0% - Finansowanie Fabryczne Rostselmash

- RATY DO 10 LAT 

- fINAnSOWANIE vat

- pierwsza rata PO ŻNIWACH

- oBOWIĄZUJE do wyczerpania zapasów

    513 600 630  WCZESNE DECYZJE PROCENTUJĄ

ROSTSELMASH TORUM 770

Innowacyjny kombajn rotorowy

 

 

 

 

Dowiedz sie więcej

ROSTSELMASH NOVA 330

DOSKONAŁY WYBÓR DLA MAŁYCH

I ŚREDNICH GOSPODARSTw

 

Dowiedz się więcej

 

ROSTSELMASH RSM 161

380 km - NaJWYDAJNIEJSZY W SWOJEJ KLASIE

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

ROSTSELMASH VECTOR

Jeden z najpopularniejszych

kombajnów na świecie

 

 

Dowiedz się więcej

 

ROSTSELMASH ACROS

lider wydajności w SWOJEJ KLASIE

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

ROSTSELMASH RSM 1401/1403

Niskie koszty, wysoka wydajność

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

Rostselmash RSM 161

380 - 380 KM

Kombajn zbożwy RSM 161 przeznaczony jest do zbioru wszystkich tradycyjnych upraw ziarnistych - zbóż, grochu, roślin oleistych i innych upraw. 

 

Nowa kabina Luxury Cab wyposażona jest w panoramiczne szyby, wycieraczkę i przydatne lusterka boczne. Jeśli chodzi o przestrzeń, to jedna z największych w swojej klasie  pokonująca swoich rywali o blisko 30%. Posiada ergonomiczne fotele zarówno operatora, jak i pasażera, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań użytkownika. Kabina  wyposażona jest w wysoce skuteczną klimatyzację oraz schowki. Kombajn przystosowany jest do najnowszej generacji systemu informacyjnego Adviser III, wyposażonego w najnowszej generacji 10 calowy kolorowy ekran dotykowy i innowacyjny interfejs użytkownika z funkcjami ogólnie dostępnymi na poziomie menu.

 

 

 
 • More

  kabina luxury cab wyposażona w system informacyjny adviser III

  Close
 • More

  Zbiornik na ziarno o pojemności 10500 l., szybki rozładunek 115 l/s

  Close
 • More

  Silnik cummins 380 km

  Close
 • More

  6 wytrząsaczy słomy o powierzchni 6,1 m²

  Close
 • More

  Wydajny system czysczenia optiflow o powierzchni 7,1 m²

  Close
 • More

  rozdrabniacz słomy / rozrzutnik plew

  Close
 • More

  przyrząd żniwny power stream o szerokości roboczej 7 m lub 9 m

  Close
 • More

  wydajny przenośnik pochyły

  Close
 • More
-
 

 

RSM 161 - w akcji 

 

 

 

 

RSM 161 - proces omłotu 

 

 

 

silnik  cummins 380 KM

 

Kombajn wyposażony jest w wydajny i ekonomiczny sześciocylindrowy silnik Cummins QSL 9.L6 o mocy 380 KM., St IVF. Silnik posiada dużą rezerwę mocy (25%), spełnia również wymagania odnośnie normy emisji spalin Stage IV.

-
 

6 WYTRZĄSACZY SŁOMY 

 

-

W RSM 161 zamontowano 6 wytrząsaczy słomy o powierzchni 6,1 m² i oddzielny układ domłacający, który zmniejsza ilość uszkodzonych ziaren, oraz zwiększa wydajność młocarni. Skok wału wytrząsaczy został dobrany w taki sposób aby zapewnić maksymalny stopień separacji materiału.

 

system czyszczenia opti flow

 

-

Dla czyszcenia ziarna zastosowano 2 - kaskadowy system OptiFlow składający się z elektrycznie sterowanych sit o powierzchni 7,1 m². Silny, optymalny strumień powietrza, wysoki stopień spadu i sito palcowe w zauważalny sposób zwiększają proces czyszcenia ziarna. Na gónym sicie wykorzystano technologię "falistego" sita - grzebienie mają różne rozmiary. Jest to opatentowane rozwiązanie, które zapewnia równomierny przepływ powietrza co wspomaga przedostawanie się zbieranej masy. W systemie czyszczenia został wykorzystany elektrycznie sterowny wentylator turbinowy, którego prędkość obrotowa jest regulowana w wygodny sposób z kabiny i wyświetlana na monitorze.  

 

system omłotu tetra processor

RSM 161 posiada unikalny system omłotu Tetra Processor, który został wyposażony klepisko z automatyczną, elektryczną regulacją na całej długości. System składa się z czterech bębnów o szerokości 1650 mm. Masa z przenośnika pochyłego trafia najpierw do 10 - cepowego bębna młócącego o średnicy 800 mm, gdzie następnie jest przekazywana przez drugi pośredni bęben rozdzielający do trzeciego bębna - separatora o średnicy 750 mm. Dalej wymłócona słoma za pomocą odrzutnika trafia na wytrząsacze. Duża powierzchnia omłotu czterech bębnów wynosząca aż 3,3 m² pozwala maszynie zebrać do 45 t/godz. RSM 161 posiada również niezależny układ niedomłotów umieszczony z lewej strony kombajnu.

-
 

przenośnik pochyły

 

-

Przenośnik pochyły nowej generacji wyposażony jest w odrzutnik przyspieszający podawanie masy. Przenośnik posiada szybkozłącze przewodów hydraulicznych, które ułatwia szybkie sprzęganie zespołu żniwnego i kombajnu.

 

kabina  luxury cab z systemem adviser III

 

Nowa kabina Luxury Cab oferuję operatorowi swobodę ruchów, przejrzystość i znakomitą widoczność. Zawsze optymalna temperatura, niski poziom hałasu, 3 - stopniowo przestawiana kolumna kierownicy tworzą doskonałe warunki pracy. System Adviser III z 10 calowym kolorowym, dotykowym monitorem, odpowiada za optymalne ustawienia maszyny, wskazuje błędy w pracy i pomaga je szybko wyeliminować. 

-
 

Przyżad żniwny  power stream

 

 

-

Kombajn RSM 161 wyposażone są w przyrząd żniwny Power Stream o szerokości roboczej 7 m i 9 m. Układ tnący Schumacher pracuje płynnie, dokładnie oraz jest trwały w użytkowaniu. Wysoka częstotliwość cięcia i podwójna krawędź tnąca gwarantuje szybkie cięcie z minimlanymi stratami. Noże są mocowane śrubami, co znacznie skraca czas wymiany. Dla zbiorów zboża poległego stosowane są podnośniki łanu. Nagarniacz napędzany jest hydraulicznie co pozwala zszychronizować jego prędkość obrotową z prędkością jazdy kombajnu. 

 

ROZDRABNIACZ SŁOMY & ZBIORNIK NA ZIARNO

 

-

 

ROZDRABNIACZ SŁOMY

 

Możliwość zastosowania dwóch prędkości rozdrabniania w zależności od zbieranego materiału, regulowane z kabiny. Duża ilość noży i przeciwnoży zapewnia dobrą jakość rozdrabniania. Szerokością rozrzucania słomy można sterować z kabiny (opcja).

-

 

SPRAWNY ROZŁADUNEK

 

Kombajn posiada zbiornik o pojemności 10500 l, który jest opróżniany w ciągu dwóch minut z prędkością 115 l/s. Dodatkowo RSM 161 wyposażony jest w hydropulsatory, dzięki którym wilgotna masa nie zawiesza się na ściankach. Wyskość maksymalna wyładunku to 5,05 m .

 

 

 •  

   

O marce Rostselmash

Oficjalnie "dzień urodzin" firmy Rostselmash jest uważany za 21 lipca 1929r. Tego dnia pierwsze maszyny zostały wyprodukowane na terenie produkcyjnym w Rostowie nad Donem: zgrabiarka, pługi do ciągnika i siewniki. Stworzony jako zakład produkcji narzędzi rolniczych Rostselmash w ciągu roku otrzymuje nowy główny kierunek produkcji - produkcja maszyn żniwnych. 30 czerwca 1930 r. został wyprodukowany pierwszy rosyjski kombajn "Kolkhoz" i pomyślnie przeszedł testy. W lutym 1984 r. główną linię produkcyjną opuścił 200 000 kombajn w październiku wyprodukowano pierwsze kombajny Don. Kolejnym etapem rozwoju przedsiębiorstwa była jego reorganizacja z zakładu państwowego w spółkę akcyjną (koniec 1992 r.), której właścicielem stał się personel Rostselmash. Mimo trudnych lat 90 - tych Rostselmash jest jednym z nielicznych w przemyśle, który zdołał utrzymać produkcję. pracę zespołową i ciągłość projektowania. Dla Rostselmasha lata 2000 stały się okresem ponownego startu, nowym wiekiem rozwoju. W tym okresie przeprowadzono dywersyfikację produkcji i modernizację. Nowe modele maszyn żniwnych opuszczają linię produkcyjną. Firma obejmuje zewnętrzne aktywa przemysłowe z nowymi typami sprzętu rolniczego. Rostselmash przekształca się w jednego z najsilniejszych producentów i kluczowych graczy na międzynarodowym rynku maszyn rolniczych. Obecnie firma posiada wszystkie niezbędne technologie do produkcji wysokiej jakości maszyn rolniczych włącznie z rozwojem inżynieryjnym.

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna