materiały do pobrania, prospekty, foldery SULKY

Poniżej zamieszczamy materiały do pobrania dotyczące maszyn rolniczych SULKY.

 

KATALOG MASZYN  ROLNICZYCH SULKYKatalog maszyn rolniczych Sulky

Na tej stronie dostępna jest dla Państwa broszura, w której zostały zamieszczone wszystkie maszyny produkowane przez SULKY. Tutaj zostały opisane ich podstawowe parametry.

W tym katalogu znajdą Państwo: rozsiewacze nawozów zawieszane, rozsiewacze nawozów przyczepiane, agregaty uprawowe talerzowe, agregaty uprawowe z zębami, brony wirnikowe, siewniki zbożowe mechaniczne i siewniki zbożowe pneumatyczne.
 

Pobierz prospekt maszyn SULKY

O marce Sulky

Znak logo SULKY zielono czerwony

Początki marki SULKY sięgają roku 1936, gdy Fabien Burel wprowadził na rynek pierwszy siewnik zbożowy, wówczas ciągnięty przez konia. Sam kształt siewnika przypominał wózek dla jockeya, stąd też powstała nazwa SULKY, do której dodano nazwisko założyciela: SULKY-BUREL. Generalnym dystrybutorem maszyn SULKY w Polsce jest firma KORBANEK sp. z o.o. od roku 1996. Jako importer zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny a także dostęp do części zamiennych do wszystkich maszyn SULKY. SULKY jest dzisiaj francuskim przedsiębiorstwem zatrudniającym około 250 osób, to firma innowacyjna i niezależna. Siedziba producenta oraz największa fabryka znajduje się we Francji, w regionie Bretanii, w Chateaubourg i zajmuje powierzchnię 20 000 m2. Dyrekcja SULKY to Prezes Julien Burel oraz Gilbert Jouan, Dyrektor Generalny i Produkcji.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna