Hydramet T 017

250 - 300 CM

Pług odśnieżny, spychacz T-017 firmy HYDRAMET Giżycko przeznaczony jest do odśnieżania dróg, ulic oraz placów. Montowany jest na tylnym TUZ ciągnika. Może być zastosowany do ciągników rolniczych o mocy min. 70 KM. W zależności od wielkości ciągnika, zastosowane mogą być tarcze zgarniające od 2,5m do 3,0m. Spychacz do śniegu sterowany jest hydraulicznie. Ustawianie kąta skrętu tarczy odbywa się za pomocą hydrauliki ciągnika.

Spychacz do śniegu firmy HYDRAMET typ T-017

Dane techniczne

Parametry techniczne spychaczy ( pługów ) do śniegi firmy HYDRAMET

 

Typ zgarniacza T-017 T-017/1 T-017/2
Wymiary:      
- długość 2100 mm 2100 mm 2100 mm
- szerokość 2500 mm 2700 mm 3000 mm
- wysokość 1200 mm 1200 mm 1200 mm
Masa maszyny 430 kg 490 kg 560 kg
Szerokość robocza 2500 mm 2700 mm 3000 mm
Agregowanie z ciągnikami klasy 1,4 - 4 1,4 - 4 1,4 - 4
Liczba elementów roboczych 3 3 3
Prześwit transportowy [mm] 200-400 200-400 200-400
Liczba elementów smarnych 5 9 9
Skręt tarczy zgarniającej hydrauliczny hydrauliczny hydrauliczny
Skręt dyszla hydrauliczny hydrauliczny hydrauliczny
Kąt skrętu tarczy 0 – 2700 0 – 2700 0 – 2700
Prędkość transportowa do 20 km/h do 20 km/h do 20 km/h
Prędkość robocza do 15 km/h do 15 km/h do 15 km/h

Wyposażenie standardowe pługa T-017:

  • zawieszenie pługu
  • wysięgnik
  • tarcza zgarniająca
  • hydraulika sterująca
Pług do śniegu T 017 HYDRAMET
 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna