Czyszczenie i przygotowanie słomy

Czyszczenie i przygotowanie słomy w kombajnach
Massey Ferguson DELTA

 

Łatwiejsze czyszczenie dzięki aerodynamice

 

Układ czyszczący Venturi

Unikalny system Venturi zapewnia maksymalną wydajność czyszczenia w kombajnach MF DELTA, aby osiagnąć doskonałe próbki czystego ziarna i zminimalizować straty. Układ umożliwia rozprowadzenie strumienia powietrza w równomierny sposób w całej strefie sit. 

Aerodynamicznie utworzony otwór wlotowy Venturiego znajduje się w środku obudowy dmuchawy, zwiększa ilość tłoczonego powietrza, a to pozwala układowi poradzić sobie z dużą ilością krótkiej słomy napływającej z młocarni. Ziarno jest czyste i oddzielone od plew i kurzu. Wzrost ciśnienia powietrza pod sitami umożliwia uniesienie, oddzielenie i oczyszczenie dużych ilości materiału.

Wyposażenie

 

 


Układ powrotu

 

Opatentowany układ powrotu niedomłóconego materiału składa się z podajnika ślimakowego i koła łopatkowego, które kierują materiał do komory czyszczącej. Ilość niedomłóconego materiału jest nieustannie monitorowana i wyświetlana w kabinie kombajnu.

 


Elektryczne sterowanie

 

Seryjnie, elektrycznie regulowane sita mogą być ustawione bezpośrednio przez operatora z kabiny kombajnu. Oprócz tego, dzięki automatycznym nastawom podzespołu, sita mogą być przestawiane do wcześniejszej zapisanych ustawień.

 


Rozrzutnik plew

 

Rozrzutnik plew posiada hydrauliczny napęd tarczy, jest łatwo ustawiany, można go unieść dzięki siłownikom gazowym i w ten sposób ułatwić dostęp do sit, jeśli jest taka konieczność.

Równomierne rozdrobnienie

 

 

Rozdrabniacz słomy w kombajnach MF DELTA

Rozdrabniacz słomy w kombajnach MF DELTA cieszy się znakomitą opinią w zakresie wydajnośći i łatwości ustawienia. Rozrzucenie rozdrobnionej słomy na pełną szerokość przyrządu żniwnego jest zapewnione a rozrzutnik plew jest nie tylko wydajny, ale także ułatwia przeprowadzanie czynności obsługowych. Cały proces zbioru został zaprojektowany od początku do końca w sposób przemyślany i logiczny, aby ułatwić pracę.


Niezawodny profesjonalny serwis firmy Korbanek

Wydajny rozdrabniacz słomy z 108 nożami w wersji standard.

Wydajny rozdrabniacz słomy składa się ze 108 ząbkowanych noży ułożonych w 8 rzędach a jego praca jest dużo szybsza niż w przypadku innych standardowych rozdrabniaczy słomy.

Rozdrabniana słoma może być bardzo krótka dla zapewnienia jej szybkiego rozkładu, a to jest bardzo ważne dla uzyskania odpowiedniego żyznego podłoża, lub w przygotowaniu warunków do siewu bezpośredniego. Aby zwiekszyć rozdrabnianie słomy , rozdrabniacz można łatwo przestawić.


Opcjonalny radialny rozrzutnik

W przypadku przyrządów żniwnych o szerokości 9,2 m i 10,74 m, kombajn zbożowy Delta może być wyposażony opcjonalnie w radialny rozrzutnik słomy Maxi Spreader. Dwa talerze zapewniają równomierne rozłożenie rozdrobnionej słomy na całej szerokości roboczej przyrządu żniwnego.

Prędkość robocza talerzy może byc łatwo i niezależnie dopasowana z kabiny kombajnu, aby skompensować boczne działanie wiatru

Najlepsza oferta cenowa maszyn w Korbanek.pl


Nowe maszyny w niskich cenach dla rolników

Rozrzutnik słomy Maxi Spreader

Rozrzutnik słomy Maxi Spreader może być łatwo przestawiony z pozycji roboczej do pozycji transportowej. Zajmuje to tylko kilka sekund i nie wymaga użycia żadnych dodatkowych narzędzi, wystarczy użyć przycisku.

Massey Ferguson Delta

496 - 496 KM

Kombajn zbożowy Massey Ferguson Delta

Kombajn zbożowy Massey-Ferguson Delta

Dane techniczne

Dane techniczne kombajnów zbożowych Massey-Ferguson Delta

 

Model Moc Typ Sposób oddzielania Zbiornik ziarna
MF Delta 9380 496 KM hybrydowy 2 x 4,25 m rotory 12 500 l
MF Delta 9380 AL 496 KM hybrydowy 2 x 4,25 m rotory 10 500 l

Przyszłość w technice żniw

 
 

Połączenie tradycyjnej i nowoczesnej technologii to wydajne zbiory

Hybrydowy kombajn Massey Ferguson Delta, który łączy tradycyjną technologię z rotorowym systemem oddzielania spełnia wysokie wymagania dużych gospodarstw rolnych i firm usługowych. Posiada wiele nowych funkacji, które poprawiają nie tylko komfort pracy i łatwość obsługi, ale również wspomaga osiągi i wydajność.

MF Delta to potężne kombajny dla wszystkich poszukujących bezpieczne i wydajne zbiory, niezawodność w eksploatacji i technologi która pasuje dla wszystkich potrzeb i wyzwań.

0

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna