Fendt Katana

625 - 850KM

Sieczkarnia polowa Fendt Katana

 

 

 

Sieczkarnie Fendt. Dzięki poszerzeniu oferty na maszyny do zbioru, Fendt proponuje odtąd kompletną gamę maszyn strategicznych dla Waszego gospodarstwa. Fendt wykonał ogromny krok naprzód w procesie poszerzenia gamy sieczkarni samojezdnych i moze teraz zaproponować dwa modele, moc silnika jednego z nich sięga aż 850 KM. Fendt udoskonalił również technologie, a których korzystają sieczkarnie: układ automatycznego prowadzenia oraz zarządzanie danymi z pól mogą znaleźć się na wyposażeniu tych maszyn.

Katana 65 625 KM 460 kW
Katana 85 850 KM 625 kW
Serwis Fendt zdjęcie ciągnika Fendt w hali warsztatowej

 

 

 


O marce Fendt

Duże logo maszyn rolniczych Fendt - czerna litery na białym tle

Historia marki Fendt rozpoczęła się w 1930 roku, w małej kuźni na południu Niemiec. To własnie tam bracia Fendt zaczęli konstruowanie ciągników.  Ich celem było produkowanie ciągników niezawodnych, wyposażonych w nowoczesne rozwiązania. Pierwszym ich produktem był ciągnik Dieselross o mocy 6KM z zamontowaną kosiarką i pługiem. Fendt w 1939 roku wprowadza innowacyjny ciągnik wyposażony w dwucylindrowy silnik, chłodnice i 4 biegową skrzynie. W kolejnych latach Fendt stał się liderem na rynku ciągników wprowadzając nowe modele wyznaczające trendy na rynku maszyn. Jako pierwszy wyprodukował ciągniki wyposażone w przekładnie Turboshift i zawieszenie hydrauliczno-pneumatyczne kabiny i przedniego mostu, które mogły osiągać prędkość jazdy do 50 km/h. Kolejnym przełomem w dziejach firmy było wprowadzenie przekładni bezstopniowej o nazwie Vario, to dzięki niej Fendt przez lata zdobywa nagrodę najoszczędniejszego ciągnika roku. 

Obecnie firma Fendt produkuje: ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, sieczkarnie polowe, prasy kostkujące, prasy zwijające, ładowacze czołowe, kosiarki bębnowe, kosiarki dyskowe, przetrząsacze i zgrabiarki. Wszystkie maszyny charakteryzują się doskonałą jakością, niezawodnością  i dbałością o każdy szczegół. Zgodnie z odwieczoną filozofią marki Fendt. 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna