Sulky XEOS PRO

300 - 400 CM

 

Pobierz prospekt siewników zbożowych Sulky XEOS

 

Siewniki zbożowe SULKY XEOS PRO są siewnikami z podziałem ziarna za pomocą dozownika (napędzanego mechanicznie lub elektrycznie) oraz za pomocą głowicy pneumatycznie rozdzielającej precyzyjnie ziarno na rzędy Sulky ADS-Inside. Siewniki mogą dokładnie wysiewać wszystkie zboża (np. pszenica, jęczmień, owies, żyto...), grubonasienne (np. groch) jak i drobnonasienne (np. rzepak). Bogate wyposażenie standardowe oraz dużo dostępnego wyposażenia opcjonalnego i specjalistycznego, sprawiają, że siewniki można dostosować do specyficznych wymagań gospodarstwa rolnego.

 

Siewnik zbożowy pneumatyczny XEOS PRO nabudowany na bronie wirnikowej

 

Dostępne siewniki zbożowe pneumatyczne, nabudowane SULKY XEOS PRO w 2 szerokościach: 
- XEOS PRO w szerokości 3,0 i 4,0 metrów,

Siewniki XEOS mogą współpracować z agregatami talerzowymi SULKY CULTILINE XR

albo z bronami wirnikowymi CULTILINE HR, tworząc w ten sposób agregat uprawowo-siewny.

 

Zestaw uprawowo siewny aktywny Sulky Xeos PRO na bronie Cultiline

 

Głowica rozdzielająca ziarno siewnika pneumatycznego SULKY Xeos

Głowica służąca do rozdzielania ziarna transportowanego do niej przez strumień powietrza równomiernie rozdziela materiał siewny na każdy rząd. Specjalna, innowacyjna budowa górnej części głowicy wyeliminowała wszelkie miejsca, w których ziarno mogłoby lewitować lub zatrzymywać się. Ziarno opuszczając głowicę jest niesione strumieniem powietrza. Na poziomie sekcji wysiewającej został umieszczony odpowietrznik, odprowadzający nadmiar ziarna, by nie było wydmuchiwane poza bruzdę. Dzięki temu osiąga się znakomite umieszczenie ziarna w glebie. Poniższy film przedstawia jak działa podział ziarna w siewnikach Sulky XEOS:

 

 

 

PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE:

Model XEOS Pro
Szerokość pracy 3,00 m 3,50 m 4,00 m
Pojemność zbiornika na ziarno 1 500 l 1 800 l 1 800 l
Ilość rzędów siewnika 20 24 28
Rozstaw między rzędami 15 cm 14.6 cm 14.3 cm
Wymiary zbiornika, załadunek (cm x cm) 86 x 192 86 x 251 86 x 251
Wysokość załadunku 210 cm 210 cm 210 cm
Ciężar (min/max) kg 1 530 kg 1 790 kg 1 950 kg


Zapraszamy do obejrzenia siewnika Sulky XEOS PRO w pracy

 

 

 

O marce Sulky

Znak logo SULKY zielono czerwony

Początki marki SULKY sięgają roku 1936, gdy Fabien Burel wprowadził na rynek pierwszy siewnik zbożowy, wówczas ciągnięty przez konia. Sam kształt siewnika przypominał wózek dla jockeya, stąd też powstała nazwa SULKY, do której dodano nazwisko założyciela: SULKY-BUREL. Generalnym dystrybutorem maszyn SULKY w Polsce jest firma KORBANEK sp. z o.o. od roku 1996. Jako importer zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny a także dostęp do części zamiennych do wszystkich maszyn SULKY. SULKY jest dzisiaj francuskim przedsiębiorstwem zatrudniającym około 250 osób, to firma innowacyjna i niezależna. Siedziba producenta oraz największa fabryka znajduje się we Francji, w regionie Bretanii, w Chateaubourg i zajmuje powierzchnię 20 000 m2. Dyrekcja SULKY to Prezes Julien Burel oraz Gilbert Jouan, Dyrektor Generalny i Produkcji.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna