Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

Przetrząsacz do siana

Wybierając przetrząsacz do siana, warto rozważyć różne modele, w tym przetrząsacze karuzelowe i przewracarki do siana. Oferujemy przegląd najlepszych przetrząsaczy, w tym tych dostępnych na OLX, z naciskiem na kluczowe cechy takie jak wydajność, szerokość robocza i adaptacja do różnych typów terenu. Nasz przewodnik pomoże Ci znaleźć idealny przetrząsacz, zapewniając efektywne suszenie i wyższą jakość paszy.

ranges from 530 to 785

Filter by główny parametr » from value:

ranges from 470 to 785

Filtry zaawansowane

Szerokość robocza


O Przetrząsaczach

Przetrząsacz do siana

W katalogu produktowym sklepu Korbanek dostępne są wysokiej klasy przetrząsacze zawieszane i zaczepiane od takich uznanych producentów jak SIP, TALEX,  SaMasz i Unia. Regularnie poszerzamy asortyment, uzupełniając go o najnowsze modele sygnowane logo wymienionych marek. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że zakupy za pośrednictwem naszej firmy to dobry wybór.

Przetrząsacz zawieszany lub zaczepiany

Oferowane maszyny wykorzystywane są w sianokosach. Przetrząsacz, jak sugeruje nazwa, został stworzony do przetrząsania siana w celu przyspieszenia procesu suszenia. Na rynku dostępne są modele przeznaczone do zawieszania lub zaczepiania. Sprzęt z pierwszej z wymienionych kategorii jest mocowany bezpośrednio do ciągnika i przez cały czas trwania pracy unosi się w powietrzu. Takie rozwiązanie zapewnia łatwe przeprowadzanie manewrów i daje duże możliwości w kwestii regulacji kąta rozrzutu. Z kolei maszyny z drugiej mogą jednorazowo przetrząsać większe ilości siana, a przy tym mają mniejsze wymagania względem mocy traktora.

Przetrząsacz pokosu

Od wielu lat ściśle współpracujemy z renomowanymi dostawcami oraz klientami z całej Polski, dlatego doskonale wiemy, jakie kryteria selekcji maszyn są dla Państwa najważniejsze. Wybierając przetrząsacze z naszego asortymentu, stawiacie Państwo na urządzenia cechujące się wysoką prędkością pracy, dużą szerokością roboczą i imponującą jakością przetrząsania. Unikalne rozwiązania konstrukcyjne zapewniają bardzo dobre dopasowanie do nierówności terenu. Czystość każdego przejazdu idzie w parze z równomiernym rozłożeniem skoszonego materiału. Innowacyjne technologie wykorzystane przy opracowywaniu układu zawieszenia, sposobu pracy karuzel wirnikowych i instalacji hydraulicznych pozwalają na znaczące przyspieszenie przebiegu prac, równocześnie minimalizując ryzyko przestoju w wyniku awarii. Wszystkie podzespoły stosowane podczas produkcji wykonane są z wysokogatunkowych surowców, dodatkowo poddanych obróbce zwiększającej odporność na uszkodzenia mechaniczne i wpływ warunków pogodowych, specjalnie z myślą o najbardziej wymagających okolicznościach pracy na polu.

Jaki przetrząsacz do siana?

Wybór odpowiedniego przetrząsacza do siana jest kluczowy dla efektywnego gospodarowania łąkami i polami. Przetrząsacze do siana, w tym przetrząsacze karuzelowe, stanowią niezbędne narzędzie dla rolników, którzy pragną szybko i efektywnie przewracać siano, zapewniając jego równomierne wysychanie i lepszą jakość paszy. Przetrząsacze dostępne na rynku, w tym popularne modele znalezione na OLX, różnią się szerokością roboczą, wydajnością oraz sposobem montażu – od modeli ciągnionych po zaczepiane.

Przewracarka do siana, czyli inaczej przetrząsarka, jest podstawowym urządzeniem wspomagającym proces suszenia, kluczowym szczególnie w niepewnych warunkach pogodowych. Modele takie jak przetrząsarka karuzelowa czy pająk do siana charakteryzują się wyjątkową efektywnością, umożliwiając szybkie przetwarzanie dużych obszarów zielonek.

Kluczowe przy wyborze jest zwrócenie uwagi na parametry techniczne urządzenia, takie jak liczba ramion przetrząsacza, maksymalna szerokość robocza oraz wymagana moc ciągnika. Umożliwia to dobranie przetrząsarki do siana idealnie pasującej do potrzeb gospodarstwa oraz dostępnych zasobów technicznych.

Nasza strona oferuje kompleksowy przewodnik po dostępnych na rynku przetrząsaczach do siana, w tym przegląd modeli karuzelowych, pająków oraz przetrząsarek, z uwzględnieniem ich specyfikacji i zastosowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która pomoże wybrać najodpowiedniejszy model przetrząsacza do Twoich potrzeb, gwarantując optymalizację pracy i zwiększenie wydajności przy zbiorze siana.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna