Polaris RZR 900 S EPS

75 - 75 KM

Polaris RZR 900S to bardzo zwrotny i dynamiczny pojazd SxS. Szeroki wybór dedykowanych akcesoriów pomoże Ci stworzyć z niego unikalną maszynę, której każdy bedzie Ci zazdrościł. Mocny silnik zapewni płynną i dynamiczną jazdę w każdym terenie.

Unikalny stworzyny przez firmę Polaris system montowania akcesoriów takich jak kufry, torby itp.  Silnik PROSTAR o mocy 31 KM  Napęd na 4 koła  Napęd na 4 koła   
 Homologacja-T3 – 2
 
Cena: 74 999 zł

 

Bardzo dobry stosunek masy do wagi maszyny wynoszący ponad 14 koni mechanicznych na każde 100 kg. wagi - zapewnia pojazdowi bardzo dynamiczne przyspieszenia. Duży prześwit w połączeniu z prawdziwym napędem na 4 koła i sprawdzonym wielowahaczowym zawieszeniem gwarantują, że RZR 900 S EPS bedzie płynnie poruszał się na szutrach jak i w górzystym terenie. Standardowy system elektrycznego wspomagania kierownicy (EPS) znacząco ułatwia manewrowanie pojazdem. Bardzo duży wybór akcesoriów czyni z tej maszyny dobrą bazę dla dalszych modyfikacji.

 

-SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 875cm3
Napęd: 4×4/2×4
Moc: 75hp @ 7500 RPM
Moment obrotowy: 71 Nm @ 7500 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Podwójny wahacz poprzeczny
Skok zawieszenia 25.4cm
Tylne zawieszenie: Podwójny wahacz poprzeczny 
Skok zawieszenia 25.4 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 27 x 9-12
Tylne Koła: 27 x 11-12
Felgi Aluminiowe

WYMIARY

Bagażnik Tył: 136.1 kg
Zbiornik paliwa: 36 L
Prześwit: 27.9 cm
Wymiary: (D x S x W) 266.7 x 127 x 176.5 cm
Ładowność: 335.6 kg
Rozstaw osi: 200.7 cm
Masa na sucho: 523 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

Zobacz jak RZR 900S EPS radzi sobie w terenie

 

O marce Polaris

Historia marki Polaris sięga roku 1958 kiedy to zostało założone przedsiębiorstwo produkujące skutery śnieżne. Przełomowym rokiem dla firmy był rok 1985 kiedy to Polaris zaprezentował światu swój pierwszy pojazd typu quad (ATV), był to jednocześnie pierwszy pojazd tego typu wyprodukowany w USA. Od tego czasu producent cały czas udoskonala swoje produkty czyniąc z nich liderów w swoich klasach. Polaris ma na swoim koncie także wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych takich jak EFI, IRS, On-Demand True All-Wheel Drive (AWD), EBS, ADC, LOCK & RIDE, które z czasem stały się wyzwaniem dla innych producentów podobnych maszyn. Produkty Polaris cechują się niezawodnością, trwałością i komfortem podróżowania, a ogromny dział technologiczny stara się ciągle nadążać za rosnącymi wymaganiami klientów. Polaris także mocno angażuje się w sport, a efektem tego są pojazdy które w zawodach na całym świecie zajmują czołowe pozycje.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna