOVA są wyposażone w kabinę Comfort Cab. System klimatyzacji i ogrzewania wchodzi w skład wyposażenia podstawowego.

Będziecie Państwo zadowoleni z komfortu, który naprawdę pozwala pracować wydajnie, z mniejszym zmęczeniem aż do końca dnia.

System informacyjno-głosowy Adviser w sposób ciągły monitoruje proces omłotu i pracę mechanizmów kombajnu, co pozwala kontrolować stabilność procesu pracy i zapobiegać awariom podzespołów.

-
 

pojemny zbiornik

Nova wyposażona jest w bardzo duzy jak na swoją klasę zbiornik na ziarno o

pojemności 4 500 litrów.

 

-

Pojemność zbiornika kombajnu jest najbardziej optymalna dla tej klasy maszyn. Szybki układ wyładunku  umożliwia wyładunek w czasie nie przekraczającym 2 minuty.

Przy pomocy regulowanych przesłon wewnątrz zbiornika regulowana jest prędkość wyładunku w zależności od rodzaju i wilgotności zbieranej uprawy. Wysokość wyładunku wynosi 4 m, co pozwala wyładowywać ziarno do dowolnych środków transportu.

Sterowanie hydrauliczne ślimaka wyładunkowego uruchamiane jest z kabiny.

 
 

niezawodny rozdrabniacz

 

 

Klasyczny system młocenia i separacji NOVA praktycznie nie uszkadza słomy.

W zależności od planowanego wykorzystania słomę można rozdrobnić i rozrzucić albo ułożyć w pokos.

Wyłączanie napędu rozdrabniacza odbywa się w ciągu kilku sekund.

-
 

Prezentacja Wideo

 

 

 

O marce Rostselmash

Oficjalnie "dzień urodzin" firmy Rostselmash jest uważany za 21 lipca 1929r. Tego dnia pierwsze maszyny zostały wyprodukowane na terenie produkcyjnym w Rostowie nad Donem: zgrabiarka, pługi do ciągnika i siewniki. Stworzony jako zakład produkcji narzędzi rolniczych Rostselmash w ciągu roku otrzymuje nowy główny kierunek produkcji - produkcja maszyn żniwnych. 30 czerwca 1930 r. został wyprodukowany pierwszy rosyjski kombajn "Kolkhoz" i pomyślnie przeszedł testy. W lutym 1984 r. główną linię produkcyjną opuścił 200 000 kombajn w październiku wyprodukowano pierwsze kombajny Don. Kolejnym etapem rozwoju przedsiębiorstwa była jego reorganizacja z zakładu państwowego w spółkę akcyjną (koniec 1992 r.), której właścicielem stał się personel Rostselmash. Mimo trudnych lat 90 - tych Rostselmash jest jednym z nielicznych w przemyśle, który zdołał utrzymać produkcję. pracę zespołową i ciągłość projektowania. Dla Rostselmasha lata 2000 stały się okresem ponownego startu, nowym wiekiem rozwoju. W tym okresie przeprowadzono dywersyfikację produkcji i modernizację. Nowe modele maszyn żniwnych opuszczają linię produkcyjną. Firma obejmuje zewnętrzne aktywa przemysłowe z nowymi typami sprzętu rolniczego. Rostselmash przekształca się w jednego z najsilniejszych producentów i kluczowych graczy na międzynarodowym rynku maszyn rolniczych. Obecnie firma posiada wszystkie niezbędne technologie do produkcji wysokiej jakości maszyn rolniczych włącznie z rozwojem inżynieryjnym.

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna