Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

Przyczepa rolnicza

Szukasz idealnej przyczepy rolniczej? Odkryj szeroki wybór, od przyczep jednoosiowych po wywrotki. Nasze przyczepy rolnicze zapewniają trwałość i wszechstronność, idealne dla Twojego gospodarstwa. Sprawdź teraz i znajdź przyczepę rolniczą spełniającą Twoje potrzeby.

ranges from 30 to 30,000

Filter by główny parametr » from value:

ranges from 21 to 18,000

Filtry zaawansowane

Ładowność


Przyczepa rolnicza

Przyczepa rolnicza

To jedna z podstawowych maszyn w gospodarstwie. Każda przyczepa rolnicza widniejąca w naszej ofercie jest bezpieczna, elastyczna, trwała i wysokiej jakości. Nasze produkty mają różne typy wyposażenia, niektóre elementy są dostępne w standardzie, inne mogą być dołączane na życzenie Klienta. Oferujemy kilka rodzajów maszyn o zróżnicowanej ładowności - od 1000 do 30 000 kg - jak i typie - burtowa, specjalna, samozbierająca, skorupowa, objętościowa, przeładowcza. Rolnicy mogą wybierać spośród poszczególnych kategorii - tandem, dwuosiowa, tridem i jednoosiowa. Staramy się również zadbać o to, by oferowane przez nas przyczepy rolnicze były w jak najatrakcyjniejszej cenie.

Dostępne produkty są uniwersalne, dzięki czemu można na nich przewozić różne materiały. Co bardzo ważne, nasze przyczepy nie są stosowane jedynie w rolnictwie, z powodzeniem znajdują zastosowanie w branży budowlanej oraz komunalnej. Oferowany asortyment zapewniają w pełni komfortową i bezpieczną pracę. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem poszczególnych modeli, który znajduje się na kolejnych podstronach. W razie jakichkolwiek wątpliwości, którą przyczepę rolniczą wybrać, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie udzielimy Państwu profesjonalnej porady.

PRZYCZEPY DO MASZYN ROLNICZYCH

Produkty będące w ofercie różnią się między sobą właściwościami i parametrami. Maksymalna ładowność dostępnych przyczep rolniczych wynosi 30000 kg, przez co mają one bardzo solidne i wytrzymałe podwozie oraz układ jezdny. Do budowy zazwyczaj stosuje się profile o przekroju C wykonane ze stali, czyli. "ceownik" i profile zamknięte bardziej solidne i wytrzymałe. W naszym sklepie dominują wyroby marki Metaltech. Szczególnie lubiane są modele typu DB, które zostały stworzone z myślą o przewozie materiałów sypkich. Gwarantujemy, że w naszej bogatej ofercie przyczep rolniczych z pewnością znajdziecie Państwo idealny model przyczepy dla siebie.

Dostępne przyczepy charakteryzują się szczelnością, dzięki czemu można na nich z łatwością transportować kukurydzę, rzepak i różne rodzaje zbóż. Producent zadbał o solidność nadwozia, wykonując je z mocnych walcowanych profili. Ich konstrukcja pozwala otwierać burty z każdej strony. Rozładowywanie jest w tym przypadku bardzo proste za sprawą trójstronnego wywrotu skrzyni ładownej. Dodatkowo w tylnej burcie znajduje się mniejsze okno umożliwiające precyzyjne przesypanie zawartości. Ofertę uzupełniają wyroby takich producentów jak Cynkomet i Metal Fach. Wszystkie oferowane przez nas przyczepy rolnicze są bardzo wydajne oraz wytrzymałe, dzięki czemu możecie być pewni, że zakup tej maszyny posłuży wam na lata.

Jaka przyczepa rolnicza?

Wybór odpowiedniej przyczepy rolniczej jest kluczowy dla efektywności pracy w gospodarstwie. Czy szukasz przyczepy rolniczej na OLX, czy interesuje Cię specyficzny typ jak przyczepa rolnicza wywrotka czy jednoosiowa, ważne jest, aby dopasować ją do potrzeb swojego gospodarstwa.

Przyczepy rolnicze są dostępne w różnych konfiguracjach, od jednoosiowych, idealnych do mniejszych prac, po wywrotki, które oferują większą wygodę przy załadunku i rozładunku materiałów. Wybierając przyczepę, warto zwrócić uwagę na jej nośność, wymiary oraz możliwości adaptacji do różnych zadań w gospodarstwie.

Rynkowe oferty, takie jak te dostępne na OLX, oferują szeroki wybór przyczep rolniczych, umożliwiając znalezienie opcji idealnie odpowiadającej indywidualnym wymaganiom rolnika. Przy zakupie, nie zapomnij sprawdzić opinii o modelu, jego wytrzymałości oraz dostępności części zamiennych. Taki świadomy wybór pozwoli na długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie przyczepy, wspierając rozwój Twojego gospodarstwa.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna