ROSTSELMASH

Nowe Kombajny w Naszej OFERCIE

Od 1 sierpnia w naszej ofercie kombajny

Rostselmash - zapisz się na pokaz 

Dowiedz się więcej

 

Fendt 1000 Vario

KRÓL JEST TYLKO JEDEN

500 koni mechanicznych - przyszłość rolnictwa

Dowiedz się więcej

 

 

QUADY POLARIS

EMOCJE, REKREACJA, PRACA

 

 

 

 

MASSEY FERGUSON seria TH

      130 KM - 190 l/min  Robi wrażenie

 

KRAMER KL 43.8

Teraz z nowym 100 km Silnikiem 

Ładowarka z homologacja ciągnika rolniczego

wyposażona w silnik z odpowiednim zapasem mocy.

 

Nie ma lepszego sposobu na transport

bel z pola na teren gospodarstwa. 

Dowiedz się więcej

KORBANEK PAWEŁ

Prezes Zarządu

PILARCZYK PRZEMYSŁAW

Dyrektor Handlowy

pilarczykp@korbanek.pl

KĘDRA ARTUR

Dyr. ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży

kedraa@korbanek.pl

BAWOLSKI PAWEŁ

Dyrektor Sprzedaży

bawolskip@korbanek.pl

MAKROREGION WALEWICZ JAKUB

Walewicz ROMAN Jakub

walewiczr@korbanek.pl

Dyrektor
Makroregionu

Zdunek Mariusz

zdunekm@korbanek.pl

Dealer
Wierzchowiska II (woj. lubelskie)

Wiesław Marek

marekw@korbanek.pl

Dealer
Skrzyszów (woj. małopolskie)

Nowakowski Mariusz

nowakowskim@korbanek.pl

Dealer
Gojców (woj. świętokrzyskie)

Drobny Sławomir

drobnys@korbanek.pl

Dealer
Zapałów (woj. podkarpackie)

Lasota Grzegorz

lasotag@korbanek.pl

Koordynator
Radom (woj. mazowieckie - południe)

MAKROREGION ARTUR ZMUDZIŃSKI

Zmudziński Artur

zmudzinskia@korbanek.pl

Dyrektor
Makroregionu

LEnartowicz Marcin

lenartowiczm@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

Wiliński Jakub

wilinskij@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

Górski Krzysztof

gorskik@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

Kruszewski Roman

kruszewskir@korbanek.pl

Dealer
Pasłek / Pokrzydowo

Blejwas Karol

blejwask@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

MAKROREGION Rudzik Robert

Rudzik ROBERT

rudzikr@korbanek.pl

Dyrektor
Makroregionu

Horczak Adam

horczaka@korbanek.pl

Dealer
Goniądz

Brzozowski Grzegorz

brzozowskig@korbanek.pl

Dealer
Gołdap

Maksymiuk Wojciech

maksymiukw@korbanek.pl

Dealer
Brańsk

Rogowski Robert

rogowskir@korbanek.pl

Dealer
Łomża

Grabowski Jerzy

grabowskij@korbanek.pl

Dealer
Karniewo (k. Makowa Mazowieckiego)

MAKROREGION Dariusz MAj

maj Dariusz

majd@korbanek.pl

Dyrektor
Makroregionu

błoch Kazimierz

blochk@korbanek.pl

Kordynator
Makro-Regionalny

Jarych Dariusz

jarychd@korbanek.pl

Dealer

Mroczeń (k. Kępna)

Świeży Damian

swiezyd@korbanek.pl

Dealer
Świbie (woj. śląskie)

Kaczmarek Marcin

kaczmarekm@korbanek.pl

Dealer

Wróblew (k. Sieradza)

MAKROREGION FeLlmann MArcin

Fellmann MarCin

fellmannm@korbanek.pl

Dyrektor
Makroregionu

Łagodzki Łukasz

lagodzkil@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

Nowak Dariusz

nowakd@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

Gościniak Sebastian

gosciniaks@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

Szymczak Dariusz

szymczakd@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

MAKROREGION STĘPLEWSKI GRZEGORZ

Stęplewski Grzegorz

steplewskig@korbanek.pl

Dyrektor
Makroregionu

Matczyński Piotr

matczynskip@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

Olszówka Zdzisław

olszowkaz@korbanek.pl

Koordynator
Święte

Wójcik Nel

wojcikn@korbanek.pl

Dealer
Podgaje