Zdjęcie przedstawiające przyczepę Metaltech ROTO, samozbierająca, sprzedawana przez www.korbanek.pl

ROTO 10

Nowa przyczepa metaltech

 

 

 

Dowiedz się więcej

Zdjecie przedstawiajace przyczepę rolniczą DB12 Metaltech, dwuosiowa, trójstronny wywrót.
Ciąnik rolniczy Massey Ferguson 6270 z przyczepą Metaltech Mirosławiec Silo pracujący w polu przy kukurydzy

Metaltech DBL

8000 - 12000 KG 

 

Przyczepy rolnicze  metaltech DBL

ŁADOWNOŚĆ  8000 - 12000 kg

 

Przyczepy wywrotki serii LONG o przedłużonej skrzyni to rozwiązanie umożliwiające transport produktów rolnych, balotów słomy lub sianokiszonki. Uniwersalność przyczepy DBL to połączenie szczelności oraz dużej powierzchni ładunkowej. Dzięki swym paletowym wymiarom skrzyni pozwalają na szersze zastosowanie w rolnictwie oraz w branży komunalnej. Przyczepy DBL dzięki swojej solidnej i nowoczesnej konstrukcji są liderem wśród producentów przyczep z trójstronnym  wywrotem. Przyczepy burtowe o skrzyni paletowej występują w tonażach od 8 do 12 ton, są to wersje dwuosiowe, które w wyposażeniu standardowym posiadają podwójne burty.

Przyczepy typu DBL przeznaczone są głównie do przewozu produktów rolniczych a w szczególności sypkich materiałów rolniczych takich jak zboża, czy kukurydza. Nadwozia przyczep wykonane są z solidnych walcowanych profili. Konstrukcja nadwozia umożliwia otwieranie burt z każdej strony zamkiem centralnym. Trójstronny wywrót skrzyni ładunkowej pozwala na wygodne i sprawne rozładowanie przyczepy. Dzięki zastosowaniu długości skrzyni 5,25 m przyczepy są bardzo uniwersalne i mogą służyć do przewozu palet, bel słomy czy innych produktów.

 

Przyczepa rolnicza Metaltech DBL, 12 ton

 

 

rozwiązania  techniczne

 

Przyczepy rolnicze typu DBL to połączenie szczelności oraz dużej powierzchni ładunkowej. Wyposażone są w zawieszenie osi na resorach parabolicznych, a hamulce przyczep kontrolowane są przez układ automatycznej regulacji siły hamowania oparty na siłownikach membranowych. Dzięki szerokiemu wyposażeniu dodatkowemu przyczepy DBL możemy dostosować do potrzeb każdego gospodarstwa czy innej działalności. Przyczepy można wyposażyć np. w nadstawy siatkowe do przewozu pasz objętościowych, hydrauliczne otwieranie burt, listwy zsypowe boczne, sprężynowe wspomaganie zamykanie burt bocznych czy skrzynkę narzędziową. Wszystkie burty DBL są malowanie proszkowo co w efekcie daje nam piękny wygląd oraz bardzo trwałą powłokę lakierniczą. 

Wszystkie wywrotki typu DBL posiadają 2-letnia gwarancje producenta, co pozwala na spokojną pracę w opiece serwisu fabrycznego.

Przyczepa rolnicza Metaltech DBL 12

 

Wyposażenie  standardowe

 

 • pneumatyczny 2-obwodowy układ hamulcowy z automatyczną regulacją siły hamowania
 • kliny podporowe
 • zamek centralny (otwieranie) burt
 • resory paraboliczne
 • nadstawa w wyposażeniu seryjnym
 • elektryczna instalacja oświetleniowa ze światłami LED
 • błotniki na kołach tylnych
 • instalacja hydrauliczna i pneumatyczna do podłączenia drugiej przyczepy
 • okno do rozładunku strumieniowego
 • 2 lata gwarancji producenta
 • zawór odcinający automatycznie hydraulikę przy maksymalnym kącie wywrotu przyczepy

 •  

 

Dane techniczne  przyczep dbl

PODSTAWOWE PARAMETRY

PRZYCZEPY ROLNICZE - TYP DBL 8 DBL 10 DBL 12
Ładowność techniczna (kg) 8 000 10 000 12 000
Prędkość technicznie dopuszczalna (km/h) 40 40 40
Masa własna (kg) 3 605 3 985 4 065
Zestaw kołowy 2 osie 2 osie 2 osie
Standardowy rozmiar ogumienia 385/55x22,5 385/65x22,5 385/65x22,5
Długość skrzyni ładunkowej (m) 5,25 5,25 5,25
Szerokość skrzyni ładunkowej (m) 2,42 2,42 2,42
Wysokość skrzyni z nadstawą (m) 0,4+0,4 0,5+0,5 0,6+0,6
Pojemność skrzyni z nadstawą (m 3) 10,02 12,7 15,2
Długość całkowita (m) 7,72 7,63 7,63
Szerokość całkowita (m) 2,55 2,55 2,55
Minimalna moc ciągnika współpracującego (KM) 65 78 8
 

prezentacja przyczep  rolniczych metaltech

FILM POKAZUJĄCY RÓŻNICE MIĘDZY PRZYCZEPAMI SKORUPOWYMI A BURTOWYMI
GALERIA PRODUKTU

Zdjęcia przyczep rolniczych DBL 12

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna