Wygodne miejsce pracy

Kabina Skyline jest przestronna, oferuje więcej komfortu oraz idealne pole widzenia, które jest potrzebne przez cały dzień pracy. Pole widzenia na najważniejsze obszary robocze takie jak przyrząd żniwny, podajnik ślimakowy przyrządu żniwnego, czy rura wysypowa jest bardzo dobre. Doskonała widoczność do tyłu jest także zapewniona dzięki elektrycznie regulowanym lusterkom bocznym lub widok do tyłu można obserwować dzięki kamerze cofania, z której obraz wyświetlany jest na ekranie terminala.

 

 

 

 

Kabina kombajnu MF DELTA proponuje mnóstwo funkcji, których należy oczekiwać w miejscu pracy o tak wysokiej jakości. 

  • Automatyczna klimatyzacja z ogrzewaniem
  • Komfortowy fotel operatora z pneumatyczną amortyzacją i możliwością ustawień różnych opcji.
  • Elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka boczne.
  • Schładzany schowek pod siedzeniem instruktora
  • Kolumna kierownicy ustawiana w trzech pozycjach.
  • Bezpieczny podest i łatwe wejście do kabiny     

 

Kombajn rolniczy MF Delta na placu w spółce Korbanek

 

Wysoki standard kabiny skyline

 

Najlepsze pole widzenia na przenośnik pochyły ułatwiające szybkie przyczepianie i odczepianie przyrządu żniwnego.

 

Na wprost, panel obsługowy instalacji oświetlenia drogowego i roboczego, klimatyzacji i opcjonalnie dostępny system nawigacyjny multimedialny z funkcjami GPS, radio z Bluetooth, gniazda USB.

Dwuczęściowe, elektrycznie sterowane i podgrzewane, boczne lusterka zewnętrzne zapewniają pole widzenia na boki kombajnu.

 

Kamera z tyłu kombajnu dla większego bezpieczeństwa

 

 

Terminal TechTouch

Terminal TechTouch również znajduje się w zasięgu ręki, na jego obsługiwanym dotykowo ekranie wyświetlane są potrzebne informacje i parametry, które można łatwo ustawić.

 

 

Proste i logiczne w obsłudze elementy sterujące ułatwiają pracę

 

Dźwignia PowerGrip

 

Centralne urządzenie sterujące kombajnu leży pewnie w dłoni. Wielofunkcyjny joystick PowerGrip jest umieszczony w przedniej części podłokietnika, obok przycisków i przełączników służących do podstawowej obsługi. Podłokietnik jest całkowicie regulowany. Ruch konieczny do jazdy do przodu i do tyłu odbywa się naturalnie, bez zmęczenia dla ręki.

 

Podłokietnik

 

Na prawym podłokietniku zostały umieszczone przyciski obsługowe młocarni, napędu na 4x4, hamulca postojowego jak i łatwe w obsłudze pokrętło do regulacji prędkości obrotowej silnika.

 

Funkcjonalna klawiatura

 

Wygodna klawiatura, znajdująca się po prawej stronie podłokietnika, zawiera elementy obsługowe, które są najczęściej obsługiwane. Dzięki niej ustawienia kombajnu mogą być przeprowadzone w szybki i łatwy sposób. Za jednym dotknięciem palca są Państwo połączeni z poszczególnymi menu terminala TechTouch.

 

Zaprojektowany dla ułatwienia pracy

Szeroki ekran jest czytelny i został podzielony na cztery części. Każda z nich może wyświetlić to, co Państwo wybiorą do wyświetlenia. Obsługa jest intuicyjna i łatw, obojetnie czy za pomocą klawiatury nawigacyjnej czy za pomocą skrótów ekranu obsługiwanego dotykowo.

Możliwość wyboru kolorów ułatwia podział między informacjami a komunikatami alarmowymi, które są wyświetlane jako priorytetowe.

Nastawy automatyczne - do 10 ustawień dla różnych upraw są dostępne z menu terminala TechTouch. Ich wybór pociąga za sobą automatyczne zmiany w ustawieniach kombajnu taki jak: ustawienie sit, prędkość obrotową bębna młócącego, ustawienie klepiska i prędkość obrotową dmuchawy.

Funkcja kamery montowana seryjnie jest zintergrowana z terminalem TechTouch i umożliwia uzyskanie optymalnego pola widzenia z tyłu maszyny.

Pozycja ekranu może być dopasowana do upodobań operatora.

Zaufany i szybki serwis w firmie Korbanek

 

 

Centrum kontrolne - Terminal techtouch


Informacje podstawowe

 

U góry po lewej stronie wyświetlana jest prędkość obrotowa silnika i prędkość jazdy. Obok nich wyświetlany jest poziom paliwa i roztworu AdBlue, a także temperatura oleju i silnika. Graficzne piktogramy obrazują aktualny stan otwarcia/zamknięcia rury wyładowczej i zbiornika ziarna.

 


Menu główne

 

W czytelny sposób przedstawia aktualną i wstępnie ustawioną wysokość cięcia, straty ziarna na wytrząsaczach i sitach oraz ilość niedomłóconego materiału. Poniżej znajdują się aktualne parametry wysokości cięcia przyrządu żniwnego, prędkość obrotowa wentylatora oraz ustawienie górnego i dolnego sita. Wszystkie te perametry mogą być szybko zmodyfikowane za pomocą przycisków skrótowych.

 


Menu informacyjne

 

Menu informacyjne jest wyświetlane w dolnej części terminala. Można w nim bez problemu przejść do menu podrzędnych, dostarczających dodatkowych informacji na temat różnych podzespołów maszyny. Informacje dotyczące wydajności oraz wilgotności są tutaj również wyświetlane.

 

 


Widok z kamer

 

W dolnej części ekranu terminala mogą byc jednocześnie wyświetlone obrazy z dwóch kamer. Można dokonać wyboru, czy obraz ma być stale wyświetlany z kamery, czy na przyklad tylko podczas cofania. Obraz można powiększyć na cały ekran za pomcą dotyku..

 

 

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna