Brak ocen, bądź pierwszy.

Sulky XEOS TF

300 - 400 CM

 

Pobierz prospekt siewników zbożowych Sulky XEOS

 

Siewniki zbożowe SULKY XEOS  TF z czołowym zbiornikiem na ziarno i sekcjami wysiewającymi, montowanymi z tyłu ciągnika. Możliwe sekcje wysiewające można dopasować do zastosowania i warunków glebowych. Możliwe są redlice stopkowe UNISOC w 3 rzędach, redlice talerzowe UNIDISC lub talerzowe sekcje wysiewające CULTIDISC z możliwym dociskiem sięgającym 80 kg/sekcję.

 

Siewnik Sulky XEOS TF nabudowany na bronie wirnikowej Sulky i z przednim zbiornikiem na ziarno

Foto: Siewnik Sulky XEOS TF nabudowany na bronie wirnikowej Sulky i z przednim zbiornikiem na ziarno. Na bronie wirnikowej znajduje się głowica rozdzielająca ziarno na wszystkie sekcje siewnika.

 

Siewnik Sulky XEOS TF w połączeniu z broną wirnikową, czołowy zbiornik równomiernie dociąża przód ciągnika

Foto: Siewnik Sulky XEOS TF w połączeniu z broną wirnikową, czołowy zbiornik równomiernie dociąża przód ciągnika. Dzięki temu cały zestaw maszyna-ciągnik jest bardziej stabilny.

 

Opcjonalny, czołowy wał oponowy Pack-Drive jest samokierujący

Foto: Opcjonalny, czołowy wał oponowy Pack-Drive jest samokierujący. Jego montaż odbywa się fabrycznie. Koła posiadają ogumienie 11.5/80-15. Dzięki swojemu miejscu zamontowania wał oponowy umożliwia uzyskać równomierny docisk, niezależnie od ilości ziarna znajdującego się w zbiorniku. Duża średnica kół wpływa na zmniejszenie zapotrzebowania mocy, nawet w trudnych warunkach glebowych

 

Wschody na polu, gdzie siew odbywał sie siewnikiem XEOS TF

Foto: Wschody na polu, gdzie siew odbywał sie siewnikiem XEOS TF.

 

Oto film z prezentacją siewnika XEOS TF i jego właściwości: 

 

 

Głowica pneumatyczna siewnika zbożowego pneumatycznego Sulky Xeos

Głowica służąca do rozdzielania ziarna transportowanego do niej przez strumień powietrza równomiernie rozdziela materiał siewny na każdy rząd. Specjalna, innowacyjna budowa górnej części głowicy wyeliminowała wszelkie miejsca, w których ziarno mogłoby lewitować lub zatrzymywać się. Ziarno opuszczając głowicę jest niesione strumieniem powietrza. Na poziomie sekcji wysiewającej został umieszczony odpowietrznik, odprowadzający nadmiar ziarna, by nie było wydmuchiwane poza bruzdę. Dzięki temu osiąga się znakomite umieszczenie ziarna w glebie. Poniższy film przedstawia jak działa podział ziarna w siewnikach Sulky XEOS:

 

 


Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna