Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Logo firmy Metaltech produkującej przyczepy, sprzedawane przez korbanek.pl

Metaltech

Firma METALTECH została założona w 1992 roku. Obecnie jest liderem na Polskim rynku w produkcji przyczep rolniczych, przyczep budowlanych, przeładunkowych rozrzutników obornika, wozów paszowych. Przyczepy rolnicze wystepują w trzech typach dwuosiowe z trójstronnym wywrotem linia DB i DBL i wersja Premium, tandem w wersji burtowej i łupinowej ( wanna) z możliwością wysypu na prawo lub lewo, tridem. Nowością są przyczepy samozbierajace do zilonek z traw lucerny z podbieraczem i niezawodnym docinaczem. Przyczepy objętościowe dostosowane do odbioru sieczki z sieczkarni samojezdnych czołowych producentów takich jak;w sieczkarni takich jak John Deer, Krone, New Holland i Claas. Rozrzutniki obornika Metaltechu jednoosiowe z adapterem pionowym nadają się do rozrzucania obornika i wapna. Przyczepy przeładowcze rozwiązują problem odbioru zboża rzepaku kukurydzy z kombajnów zbożowych Rostselmash, Claas, New Holland, Deutz-Fahr. Przyczepy budowlane firmy Metaltech sprawdzają się w trudnych warunkach placów budów do przewozu żwiru pisku.

Firma Metaltech posiada jedną z najbogatszych ofert przyczep rolniczych, należą do niej m.in. przyczepu 2-osiowe burtowe DB, tandemowe burtowe TB, skorupowe TS, budowlane PB, przeładowcze PP i wiele innych. Solidna szczelna konstrukcja doskonale sprawdza się podczas transportu materiałów sypkich takich jak rzepak, zboża czy np. kukurydza.
Wozy paszowe są produkowane od 15 lat. Doświadczenie nabyte przez te wszystkie lata pozwala zakładowi Metaltech wystawić gwarancje na przekładnię wozu paszowego na 5 lat. Dobre komponenty i stal użyta do produkcji tych urzadzeń sprawiły że seria WP i WX jest już od dawna rozpoznawalną i poszukiwaną marką na rynku Agro.

O MARCE Metaltech

Zdjecie loga marki Metaltech, produkujacej przyczepy rolnicze, sprzedawane przez firmę korbanek.pl
Firma METALTECH została założona w 1992 roku. Obecnie jest liderem na Polskim rynku w produkcji przyczep rolniczych, rozrzutników obornika, wozów paszowych oraz innych maszyn rolniczych. Wysoka jakość wyrobów oraz ich niezawodność są doceniane przez użytkowników dzięki czemu stale poszerza się grono odbiorców. Przedsiębiorstwo uczestniczy w wielu wystawach krajowych i zagranicznych, na których odnosi sukcesy w postaci nagród i wyróżnień. Poprzez gęstą sieć dealerów w Polsce i za granicą wyroby Metaltech-u spotykane są na obszarze całej Europy i świata, docierają do tak egzotycznych krajów jak Kenia czy obszary pod kołem podbiegunowym. "Metaltech" od wielu lat jest również dostawcą części i podzespołów dla europejskich kolei państwowych i wewnętrznych kolei zakładowych oraz innych konstrukcji wykonanych ze stali węglowej, nierdzewnej i aluminium. Dzięki szeroko zakrojonym inwestycjom, nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz kadrze ponad 290 doświadczonych pracowników zakład jest liczącym się pracodawcą na rynku lokalnym i krajowym

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna