Kombajn Rostselmash RSM161 slajd na korbanek.pl

0% - Finansowanie Fabryczne Rostselmash

- RATY DO 10 LAT 

- fINAnSOWANIE vat

- pierwsza rata PO ŻNIWACH

- oBOWIĄZUJE do wyczerpania zapasów

    513 600 630  WCZESNE DECYZJE PROCENTUJĄ

kombajn zbożowy Rostselmash Torum 770 www.korbanek.pl

ROSTSELMASH TORUM 770

Innowacyjny kombajn rotorowy

 

 

 

 

Dowiedz sie więcej

kombajn zbożowy Rostselmash NOVA www.korbanek.pl slider

ROSTSELMASH NOVA 330

DOSKONAŁY WYBÓR DLA MAŁYCH

I ŚREDNICH GOSPODARSTw

 

Dowiedz się więcej

 

www.korbanek.pl Rostselmash RSM 161 kombajn zbożowy slider

ROSTSELMASH RSM 161

380 km - NaJWYDAJNIEJSZY W SWOJEJ KLASIE

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

kombajn zbożowy Rostselmash Vector 425 podczas pracy w polu widok z lotu ptaka

ROSTSELMASH VECTOR

Jeden z najpopularniejszych

kombajnów na świecie

 

 

Dowiedz się więcej

 

Kombajn zbożowy Rostselmash Acros podczas zbiorów praca w polu

ROSTSELMASH ACROS

lider wydajności w SWOJEJ KLASIE

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

Sieczkarnia samojezdna Rostselmash RSM 1401/1403 na poly z podbieraczem do pokosów

ROSTSELMASH RSM 1401/1403

Niskie koszty, wysoka wydajność

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

Rostselmash RSM 161

380 - 380 KM

Kombajn zbożwy RSM 161 przeznaczony jest do zbioru wszystkich tradycyjnych upraw ziarnistych - zbóż, grochu, roślin oleistych i innych upraw. 

www.korbanek.pl Rostselmash RSM 161 kombajn zbożowy podczas pracy

 

Nowa kabina Luxury Cab wyposażona jest w panoramiczne szyby, wycieraczkę i przydatne lusterka boczne. Jeśli chodzi o przestrzeń, to jedna z największych w swojej klasie  pokonująca swoich rywali o blisko 30%. Posiada ergonomiczne fotele zarówno operatora, jak i pasażera, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań użytkownika. Kabina  wyposażona jest w wysoce skuteczną klimatyzację oraz schowki. Kombajn przystosowany jest do najnowszej generacji systemu informacyjnego Adviser III, wyposażonego w najnowszej generacji 10 calowy kolorowy ekran dotykowy i innowacyjny interfejs użytkownika z funkcjami ogólnie dostępnymi na poziomie menu.

 

 

 
schemat budowy kombajnu zbożowego Rostselmash RSM 161 wraz z hederem
 • More

  kabina luxury cab wyposażona w system informacyjny adviser III

  Close
 • More

  Zbiornik na ziarno o pojemności 10500 l., szybki rozładunek 115 l/s

  Close
 • More

  Silnik cummins 380 km

  Close
 • More

  6 wytrząsaczy słomy o powierzchni 6,1 m²

  Close
 • More

  Wydajny system czysczenia optiflow o powierzchni 7,1 m²

  Close
 • More

  rozdrabniacz słomy / rozrzutnik plew

  Close
 • More

  przyrząd żniwny power stream o szerokości roboczej 7 m lub 9 m

  Close
 • More

  wydajny przenośnik pochyły

  Close
 • More
zbiór zboża nowoczesnym kombajnem Rostselmash RSM 161 z siekaczem do słomy
 

 

RSM 161 - w akcji 

 

 

 

 

RSM 161 - proces omłotu 

 

 

 

silnik  cummins 380 KM

 

Kombajn wyposażony jest w wydajny i ekonomiczny sześciocylindrowy silnik Cummins QSL 9.L6 o mocy 380 KM., St IVF. Silnik posiada dużą rezerwę mocy (25%), spełnia również wymagania odnośnie normy emisji spalin Stage IV.

Mocny i oszczedny silnik Cummins o mocy 380 KM w kombajnie Rostselmash RSM 161
 

6 WYTRZĄSACZY SŁOMY 

 

sześć wytrząsaczy duża powierzchnia separacji ziarna w kombajnie Rostselmash RSM 161

W RSM 161 zamontowano 6 wytrząsaczy słomy o powierzchni 6,1 m² i oddzielny układ domłacający, który zmniejsza ilość uszkodzonych ziaren, oraz zwiększa wydajność młocarni. Skok wału wytrząsaczy został dobrany w taki sposób aby zapewnić maksymalny stopień separacji materiału.

 

system czyszczenia opti flow

 

skuteczny system czyszczenia OPTI FLOW w kombajnie Rostselmash RSM 161

Dla czyszcenia ziarna zastosowano 2 - kaskadowy system OptiFlow składający się z elektrycznie sterowanych sit o powierzchni 7,1 m². Silny, optymalny strumień powietrza, wysoki stopień spadu i sito palcowe w zauważalny sposób zwiększają proces czyszcenia ziarna. Na gónym sicie wykorzystano technologię "falistego" sita - grzebienie mają różne rozmiary. Jest to opatentowane rozwiązanie, które zapewnia równomierny przepływ powietrza co wspomaga przedostawanie się zbieranej masy. W systemie czyszczenia został wykorzystany elektrycznie sterowny wentylator turbinowy, którego prędkość obrotowa jest regulowana w wygodny sposób z kabiny i wyświetlana na monitorze.  

 

system omłotu tetra processor

RSM 161 posiada unikalny system omłotu Tetra Processor, który został wyposażony klepisko z automatyczną, elektryczną regulacją na całej długości. System składa się z czterech bębnów o szerokości 1650 mm. Masa z przenośnika pochyłego trafia najpierw do 10 - cepowego bębna młócącego o średnicy 800 mm, gdzie następnie jest przekazywana przez drugi pośredni bęben rozdzielający do trzeciego bębna - separatora o średnicy 750 mm. Dalej wymłócona słoma za pomocą odrzutnika trafia na wytrząsacze. Duża powierzchnia omłotu czterech bębnów wynosząca aż 3,3 m² pozwala maszynie zebrać do 45 t/godz. RSM 161 posiada również niezależny układ niedomłotów umieszczony z lewej strony kombajnu.

system omłotu TETRA PROCESSOR kombajnu zbożowego Rostselmash RSM 161 od firmy korbanek
 

przenośnik pochyły

 

przenośnik pochyły z odrzutnikiem kombajnu zbożowego Rostselmash RSM 161

Przenośnik pochyły nowej generacji wyposażony jest w odrzutnik przyspieszający podawanie masy. Przenośnik posiada szybkozłącze przewodów hydraulicznych, które ułatwia szybkie sprzęganie zespołu żniwnego i kombajnu.

 

kabina  luxury cab z systemem adviser III

 

Nowa kabina Luxury Cab oferuję operatorowi swobodę ruchów, przejrzystość i znakomitą widoczność. Zawsze optymalna temperatura, niski poziom hałasu, 3 - stopniowo przestawiana kolumna kierownicy tworzą doskonałe warunki pracy. System Adviser III z 10 calowym kolorowym, dotykowym monitorem, odpowiada za optymalne ustawienia maszyny, wskazuje błędy w pracy i pomaga je szybko wyeliminować. 

nowoczesna kabina LUKSURY CAB w kombajnie RSM 161 zapewnia komfort pracy
 

Przyżad żniwny  power stream

 

 

przyrząd żniwny Power Stream płynne doskonałe cięcie w kombajnie Rostselmash RSM 161 z firmy Korbanek

Kombajn RSM 161 wyposażone są w przyrząd żniwny Power Stream o szerokości roboczej 7 m i 9 m. Układ tnący Schumacher pracuje płynnie, dokładnie oraz jest trwały w użytkowaniu. Wysoka częstotliwość cięcia i podwójna krawędź tnąca gwarantuje szybkie cięcie z minimlanymi stratami. Noże są mocowane śrubami, co znacznie skraca czas wymiany. Dla zbiorów zboża poległego stosowane są podnośniki łanu. Nagarniacz napędzany jest hydraulicznie co pozwala zszychronizować jego prędkość obrotową z prędkością jazdy kombajnu. 

 

ROZDRABNIACZ SŁOMY & ZBIORNIK NA ZIARNO

 

praca z rozdrabniaczem słomy kombajn zbożowy Rostselmash RSM 161

 

ROZDRABNIACZ SŁOMY

 

Możliwość zastosowania dwóch prędkości rozdrabniania w zależności od zbieranego materiału, regulowane z kabiny. Duża ilość noży i przeciwnoży zapewnia dobrą jakość rozdrabniania. Szerokością rozrzucania słomy można sterować z kabiny (opcja).

sprawny rozładunek ziarna ze zbiornika o pojemności 10500 l na wysokość nawet 5,05 m kombajnem Rostselmash RSM 161

 

SPRAWNY ROZŁADUNEK

 

Kombajn posiada zbiornik o pojemności 10500 l, który jest opróżniany w ciągu dwóch minut z prędkością 115 l/s. Dodatkowo RSM 161 wyposażony jest w hydropulsatory, dzięki którym wilgotna masa nie zawiesza się na ściankach. Wyskość maksymalna wyładunku to 5,05 m .

 

 

 •  

   

O marce Rostselmash

Logo Rostselmash na czerwonym tle korbanekpl

Oficjalnie "dzień urodzin" firmy Rostselmash jest uważany za 21 lipca 1929r. Tego dnia pierwsze maszyny zostały wyprodukowane na terenie produkcyjnym w Rostowie nad Donem: zgrabiarka, pługi do ciągnika i siewniki. Stworzony jako zakład produkcji narzędzi rolniczych Rostselmash w ciągu roku otrzymuje nowy główny kierunek produkcji - produkcja maszyn żniwnych. 30 czerwca 1930 r. został wyprodukowany pierwszy rosyjski kombajn "Kolkhoz" i pomyślnie przeszedł testy. W lutym 1984 r. główną linię produkcyjną opuścił 200 000 kombajn w październiku wyprodukowano pierwsze kombajny Don. Kolejnym etapem rozwoju przedsiębiorstwa była jego reorganizacja z zakładu państwowego w spółkę akcyjną (koniec 1992 r.), której właścicielem stał się personel Rostselmash. Mimo trudnych lat 90 - tych Rostselmash jest jednym z nielicznych w przemyśle, który zdołał utrzymać produkcję. pracę zespołową i ciągłość projektowania. Dla Rostselmasha lata 2000 stały się okresem ponownego startu, nowym wiekiem rozwoju. W tym okresie przeprowadzono dywersyfikację produkcji i modernizację. Nowe modele maszyn żniwnych opuszczają linię produkcyjną. Firma obejmuje zewnętrzne aktywa przemysłowe z nowymi typami sprzętu rolniczego. Rostselmash przekształca się w jednego z najsilniejszych producentów i kluczowych graczy na międzynarodowym rynku maszyn rolniczych. Obecnie firma posiada wszystkie niezbędne technologie do produkcji wysokiej jakości maszyn rolniczych włącznie z rozwojem inżynieryjnym.

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna