Czyszczenie i przygotowanie słomy

Czyszczenie i przygotowanie słomy w kombajnach Massey Ferguson BETA

 

Jakość ziarna wpływa na uzyskanie przez Państwa cenę sprzedaży. Specjalna budowa komory czyszczącej w połączeniu z sitami czyszczącymi o dużej wydajności umożliwia uzyskanie ziarna o najwyższej jakości czyszczenia.

 

Sprawdzony układ czyszczenia

 

Wyposażenie

Wyposażenie, które ułatwia pracę

 

Najprostsze rozwiązania
dają najlepsze wyniki

Komora czyszcząca w kombajnach MF Beta jest wyjatkowo prostej konstrukcji, jest łatwa w ustawieniu aby osiągnąć próbę o najwyższej czystości. Przed dotarciem do górnego sita materiał trafia na długi podsiewacz do jego poszczególnych przegród aby zachować również wysoką wydajność czyszczenia w pochyłym terenie.

Dalej materiał przechodząc na górne sito oczyszczany jest przez silny strumień powietrza wytworzony przez wydajną dmuchawę o dużej średnicy. Poruszające się w przeciwnych kierunkach sita zapewniają obieg powietrza skąd czyste ziarna trafia do podajnika ziarnowego i dalej do zbiornika na ziarno a pozostały niewymłócony materiał trafia ponownie do bębna młócącego przez podajnik kłosowy.

Oczyszczanie materiału w Massey Ferguson BETA


 

Specjalna konstrukcja górnego sita HC zapewnia optymalny przepływ powietrza co jest ważne w suchych warunkach, kiedy słoma jest krucha i krótka, sito pracuje wydajnie, aby zapewnić najlepszą jakość czystego ziarna.

 

Czujnik niedomłóconego materiału odczytuje ilość powracającego materiału ponownie do bębna młócącego na ponowny omłot i w zestawie z elektryczną regulacją sit stanowi w kombajnach MF Beta wyposażenie standardowe.

 

Dwu talerzowy rozrzutnik plew z możliwością regulacji szerokości pracy dostępny jest w opcji.

Efektywny rozdrabniacz słomy
z 88 nożami tnącymi

 

 

 

atrakcyjne ceny nowe i używane ciągniki Massey Ferguson z firmy korbanek

 

Nowy rotor tnący
 

6-cio rzędowy rozdrabniacz słomy został specjalnie zaprojektowany dla osiagnięcia wysokich osiągów w rozdrabnianiu i rozrzuceniu słomy, zwłaszcza w gospodarstwach praktykujących uproszczone technologie pracy. Noże są rowkowane, aby zapewnić nienaganne cięcie i zmniejszyć zapotrzebowanie mocy. Przeciwnoże są całkowicie regulowane, dodatkowo perforowana podłoga rozdrabniacza wraz z elektrycznie regulowanymi łapatkami rozrzutu słomy gwarantują całkowitą kontrolę jakości i rozłożenia rozdrobnionej słomy na ściernisku.

Massey Ferguson Beta

276 - 360 KM

Kombajn zbożowy Massey Ferguson Beta

nowy kombajn zbożowy Massey Ferguson Beta z hederem do zbioru zbóż

Dane techniczne

 

Model Moc KM Liczba wytrząsaczy Zbiornik ziarna Hedery FreeFlow Hedery PowerFlow
MF Beta 7360 276 5 9000 l

5,4 / 6,0 / 7,0 / 7,6 m

5,5 / 6,2 / 6,8 m
MF Beta 7360  ParaLevel 276 5 8600 l

 5,4 / 6,0 / 7,0 / 7,6 m

5,5 / 6,2 / 6,8 m
MF Beta 7370 360* 6 9000 l

5,4 / 6,0 / 7,0 / 7,6 m

5,5 / 6,2 / 6,8 / 7,7 m

MF Beta 7370 ParaLevel 360* 6 8600 l

5,4 / 6,0 / 7,0 / 7,6 m

5,5 / 6,2 / 6,8 m
  *Moc maksymalna
z Power Boost
     

 

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

Zawsze tam gdzie jest potrzeba

Korzystajcie maksymalnie z dnia pracy w doskonałym miejscu pracy

 

Wiemy jak bardzo czas jest cenny w czasie żniw, dlatego też kombajn zbożowy Massey Ferguson Beta łączy praktyczną i intuicyjną budowę z najwyższą technologią, prostą w obsłudze.

Miejsce pracy operatora jest kluczowym czynnikiem wpływającym na uzyskanie najlepszych osiągów kombajnu. Szerokie pole widzenia w połaczeniu z urządzeniami sterującymi umieszczonymi ergonomicznie dla operatora sprawiają, że warunki pracy i wydajność są lepsze.

zobacz nową ofertę kombajn Rostselmash w trakcie pracy w polu
0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna