• ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

   

  Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia 200 Vario V/F/P w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz przedstawiciel, który ustali szczegóły prezentacji.

  Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach swojego gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

  Rostselmash w oddali na polu

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
W firmie Korbanek znajdziesz swój wymarzony ciągnik Fendt w okazyjnej cenie.
Dostępne od ręki nowe z gwarancją fabryczną  lub używane.
 
Plac maszynowy z ciągnikami Fendt z oferty www.korbanek.pl

W segmencie ciągników specjalistycznych Fendt wprowadza ciągniki serii 200 V/F/P wraz z przekładnią bezstopniową w standardzie w celu osiągnięcia obsolutnego szczytu technologicznego.  Doświadczcie Państwo wraz z ciągnikiem Fendt najwyższej wydajności i produktywności jak i niezrównanemu komfortowi jazdy podczas zabiegów sadowniczych. 

 

Model Moc nominalna (ECE R24) Moc maksymalna (ECE R24)
207 V/F Vario 60KM 70KM
208 V/F Vario 70KM 80KM
209 V/F/P Vario 80KM 90KM
210 V/F/P Vario 90KM 100KM
211 V/F/P Vario 100KM 110KM

moc maksymalna wg. normy ECE R24

Specjalista dla różnych upraw.

Najmniejszy Fendt jest silny w wielu dziedzinach. Każdy wariant posiada szczególne cechy. 

Fendt 200 Vario V

 • Dla najwęższych międzyrzędzi Fendt proponuje klasyczny ciągnik o wąskim rozstawie: 
 • Dla międzyrzędzi o szerokości od 1,50 m do 2,20 m
 • Alternatywa: V wraz z szerszą osią przednią dla optymalnej zwrotności
 • Fendt 200 Vario F

Idealny ciągnik dla nieco szerszych międzyrzędzi  

 • Dla szerszych międzyrzędzi o szerokości 1,90 m do 3,00 m
 • Szerokość zewnętrzna od 1,32 m
 • Idelany dla warzywnictwa oraz prac w szklarniach

Fendt 200 Vario P
Ciągnik specjalistyczny dedykowany uprawom warzywnym oraz chmielowym  

 • Dla międzyrzędzi o szerokośći od 2,20 m do 5 m
 • Szerokość zewnętrzna od 1,68 m
 • Komfortowa, szeroka kabina

Zwrotność, stabilność, bezpieczeństwo.

Fendt 200 Vario V/F/P obok stałego napędu na 4 koła udostępnia również funkcję automatycznego napędu 4x4. Obie funkcje mogą zostać aktywowane za pomocą przycisku. Automatyka napędu na 4 koła reguluje załączanie napędu w pełni automatycznie na podstawie aktualnego kąta skrętu oraz prędkości. Funkcja ta pozwala na pełną zwrotność maszyny, zredukowanie zużycia opon oraz odciąża fizycznie kierowcę ponieważ proces kontroli przebiega w pełni automatycznie. 

Bezkonkurencyjna zwrotność.

;Wysokowartościowa koncepcja przedniej osi łączy w sobie doskonałą zwrotność oraz wzorowe wykonanie wraz z doskonałymi właściwościami jezdnymi. Kąt skrętu wynoszący 58 stopni, talia osy kąt wychylenia główki ramy wynoszący 3 stopnie oraz wytrzymałe zwolnice planetarne z doskonałą zdolnością przenoszenia mocy stanowią podstawę wysokiej jakości.

Doskonała ergonomia.

Przy rozwoju Fendt 200 Vario V/F/P nałożono szczególny nacisk na wartości ergonomiczne w środkowisku pracy operatora. Kabina oferuje dużą przestrzeń dla nóg poprzez eliminację tunelu przekładniowego. Po prawej stronie znajduje się centralna jednostka sterująca dla ustawień ciągnika oraz przekładni. Regulacja wysokości oraz pochylenia kierownicy oferuje nadzwyczajny komfort obsługi.

0

O marce Fendt

Duże logo maszyn rolniczych Fendt - czerna litery na białym tle

Historia marki Fendt rozpoczęła się w 1930 roku, w małej kuźni na południu Niemiec. To własnie tam bracia Fendt zaczęli konstruowanie ciągników.  Ich celem było produkowanie ciągników niezawodnych, wyposażonych w nowoczesne rozwiązania. Pierwszym ich produktem był ciągnik Dieselross o mocy 6KM z zamontowaną kosiarką i pługiem. Fendt w 1939 roku wprowadza innowacyjny ciągnik wyposażony w dwucylindrowy silnik, chłodnice i 4 biegową skrzynie. W kolejnych latach Fendt stał się liderem na rynku ciągników wprowadzając nowe modele wyznaczające trendy na rynku maszyn. Jako pierwszy wyprodukował ciągniki wyposażone w przekładnie Turboshift i zawieszenie hydrauliczno-pneumatyczne kabiny i przedniego mostu, które mogły osiągać prędkość jazdy do 50 km/h. Kolejnym przełomem w dziejach firmy było wprowadzenie przekładni bezstopniowej o nazwie Vario, to dzięki niej Fendt przez lata zdobywa nagrodę najoszczędniejszego ciągnika roku. 

Obecnie firma Fendt produkuje: ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, sieczkarnie polowe, prasy kostkujące, prasy zwijające, ładowacze czołowe, kosiarki bębnowe, kosiarki dyskowe, przetrząsacze i zgrabiarki. Wszystkie maszyny charakteryzują się doskonałą jakością, niezawodnością  i dbałością o każdy szczegół. Zgodnie z odwieczoną filozofią marki Fendt. 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna