Kombajn Rostselmash RSM161 slajd na korbanek.pl

0% - Finansowanie Fabryczne Rostselmash

- RATY DO 10 LAT 

- fINAnSOWANIE vat

- pierwsza rata PO ŻNIWACH

- oBOWIĄZUJE do wyczerpania zapasów

    513 600 630  WCZESNE DECYZJE PROCENTUJĄ

kombajn zbożowy Rostselmash Torum 770 www.korbanek.pl

ROSTSELMASH TORUM 770

Innowacyjny kombajn rotorowy

 

 

 

 

Dowiedz sie więcej

kombajn zbożowy Rostselmash NOVA www.korbanek.pl slider

ROSTSELMASH NOVA 330

DOSKONAŁY WYBÓR DLA MAŁYCH

I ŚREDNICH GOSPODARSTw

 

Dowiedz się więcej

 

Kombajn zbożowy Rostselmash Acros podczas zbiorów praca w polu

ROSTSELMASH ACROS

lider wydajności w SWOJEJ KLASIE

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

Sieczkarnia samojezdna Rostselmash RSM 1401/1403 na poly z podbieraczem do pokosów

ROSTSELMASH RSM 1401/1403

Niskie koszty, wysoka wydajność

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

www.korbanek.pl Rostselmash RSM 161 kombajn zbożowy slider

ROSTSELMASH RSM 161

380 km - NaJWYDAJNIEJSZY W SWOJEJ KLASIE

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

kombajn zbożowy Rostselmash Vector 425 podczas pracy w polu widok z lotu ptaka

ROSTSELMASH VECTOR

Jeden z najpopularniejszych

kombajnów na świecie

 

 

Dowiedz się więcej

 

Rostselmash TORUM 770

520 - 520 KM

TORUM - to bardzo mocny kombajn rotorowy, jeden z najbardziej wydajnych na świecie. TORUM jest w stanie zbierać ponad 2000 hektarów różnych zbóż w sezonie, zbierając 40 ton ziarna na godzinę i 300 ton na zmianę. Jego wyjątkową cechą jest rotor wraz z obrotowym klepiskiem, który zapewnia płynną w najtrudniejszych warunkach.
 

Kombajn Rostselmash Torum 770 z gąsienicami

Kombajn oparty jest na unikatowym systemie rotacyjnym Advanced Rotor System (ARS). ARS obejmuje trzy innowacje: przenośnik pochyły, rotor z obrotowym klepiskiem i bezstopniowy napęd rotora.

UNIKALNY OBROTOWY KOSZ ROTORA

 


Kombajn Rostselmash Torum 770 przekrój maszyny

 

1

 

 • Specjalna konstrukcja przenośnika pochyłego zapewniająca większą przepustowośc przy mniejszym zużyciu energii.


2

 

 • Rotor z unikalnym 3-punktowym systemem omłotu zapewnia wyższą wydajnośc separacji.

 

3

 

 • Szybką i precyzyjną regulację omłotu umożliwia bezstopniowy napęd rotora. 
 

Mocarny Rotor

Łączy w sobie jeden z najbardziej wydajnych na świecie systemów omłotu 

 

Kombajn zbożowy Rostselmash Torum 770 widok z boku na heder
 

Konstrukcja przenośnika Pochyłego

 

 

Rostselmash Torum 770 przenośnik pochyły

Nowej generacji podajnik pochyły znacząco zwiększa funkcjonalnośc kombajnu i komfort pracy podczas zbioru wszelkiego rodzaju upraw. 

Podajnik pochyły posiada regulowany kąt gardzieli dla lepszej wydajności i łatwości zbioru różnorodnych upraw. Wyposażony jest on w szybkozłącze hydrauliczne, dające nam możliwość szybkiego podłączenia lub odłączenia adapterów o masie do 4500kg.

 

system z obrotowym  klepiskiem

 

Torum 770 innowacyjny system rotora z obrotowym klepiskiem

Advanced Rotor System – jest to system omłotu który nie można porównać z żadnym innym na świecie, zapewnia on wydajność na wysokim poziomie nawet w niekorzystnych warunkach. Udział tego innowacyjnego rozwiązania w zwiększeniu wydajności jest bardzo duży.

W kombajnach typu rotorowego ze stałym klepiskiem, górna powierzchnia rotra nie jest wyposażona w klepisko, co zmniejsza ich wydajność wydajność. Obszar poza klepiskiem nie jest w pełni wykorzystany, a przy zbiorze mokrej kukurydzy i ryżu, układ taki często się zapycha (tzw. strefa martwa). Niezadowalająca praca układu rotorowego przy wilgotnych zbiorach jest niwątpliwą bolączką kombajnów wykorzystujących ten system omłotu i separacji , Po pojawieniu się systemu wykorzystywanego w kombajnie TORUM można zapomnieć o powyższym problemie, a praca w trudnych warunkach nie sprawia juz problemu.
Klepisko obrotowe zapewnia samooczyszczanie, układ ten nie posiada też zadnych tref "martwych" , a częste zapychanie i zatykanie rotora jest wykluczone. Poza tym zużycie energii w procesie omłotu zmniejsza się o 8-10%.

 

unikalny  3 -punktowy system omłotu

W zespole klepisk znajdują się trzy sekcje młócenia z regulacją ustawienia szczeliny. W związku z powyższym materiał jest młócony trzy razy na jeden obrót rotora w przeciwieństwie do pojedynczego omłotu jak to jest w kombajnach rotorowych tradycyjnych konstrukcji . Niezależnie od warunków zbioru i rodzaju ziarna, nie jest wymagane dodatkowe dostosowanie: od jęczmienia do omłotu pszenicy - szczelina omłotu jest ustawiona w granicach 16-20 mm.

Rostselmash Torum przekrój układu omłotowego
 

 2-poziomowy system czyszczenia

 

Kombajn Rostselmash Torum 770 widok z przodu
 

maksymalne czyszczenie 

dodatkowa kaskada

 

 

TORUM korzysta z systemu czyszczenia składającego się z 2 kaskad. Kolejną dmuchaną kaskadę tworzy dodatkowe sito. System jest dobrze wyważony: podsiewacz z dolnym sitem przesuwają się razem, a górne sito przesuwa się w przeciw-fazie. Powierzchnia sita wynosi 5,2 m2.

Kombajn Rostselmash Torum 770 układ czyszczenia ziarna
 

resztki pożniwne

 

 

Kombajn Rostselmash Torum 770 rozdrabniacz słomy

TORUM wykazuje również wielofunkcyjność podczas pracy z rozdrabniaczem słomy. Rozdrabniacz słomy zapewnia wysoki standard pracy, stopień rozdrobnienia - jest doskonały. Słoma rozdrobniona jest na drobne kawałki i gwarantuje dokładną dystrybucję masy na polu przygotowując glebę do następnej udanej uprawy.

Kombajn Rostselmash Torum 770 załadunek zboża

 

 

Szybciej, więcej, wydajniej

 

Większa pojemność, szybszy rozładunek, mniej przerw w terenie - rezultat – zwiększona wydajność. Odtąd tylko taka formuła. Szybciej, więcej, wydajniej

Czyste ziarno trafia zbiornika o pojemności 12 300 L. Taka pojemność pozwala poprawić skuteczność działania poprzez zmniejszenie liczby cykli rozładowywania.
Prędkość wyładunku wynosi 120 L / s, a zbiornik pełnego ziarna jest opróżniany w ciągu nie dłuższego niż 2 minuty. Długość rury wysypu wynosi 7,5 m.  natomiast wysokość rozładunku wynosi 5,4 m, kąt pochylenia wynosi 105 °. Pozwala to na łatwe rozładowywanie ziarna do każdego pojazdu transportowego nawet podczas pracy z 9 metrowym hederem. 

Kombajn Rostselmash Torum 770 widok na rurę wyłądowczą
 

 moc i zaufanie

 

Kombajn Rostselmash Torum 770 układ napędowy

Kombajny TORUM są wyposażone w ekonomiczne silniki o dużej mocy. TORUM 765 wyposażony jest w 6-cylindrowy silnik rzędowy Cummins QSG 12 (520 KM., poziom IV).

Zoptymalizowany wykres mocy silnika wpływa na mniejsze żużycie jego elementów, zmniejszając zużycie paliwa. Gdy wymagana jest praca z pełną mocą, silnik uruchamia swoje duze rezerwy.

 

Przeniesienie mocy do rotora,  napędu kombajnu i jego elementów roboczych odbywa sie za pomocą skrzyni przekładniowej PTO (1) . Moc jest przenoszona na bardzo którtkim dystansie co owocuje bardzo niskimi stratami.

Przekładnia składa sie z dwuzakresowej mechanicznej skrzyni biegów (2)  ze sterowaniem elektro-mechnicznym, przekładni planetarnej (3) zsynchronizowanej z silnikiem hydraulicznym (4) zmieniającym obroty wariatora. 

 
Kombajn Rostselmash Torum 770 spręzarka powietrza

 

SPREŻARKA POWIETRZA

 

Sprężarka powietrza pozwala zaoszczędzić wystarczająco dużo czasu przeznaczonego na konserwację, zwłaszcza w warunkach polowych, gdy nie mamy do dyspozycji innej maszyny wyposazonej w instalację pneumatyczną. Sprężarka powietrza  jest standardowym wyposażeniem innowacyjnych kombajnów zbożowych TORUM.

Kombajn Rostselmash Torum 770 gąsienice napędowe

 

UKŁAD JEZDNY

 

Podwozie jest zaprojektowane z uwzględnieniem złożonych wymagań. Zwiększony prześwit i mały promień skrętu umożliwiają łatwośc w manewrowaniu kombajnem na polu i na zwykłych drogach. Istnieje także możliwość instalacji napędu na cztery koła  w kombajnie.

 

ABSOLUTNY KOMFORT

Kabina ComfortCab kombajnu zbożowego TORUM wyposażona jest w amortyzowany fotel, ulepszoną izolację akustyczną, klimatyzację, ogrzewanie,  schowek chłodzący i radio.

Kombajn Rostselmash Torum 770 komfortowa kabina
 • More

  Regulowana kolumna kierownicy

  Kolumna kierownicy regulowana jest w trzech płaszczyznach. Dzięki temu operator ma zapewnione doskonałe warunki do wielogodzinnej pracy.  

  Close
 • More

  JOYSTICK GST

  Weilofunkcyjny  ergonomiczny joystick jest zaprojektowany tak by idealnie doposowywał się do dłoni operatora. Obsługuje on wszystkie podstawowe funkcje kombajnu. 

  Close
 • More

  Konsola

  wyświetlacz komputera pokładowego w sposób ciągły przedstwia wszystkie podstawowe informacje o aktualnym stanie maszyny. Umożliwia to operatorowi uzyskanie maksymalnej wydajności i uniknięcia potencjalnych zagrożeń. 

  Close
 • More

  Chłodzony schowek

  Zawsze schłodzony napój w zasięgu ręki

  Close
 • More

  Panel zarządzający klimatem

  Dzieki niemu w łatwy sposób stworzy odpowiedni klimat do pracy sterując klimatyzacją, ogrzewaniem oraz nawiewami. 

  Close
 • More

  instalacja radiowa

  Cieżką prace umili ci Twoja ulubiona muzyka. Maszyna jest wyposażona w instalacje radiową z standardowymi złączami. Głośniki oraz antenta są na wyposażeniu seryjnym. 

  Close
 • More

  komforty fotel operatora

  komfortyw fotel z amortyzacją i regulacją w wszytkich płaszczyzna zapenia opertatorowi idealną pozycjie pozwalająca w pełni skupić się na pracy. 

  Close
 • More

  dodatkowe siedzenie

  wygodne siedzenie dla asystenta lub trenera 

  Close
 • More

  Podłokietnk

  Wbudowana w podłkietnik konsola sterująca zawiera przyciski sterujące wszystkimi podstawowymi funkcjami maszyny. 

  Close
 • More

  szeroka panoramiczna szyba

  zagięta przednia szyba o powierzchni ponad 5m2 zapewnia operatorowi idealną widoczność na pole pracy. 

  Close
 

ADAPTERY

Różne sposoby optymalizacji żniw.

Szeroki zakres przyżądów żniwnych to wymagania stawiane  przez poszukujących wysoce wydajnych kombajnów. Każdy wie, że zbiór zaczyna się od samego początku maszyny, dlatego wybór prawidłowego adaptera jest ważnym aspektem podczas doboru maszyny.

Kombajn Rostselmash Torum 765 podczas pracy
 • More

  Napęd kosy z przekładnią Schumacher

  działa płynnie, cicho i bez zużycia. Wysoka prędkość i duzy skok kosy zwiększają jakośc cięcia i wydajnośc zbioru zwłaszcza w niekorzystnych warunkach. NOże kosy są mocowane za pomoca srób co znacznie skraca czas ich wymiany. Na wyposażeniu standardowym hederu znajdują sie podnosniki łanu, które zapewniają optymalne zbiory i zmiejszają straty podczas pracy w poległym zbożu.

  Close
 • More

  sYSTEM SYNCHRONIZACJI PRĘDKOŚCI CIĘCIA I OBROTÓW NAGARNIACZA

  znacznie ułatwia prace operatorowi i zmiejsza wymagania co do jego kwalifikacji. Jest to okolejny system zwiększający wydajnośc i zminiejszający straty. Dzięki niemu także wszystkie elementy nagarniacza sa dobrze zabezpieczone przed zaijaniem sie w niego długich roślin.

  Close
 • More

  ELEKTROHYDRAULICZNY SYSTEM KOPIOWANIA TERENU

  pozwala na zwiększenie wydajności zbioru i redukuje straty przy pokosie. Trzy tryby pracypozwalają na automatycznie ustawianie przyrządu tnącego w pozycji transportowej oraz programowanie ustawień kopiowania terenu które znacznie ułatwiają proces zbioru. Elektronika zadba o komfort pracy.

  Close
 • More

  dUŻA ŚREDNICA ŚLIMAKA

  zapobiega przed zawijaniem sie w nigo roślin. Dobrze rozmieszczone palce slimaka, zapewniają doskonały przepływ masy nawet podczas zbiorów groszku lub bardzo niskiego jęczmienia. Palce slimaka posiadają także specjalne nacięcie ktore umozliwa im bezpieczne złamanie sie podczas kontaktu z kamieniem.

  Close
 • More

  hYDRAULICZNY NAPĘD NAGARNIACZA

  pozwala na bezstopniową zmiane obrotów, zapewniając optymalny przepływ masy zwiększając wydajnośc. Jest to prosty i sprawdzony mechanizm z wymagający miniamalnej ingerencji w celu regulacji.

  Close
Kombajn Rostselmash Torum przy zbiorze kukurydzy

 

ZBIÓR KUKURYDZY

 

Dla zbioru kukurydzy na ziarno oferowane są 8 i 12 rzędowe adaptery, które zapewniają wydajność do 6 ha na godzinę. Te niezwykłe adaptery rozdrabniają i pozostawią pociętą masę na polu.

-Kombajn Rostselmash Torum 770 stół z do rzepaku

 

ZBIÓR RZEPAKU

 

W celu uzyskania maksymalnej skuteczności podczas zbierania delikatnych roślin proponuje się wyposażenie dodatkowe. Montaż stołu do zbioru rzepaku możliwy jest dla wszystkich dostępnych szerokościach przyrządu żniwnego 6/7/9 m adapter zmniejsza straty podczas zbioru 3-4 krotnie

Kombajn Rostselmash Torum zbiór słonecznika

 

ZBIÓR SŁONECZNIKA

Specjalne adaptery 8 i 12 rzędowe do zbioru słonecznika zapewniają zbiór w 98 % co nie jest możliwe do osiągnięcia przy zastosowaniu innego typu adaptera. Adapter działa niezawodnie w każdych warunkach.

Kombajn Rostselmash Torum zbiór dwuetapowy

 

ZBIÓR POKOSU

W przypadku zbioru dwuetapowego, kombajny mogą być wyposażone w podbieracz pokosu o możliwych szerokościach 3,4 lub 4,3 m. Adapter podbierający umożliwia pracę nawet w pochyłym terenie, a niezawodne elementy podbieracza zabezpieczają przed zapychaniem, zawijaniem i wydmuchiwaniem masy przez wiatr, zapewniają prace nawet w niekorzystnych warunkach.

prezentacja  torum 770

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna