Przyrząd żniwny

Nowej generacji przyrządy żniwne PowerFlow o szerokości 9,2m i 10,74m
w kombajnach Massey-Ferguson Delta

 

Podawanie kłosami do przodu

 

Przyrząd żniwny w kombajnach Massey Ferguson Delta

Przyrząd żniwny PowerFlow

Równomierne zasilanie przez przyrząd żniwny materiałem decyduje o wysokiej wydajności układu młócącego. Jeśli jest to zapewnione, to zoptymalizowane podzespoły kombajnu są wykorzystywane w 100 procentach. Kombajny MasseyFerguson wykorzystują w tym celu przyrządy żniwne PowerFlow, które wyznaczają nowe standardy dla wysokiej jakości podczas żniw. Przyrząd żniwny PowerFlow jest wyposażony w przenośnik taśmowy dzięki czemu równomiernie i przez cały czas zasila układ młócący kombajnu.

Całkowita kontrola przyrządu żniwnego jest możliwa dzięki funkcjom instalacji hydraulicznej. które są przeprowadzane w sposób łagodny i precyzyjny, wszystko to znajduje się w zasięgu ręki. Powrót do ustawienia odpowiedniej wysokości cięcia, docisku do podłoża - to rozwiązania Massey Ferguson, które znacznie ułatwiają pracę operatorowi przez cały dzień pracy, oczywiście możliwe jest również łatwe przeprowadzanie manewrów na uwrociach

Serwis ciągników i kombajnów w firmie Korbanek

Podajnik ślimakowy SUPERFLOW

 


Podajnik SuperFlow

 

Podajnik ślimakowy SuperFlow o średnicy 762 mm z palcami rozmieszczonymi na całej długości przyrzadu żniwnego ułatwia w równomiernym podaniu każdego rodzaju materiału w każdych warunkach zbioru

 

Regulacja pozycji

 

Podajnik ślimakowy mozna szybko i łatwo przestawić, dzięki temu operator może odnaleźć optymalne ustawienia dla uzyskania najlepszego przepływu materiału

 


System Schumacher

 

System tnący Schumacher umożliwia wysoką prędkość cięcia dla przyrządu żniwnego o szerokości 10,74 m. Dwustronny napęd listwy tnącej zwiększa jeszcze bardziej niezawodność układu tnącego zwiększając jego produktywność i przepustowość.

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna