Od 1977 roku Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych „KRUKOWIAK” jest jednym z najważniejszych producentów maszyn rolniczych w Polsce. W ofercie firmy znajdują się opryskiwacze zawieszane, przyczepiane i samojezdne oraz bogata oferta maszyn dla producentów i przetwórców warzyw oraz sadowników.

Bogata oferta opryskiwaczy rozpoczyna się od opryskiwacza zawieszanego o pojemności 200 l a kończy na maszynie samojezdnej o pojemności 5000 l. Szeroki wybór belek do oprysku oraz wyposażenia umożliwia dostosowanie maszyny praktycznie do wszystkich wymogów i warunków pracy w gospodarstwie lub sadzie.

200-600 L
400-1 900 L
1 000-2 000 L
2 500-3 000 L
2 500-6 000 L
400-2 000 L
600-2 000 L
3 000-5 000 L

Duży wybór maszyn dla producentów i przetwórców warzyw - praktycznie maszyny dla każdego z etapów produkcji dla rolników uprawiających ziemniaki i cebulę, zarówno dla mniejszych producentów jak i producentów na skalę przemysłową. W ofercie również maszyny dla sadowników.

O MARCE Krukowiak

Od samego początku produkty firmy Krukowiak wyróżniały się dwoma cechami: wysoką jakością i innowacyjnością. Utrzymanie wysokiego standardu produktów możliwe było dzięki stałej współpracy z instytutami naukowymi oraz dzięki zastosowaniu w produkcji podzespołów najlepszych producentów. Marki takie jak ARAG, COMET, POLMAC, VERZELLESI, LECHLER, TEEJET, GEOLINE, VETRORESINA PADANA, AGROTRONIX, POMMIER są doskonale znane, a produkty tych firm stosowane przez wszystkich liczących się producentów opryskiwaczy na świecie. Każdego roku firma prezentuje kilka nowości, niejednokrotnie są to produkty unikalne w skali światowej. Produkcja odbywa się w zakładzie w Brześciu Kujawskim.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna