0% - Finansowanie Fabryczne Rostselmash

- RATY DO 10 LAT 

- fINAnSOWANIE vat

- pierwsza rata PO ŻNIWACH

- oBOWIĄZUJE do wyczerpania zapasów

    513 600 630  WCZESNE DECYZJE PROCENTUJĄ

ROSTSELMASH TORUM 770

Innowacyjny kombajn rotorowy

 

 

 

 

Dowiedz sie więcej

ROSTSELMASH NOVA 330

DOSKONAŁY WYBÓR DLA MAŁYCH

I ŚREDNICH GOSPODARSTw

 

Dowiedz się więcej

 

ROSTSELMASH RSM 161

380 km - NaJWYDAJNIEJSZY W SWOJEJ KLASIE

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

ROSTSELMASH VECTOR

Jeden z najpopularniejszych

kombajnów na świecie

 

 

Dowiedz się więcej

 

ROSTSELMASH ACROS

lider wydajności w SWOJEJ KLASIE

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

ROSTSELMASH RSM 1401/1403

Niskie koszty, wysoka wydajność

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

Rostselmash VECTOR 425

225 - 225 KM

 VECTOR   jest najlepszym wyborem dla średnich i małych gospodarstw. Jego głównymi zaletami jest wysoka wydajność i prostota wykonania.

 

Teraz w promocyjnej cenie za jedyne 389 900 netto

(oferta limitowana czasowo do 31.10.2018) - dowiedz się wiecej >> 

Dobry początek

 NOWY WYDŁUŻONY PODAJNIK POCHYŁY

 

Nowy wydłużony podajnik pochyły ma wiele zalet: lepsza widocznośc na przyrząd żniwny, efektywniejsza praca w kukurydzy dzięki brakowi odbojników, prostsza eksploatacja urządzenia. Hydrauliczny rewers włączany z kabiny pozwala szybko likwidować zatory powstałe w podajniku. Dzięki wielofunkcyjnemu złączu hydraulicznemu podłączenie i odłączenie przyrządu żniwnego jest jeszcze szybsze.

Udzwig 3000 kg pozwala na współprace z szerokimi przyżądami żniwnymi co jest duża zaletą maszyny pozwalającą zwiększyć jej wydajność podczas zbioru niskich zbóż. 

-

Podłużno-boczne sprężyny kopiujące to proste i niezawodne rozwiazanie pozwalające wykorzystać całą szerokość hederu na nierównych polach.

 

ZBIORNIK O POJEMNOŚCI 6000 L 

 

-

 

 

-

HYDROPULSATORY W ZBIORNIKU

Kombajny Rostselmash jako jedyne na świecie posiadają system wibrujących ścian zbiornika na zboże, przy użyciu którego można całkowicie oczyścić zbiornik z przylegającego materialu.

To niepowtarzalne rozwiązanie pozwala na całkowity rozaładunek zbiornika nawet przy dużej wilgotności zboża. Operator podczas wyładunku  widząc, że wilogtny materiał przylega do ścian zbiornika ma możliwosć uruchomienia hydropulsatorów przyciskiem znajdującym sie na panelu sterującycm.  
 

 

 
 

Bęben Młócący

 

 

MAKSYMALNA EFEKTYWNOŚĆ

Rostselmash zaprojektował wyjątkowy i wysokowydajny system omłotu dla kombajnu ACROS, który został zaadoptowany do mniejszego kombajnu VECTOR.

Silny i niezawodny, osiągający dużą wydajność jednocześnie spełnia najwyższe wymagania dotyczące jakości ziarna.

Bęben wyposażony jest w 10 cepów młocących. Przekłąda się to na duża bezwłasność co zapewnia stabilną prace i odporność na zmienne obciążenie, dzięki czemu maszyna doskonale sprawdza się nawet podczas koszenia wilgotnego, lub zanieczyszczonego zboża. 

Dzieki dużej średnicy bęben Vectora doskonale radzi sobie podczas pracy przy niskich obrotach co wpływa na doskonała wydajność podczas koszenia np Kukurydzy. 

Młocarnia wyposazona jest w przekłądnie umożliwiająca regulacje predkości obrotwej bębna. Minimalna prędkość bebna młócącego to 200 obr/min. 

-
-

ODPOWIEDNIA ŚREDNICA 


Duża średnica bębna pozwala zwiększyć kąt opasania klepiska, który wynosi aż 130o. Zapewnia to ogromny obszar separacji 1,1mi najlepszą geometrię omłotu.

 

Dzięki tym rozwiązaniom kombajn VECTOR osiąga prawie całkowite 95% oddzielenie ziarna, zachowując jednocześnie bardzo niski wspłóczynnik uszkodzenia ziarna. 

 

VECTOR jest wyposażony w elektryczną regulcję szczelniy omłotowej. Dzieki której operator bez wychodzenia z kabiny w wygony sposób może dostować parametry szczeliny do aktualnie zbieranego zboża i w każdej chwili skorygowac ustawienia. 
 

 

 

 

JAM CONTROL - MECHANIZM AWARYJNEGO OPUSZCZANIA KLEPISKA

Kombajn wyposażony jest w unikalny system awaryjnego opuszczania klepiska. Podczas pracy gdy istnieje zagrożenie zapchania bębna młócącego, operator bez problemu może natychmiastowo opuścić klepisko do jego maksymalnego dolnego położenia. Operacja ta potrafi w pełni ustrec się od niechcianych przestójów podczas pracy. 

System JAM CONTROL aktywuje sie za pomoca dźwigni nożnej znajdującej sie w kabinie operatora.

 

  -

 

 

 

-

SYMETRYCZNE KLEPISKO


VECTOR 425 wyposażony jest w tzw. symetryczne klepisko. Oznacza to że w momencie częsciowego zużycia jednej strony natarcia,  można bez problemu obrócić klepisko i wydłużyć okres jego użytkowania. Operacja ta zapeni nam dalszą  bezproblemową prace kombajnu.

Dzięki temu można także skutecznie obniżyć koszty eksploatacyjne maszyny.

 

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ

 

-
 

czyste  wyniki

 


Wysokowydajny czteroklawiszowy wytrząsacz słomy, posiadający siedem kaskad, dwustopniowy system oczyszczania z mocnym wentylatorem i bukownikiem zapewniają wyjątkowo niezawodne końcowe oddzielanie.

 

-
 

Beben  domłacający

 

Niedomłócone kłosy trafiają do bębna domłócacjącego. Zbudowany jest on z trzech łopatek, których zadniem jest wymłócenie ziaren pozostałych w kłosach w wyniku np zmiennej jakości uprawy. Effektem jest zmniejszenie strat. Rozwiżanie to powzawala również odciązyć główny bęben młócacy po przez zwiększenie dopuszczalnych strat na tym podzespole.

Zalety:

 • Zmniejszenie obciazenia głownego bebna młócacego
 • Zwiększenie wydajności głownego bebna
 • Redukcja uszkodzeń ziarna 
 • Redukcja strat ziarna 
-

 

-

1. Obudowa

2. Rotor

3. Obudowa rotora 

4. Obudowa podajnika

5. Podajnik slimakowy niedmłoconego materaiłu

6. Podajnik slimakowy 

-

WSZYSTKO JEST POD KONTROLĄ

 

 

Rozkładany zbiornik ziarna pozwala na powiększenie jego pojemności z 4,5mdo 6m3, lub jeśli to konieczne po złożeniu zmniejsza rozmiar kombajnu.

Elektryczny mechanizm otwierający jest sterowany z kabiny. Dodatkowo zbiornik jest wyposażony w pulsatory hydrauliczne umieszczone na dnie zbiornika, które ułatwiają wyładunek ziarna.

WYDAJNY SILNIK

 

-

GOTOWY NA KAŻDE ZADANIE

 

Kombajny VECTOR wyposażone są w nowoczesne 6-cylindrowe silniki marki Cummins. Jednostki napędowe charakteryzują się optymalną wydajnością, i dużą rezerwą momentu obrotowego sięgające 20%, przy niskim zużyciu paliwa.

 

16 GODZIN BEZ TANKOWANIA

 

Wiadomo że koszt paliwa jest jednym z najważiejszych kosztów eksploatacyjnych kombajnu. Ale nie w przypadku kombajnu VECTOR, który ma bardzo niski wskaźnik zużycia paliwa wynoszący 1,8 do 2,5kg na jedną tone wymłóconego ziarna.

Ekonomiczny silnik w połączeniu z zbiornikiem paliwa o pojemności 540 litrów pozwala na prace do 16 godzin bez tankowania.

-
 

 

-

 

Sprężarka

 

Sprężarka powietrza z zbiornikiem o pojemności 110 litrów pozwala zaoszczędzić czas na przygotowanie maszyny, zwłaszcza w warunkach polowych gdy nie ma możliwości użycia kompresora stacjonarnego.

 

Rozdrabniacz Słomy

 

Rozdrabniacz słomy składający się z 60 samoostrzących się noży wykonanych z wysokiej jakości stali z krawędziami odpronymi na zużycie gwarantuje idealne rozproszenie resztek pożniwnych. Zaletą jest prosta konstrukcja z możliwością regulacji szerokości rozrzutu sieczki.

Rozdrabniacz może zostać wyłaczony za pomocą jednej dzwigni w celu zostawiani słomy na pokosie. 

-
 

ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA 1.9 kg/hektar

 

-

 

 PANORAMICZNA SZYBA O POWIERZCHNI

PONAD 5 m2

 

-
 

    NIEOGRANICZONY KOMFORT

Kombajn VECTOR 425 jest wyposażony w komfortowe pneumatyczne siedzisko operatora, dodatkowo w kabinie znajduje się siedzienie dla instruktora. Kabina jest wygłuszona, wyposażona jest w klimatyzację, nagrzewnicę chłodzony schowek i radio. 

 
 • More

  duża panoramiczna szyba

  Doskonała widoczność w każdym kierunku zapewnia panoramiczna szyba o powierzchni ponad 5m2

  Close
 • More

  Dodtakowy fotel 

  Asystent lub trener może wygodnie usiąć na fotelu obok operatora. 

  Close
 • More

  Komofortowy fotel operatora

  Siedzenie z amortyzacją oraz regulacją w wszystki pozycja zapewnia idealne warunki pracy dla operatora.

  Close
 • More

  Podłokietnik

  Wbudowany z prawej strony podłokietnik z panelem sterującym zawierającym przyciski kontrolujące wszystkie najważniejsze funkcje maszyny. 

  Close
 • More

  Joystick gst

  Wielofunkcyjny ergonomiczny joystick jest skonstrułowany tak by idealnie przylegać do dłoni. 

  Close
 • More

  Regulowana kolumna kierownicy 

  Regulowana w dwóch zakresa (wysokość oraz pochył) kolumna kierownicy pozwala operatorowi dostosować stanowisko pracy do własnych wymagań. 

  Close
 • More

  Konsola monitorująca

  Pokładowy system moniturujący w sposób ciągły wysiwietla wszystkie informacje dotyczące przyrządu żniwnego oraz systemu omłotu. Pozwla to operatorowi utrzymać optymalną wydajność i chronić maszynę przed potencjalnymi zagrożeniami. 

  Close
 • More

  Instalacja radiowa

  Cieżką prace umili ci Twoja ulubiona muzyka. Maszyna jest wyposażona w instalacje radiową z standardowymi złączami. Głośniki oraz antenta są na wyposażeniu seryjnym. 

  Close
 • More

  Panel zarządzający klimatem

  Dzieki niemu w łatwy sposób stworzy odpowiedni klimat do pracy sterując klimatyzacją, ogrzewaniem oraz nawiewami. 

  Close
 • More

  Chłodzony schowek

  Zawsze schłodzony napój w zasięgu ręki

  Close

 

 

-

DOTYKOWY MONITOR STERUJĄCY

Wszystkie informacje, które się pojawiają na ekranie monitora są przedstawione w bardzo jasny i intuicyjny sposób za pomocą obrazków i dodatkowych krótkich opisów.

Całe menu jest w języku polskim, a sama obsługa komputera odbywa sie poprzez dotykanie ekranu. Dodatkowo system mozna obsługiwać za pomocą klawiszy funkcyjnych umieszczonych z boku na panelu sterującym, co jest bardzo przydatne w momencie gdy np. mamy brudne dłonie.

 

KOMPONENTY KOMBAJNU

Do produkcji kombajnów Rostselmash wykorystywane są komponenty najlepszych światowych producentów,

dzięki czemu zyskujemy gwarancję niezawodności.

 

PRZYSTAWKI ŻNIWNE

Dla tak wydajnych kombajnów wymagany jest odpowiedni osprzęt. Wszyscy wiedzą że to właśnie od przyżądu żniwnego zaczyna się koszenie. Dlatego wybór odpowiedniej przystawki żniwnej jest jednym z ważniejszym aspektów przy wyborze kombajnu.

 • More

  Listawa tnąca schumacher

  precyzja, płynnośc działania bez zużycia. Wysoka prędkość oraz wydłużoną droga przebyta przez nóż zwiększa jakość cięcia. Noże są mocowane śrubami co znacznie zmniejsza czas ich wymiany. By zappenić dokłądne zbiory na nierównych polach, kosa w standardzie wyposażona jest w podbieracze mające na celu zmniejszenie strat. 

  Close
 • More

  duża średnica ślimaka

  zapobiega zawijaniu się dużych pedów. Palace nagarniacza umieszczone wzdłuż umożliwiają zbieranie niskiego jęczmienia oraz groszku. 

  Close
 • More

  synchronizacja obrotów podajnika z obrtami bębna

  Dzieki temu praca opratora staje sie prostrza i nie wymaga od niego dużego doświadczenia. Efektem jest wzrost wydajność oraz mniejsze straty. 

  Close

 KUKURYDZA

Dla zbioru kukurydzy firma Rostselmash proponuje przystawki 6 lub 8-rzędowe.

Zapewniają one zebranie nasion kukurydzy z jednoczesnym rozdrobnieniem i rozrzuceniem masy na polu

-
-
 

 

-

 

SŁONECZNIK

 

Przystawki do zbioru słonecznika zostały specjalnie zaprojektowane aby zbierać materiał szybko i bez strat. Nie jest to możliwe do osiągnięcia w przypadku innych przystawek do słonecznika. Przystawka działa niezawonie w każdych warunkach, nawet przy niskich odmianach słonecznika

-

 

RZEPAK

 

W celu uzyskania maksymalnej skuteczności zbioru roślin łatwo osypujących proponuje się wyposażenie dodatkowe,  które znacznie ogranicza straty przy zbiorze (3-4 krotnie). Wyposażnie to jest dostępne dla hederów o szerokości 6,7 i 9 metrów.

 

-

 

SOJA

 

Straty podczas zbioru soi mogą zostać znacznie zmniejszone gdy zastosujemy przyrząd żniwny z elastyczną listwą tnącą,  która dokłądnie kopiuje wszystkie nierówności na polu.

-

 

PODBIERACZ POKOSU

 

W przypadku zbioru dwuetapowego kombajn VECTOR można wyposażyć w podbieracz pokosu o szerokości 3,4 lub 4,3 metra. To urządzenie umożliwia kopiowanie wypukłości terenu we wszystkich kierunkach. Niezawodna ochrona elementów podbieracza przed zapychaniem i zwijaniem zapewni stabilną pracę nawet w niekorzystnych warunkach.

 

 

O marce Rostselmash

Oficjalnie "dzień urodzin" firmy Rostselmash jest uważany za 21 lipca 1929r. Tego dnia pierwsze maszyny zostały wyprodukowane na terenie produkcyjnym w Rostowie nad Donem: zgrabiarka, pługi do ciągnika i siewniki. Stworzony jako zakład produkcji narzędzi rolniczych Rostselmash w ciągu roku otrzymuje nowy główny kierunek produkcji - produkcja maszyn żniwnych. 30 czerwca 1930 r. został wyprodukowany pierwszy rosyjski kombajn "Kolkhoz" i pomyślnie przeszedł testy. W lutym 1984 r. główną linię produkcyjną opuścił 200 000 kombajn w październiku wyprodukowano pierwsze kombajny Don. Kolejnym etapem rozwoju przedsiębiorstwa była jego reorganizacja z zakładu państwowego w spółkę akcyjną (koniec 1992 r.), której właścicielem stał się personel Rostselmash. Mimo trudnych lat 90 - tych Rostselmash jest jednym z nielicznych w przemyśle, który zdołał utrzymać produkcję. pracę zespołową i ciągłość projektowania. Dla Rostselmasha lata 2000 stały się okresem ponownego startu, nowym wiekiem rozwoju. W tym okresie przeprowadzono dywersyfikację produkcji i modernizację. Nowe modele maszyn żniwnych opuszczają linię produkcyjną. Firma obejmuje zewnętrzne aktywa przemysłowe z nowymi typami sprzętu rolniczego. Rostselmash przekształca się w jednego z najsilniejszych producentów i kluczowych graczy na międzynarodowym rynku maszyn rolniczych. Obecnie firma posiada wszystkie niezbędne technologie do produkcji wysokiej jakości maszyn rolniczych włącznie z rozwojem inżynieryjnym.

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna