Fendt 200 Vario V/F/P

bezstopniowo na sam szczyt.

Ciągniki Fendt 200 Vario V/F/P są jedynymi na świecie ciągnikami

sadowniczymi wyposażonymi w przekładnię bezstopniową. 

Zwarta i kompaktowa konstrukcja w połączeniu z filozofią Fendta

oferuje ciągnik od 70 do 110KM na którym zawsze możesz polegać. 

dowiedz się więcej

Fendt 200 Vario

Nasz ,mały gigant

Fendt 200 Vario,
poznaj idealnego pomocnika na długie dni pracy.

od 70 do 110KM, które z pewnością cię zaskoczą.

zobacz szczegóły

Fendt 300 Vario

Potrafi wszystko.

Od 98 do 138KM gotowych poradzić sobie z każdym zadaniem. 

Poznaj następcę kultowej serii 300 Vario. 

Dowiedz się więcej

Fendt 500 Vario

zbudowany z marzeń.

Fendt 500 Vario to ciągnik o mocy od 120 do 165KM.

Bądź zawsze jeden krok do przodu. Wybierz 500 Vario.

dowiedz się więcej

Fendt 700 Vario

Absolutny numer jeden.

700 Vario to ciągnik, który zrewolucjonizował całą europę.

Szeroki zakres mocy od 145-240KM czyni ciągnik absolutnym

numerem jeden na rynku ciągników rolniczych.

dowiedz się więcej

Fendt 800 Vario

Bądź premium.

W niemczech co trzeci ciągnik o mocy powyżej 200KM to Fendt. Trwały, mocny i niezawodny. Fendt 800 Vario.

Postaw na profesjonalistę o mocy od 220 do 280KM. 

 

dowiedz się wiecej

Fendt 900 Vario

precyzja w swojej najlepszej formie.

Poznaj najpopularniejszy ciągnik segmentu 270-390KM

dowiedz się więcej

 

Ładowacze czołowe Fendt Cargo

Poczuj precyzję.

Ładowacze czołowe FENDT Cargo dostępne również w wersji Profi.

Zobacz szczegóły

"Wszystko zaczęło się w małej kuźni Johanna Georga, w której jego synowie (bracia Fendt), rozpoczęli konstruowanie ciągników. Cel działania został określony na samym początku: przekonać klienta nowoczesnymi rozwiązaniami i rentownym produktem, do którego można mieć pełne zaufanie."

Ciągniki rolnicze FENDT to synonim najbardziej zaawansowanej technologii. Wysoka jakość wykonania i niezawodność ciągników są uznawane na całym świecie. Z Fendtem mają Państwo pewność wykorzystywania najbardziej zaawansowanej technologii. Opłacalność ciągnika Fendt Vario obejmuje pełne spektrum różnych kryteriów: fachowe doradztwo sprzedawców, serwis techniczny zapewniany przez kompetentnego dealera i regularna konserwacja sprzętu wpływają na zachowanie wartości ciągnika. Nasz cel jest jasny: zwiększyć Państwa opłacalność zarówno w polu jak i w transporcie.

270-390 KM
200-280 KM
145-240 KM
125-165 KM
385-500 KM
70-110 KM
70-110 KM
110-138 KM

Ładowacze czołowe Fendt – Fendt CARGO – łączą najbardziej nowoczesne technologie dla uzyskania maksymalnej wydajności. To uniwersalne wyposażenie jest idealnym partnerem dla ciągników FENDT Vario. Wszystkie modele są wyposażone w wyjątkowy układ szybkiego przyczepiania / odczepiania CARGO Lock oraz w układ równoległoboku z kinematyką Z. Ładowacz czołowy Fendt Cargo Profi ma niespotykane możliwości takie jak układ ważący oraz możliwość ustawień przeprowadzanych operacji.

Kombajny zbożowe FENDT to niezawodne, łatwe w obsłudze maszyny do zbioru zbóż, rzepaku, kukurydzy oraz wielu innych roślin. Idealnie spełniają wymagania stawiane przez gospodarstwa rolne oraz przedsiębiorców świadczących usługi. Kombajn łączy wydajność i niezawodność, oraz niskie koszty eksploatacji. Fendt oferuje Państwu szeroki pakiet wyposażenia dla wszystkich serii . Tak wysokie wyposażenie umożliwi Wam efektywne żniwa przy niskich kosztach eksploatacyjnych i czystym zbieranym plonie w zbiorniku.

176-218 KM
243-306 KM
276-360 KM
379-496 KM

Prasy zwijajace Fendt są zaprojektowane do intensywnego i profesjonalnego zastosowania, w ciagu wielu dni ciezkiej pracy, przede wszystkim tam gdzie liczy sie wydajność. Nowa generacja pras zwijających marki Fendt, łączy w sobie wiedzę zbieraną w ciagu wielu lat, gwarantując niezawodność pracy nawet w najcięższych warunkach. Prasy te są idealnym rozwiązaniem dla użytkowników szukąjacych pras wydajnych, a zarazem tanich w eksploatacji. Ich prosta konstrukcja zapewnia wysoką wydajność przy zbiorze słomy i siana.

60-100 KM
75-100 KM
60-100 KM

Prasy kostkujące Fendt są produkowane we fabryce należącej od roku 2000 w całości do koncernu Agco. Przed prawie 30 laty fabrykę w Hesston, w USA, opuściła pierwsza prasa kostkująca. W ten sposób położono kamień węgielny pod jedną z najbardziej udanych historii w dziedzinie techniki zbiorów.

150-250 KM

Sieczkarnie Fendt Katana sumują rozwiązania techniczne dające niezaprzeczalną przewagę technologiczną. Wysokowydajny system 6 walców zasilających napędzanych hydraulicznie, największy na rynku bęben rozdrabniający, innowacyjny zgniatacz ziarna w kształcie litery "V", mocny silnik, terminal Vario, hydrauliczna amortyzacja tylnej osi, komfortowa kabina i wiele innych rozwiązań sprawia, że sieczkarnia Fendt jest niezawodną i wydajną maszyną.

625-850 KM

O MARCE Fendt

Historia marki Fendt rozpoczęła się w 1930 roku, w małej kuźni na południu Niemiec. To własnie tam bracia Fendt zaczęli konstruowanie ciągników.  Ich celem było produkowanie ciągników niezawodnych, wyposażonych w nowoczesne rozwiązania. Pierwszym ich produktem był ciągnik Dieselross o mocy 6KM z zamontowaną kosiarką i pługiem. Fendt w 1939 roku wprowadza innowacyjny ciągnik wyposażony w dwucylindrowy silnik, chłodnice i 4 biegową skrzynie. W kolejnych latach Fendt stał się liderem na rynku ciągników wprowadzając nowe modele wyznaczające trendy na rynku maszyn. Jako pierwszy wyprodukował ciągniki wyposażone w przekładnie Turboshift i zawieszenie hydrauliczno-pneumatyczne kabiny i przedniego mostu, które mogły osiągać prędkość jazdy do 50 km/h. Kolejnym przełomem w dziejach firmy było wprowadzenie przekładni bezstopniowej o nazwie Vario, to dzięki niej Fendt przez lata zdobywa nagrodę najoszczędniejszego ciągnika roku. 

Obecnie firma Fendt produkuje: ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, sieczkarnie polowe, prasy kostkujące, prasy zwijające, ładowacze czołowe, kosiarki bębnowe, kosiarki dyskowe, przetrząsacze i zgrabiarki. Wszystkie maszyny charakteryzują się doskonałą jakością, niezawodnością  i dbałością o każdy szczegół. Zgodnie z odwieczoną filozofią marki Fendt. 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna