Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Logo Monosem producenta siewników punktowych poziome

Monosem

Siewniki punktowe MONOSEM są przeznaczone do wysiewu kukurydzy, buraków, fasoli, słonecznika, bobiku, rzepaku, a także nasion wymagających wysokiej precyzji, na przykład warzyw (cebula, marchew, pietruszka, buraczki czerwone, itp.) Wśród siewników punktowych MONOSEM, dostępne są siewniki pneumatyczne (podciśnieniowe) i siewniki mechaniczne. Zawsze są to siewniki precyzyjne, ze szczelnym aparatem wysiewającym, dopasowaną tarczą i licznymi, nagradzanymi na całym świecie, rozwiązaniami ułatwiającymi precyzyjną pracę.

 

 

Siewniki punktowe MONOSEM, możliwe są w różnych konfiguracjach i wersjach: siewniki pneumatyczne NG PLUS 4, NG PLUS M, NX M, Twin-Row Sync-Row oraz wersja MS do wysiewu warzyw. Dostępne są również siewniki z mechanicznym podziałem ziarna, przeznaczone specjalnie do otoczkowanych buraków, cykorii i rzepaku. Siewniki mogą być wyposażone w liczne przezbrojenia i doposażenia dostosowane do specyficznych warunków pracy. Można je również wyposażyć w elektroniczny kontroler wysiewu, w podsiewacz do nawozów granulowanych oraz w aplikator do mikrogranulatów.

MONOSEM proponuje różne modele pielników w różnych konfiguracjach, przeznaczonych do pielenia nie tylko kukurydzy, czy buraków ale też i innych upraw. W ofercie są serie pielników MULTICROP, SUPER CROP SCD oraz specjalistyczna seria do prac pielących upraw warzywnych z sekcjami pielącymi Extra-Fort. Pielnik dostępne są na ramach sztywnych lub składanych hydrauliczne, liczne wyposażenia dodatkowe ułatwią dostosowanie pielnika do wymogów pracy.

O MARCE Monosem

logo Monosem duże w kole zębatym czerwone

MONOSEM to znana marka siewników punktowych w Europie. Przedsiębiorstwo Compagnie Commerciale Ribouleau powstało w 1945 roku, w Largeasse w zachodniej Francji, do dzisiaj jest synonimem wysokiej jakości i precyzji siewu punktowego. Kukurydza, buraki cukrowe, słonecznik, fasola, kukurydza cukrowa, bobik, rzepak - wszystkie te rośliny mogą być wysiane punktowo z wykorzystaniem siewników punktowych Monosem. Producent oferuje również siewniki pneumatyczne do wysiewu warzyw oraz pielniki do upraw polowych oraz upraw warzywnych.

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna