Zbiornik ziarna i silnik

Zbiornik ziarna i silnik w kombajnach Massey Ferguson BETA

 

Nowoczesne i niezawodne
silniki AGCO Power

Silniki AGCO SISU Power spełniają najnowsze normy dotyczące emisji zanieczyszczeń dzięki technologii Selektywnej Redukcji Katalitycznej (SCR). Inaczej mówiąc, jest to jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań z dostępnych na rynku. Umożliwia ono ochronę środowiska, oraz bardzo duże obniżenie kosztów.

 

Ekonomia przede wszystkim

Możemy Państwa poinformować, że sterowanie pracą silnika jest tak zaprojektowane, aby uzyskać krzywą momentu obrotowego, taką aby uzyskać najbardziej dopasowaną konfigurację dla kombajnu zbożowego w celu zapewnienia mu ciągłego działania pod obciążeniem.

Taka właściwość w połączeniu z napędami o niskim zapotrzebowaniu mocy umożliwia duże oszczędności na paliwie przeliczając na tonę zebranego zboża.

Model Moc Maksymalna kW/KM Pojmność skokowa
MF Beta 7360 203/276 7,4 l
MF Beta 7370 265/360* 8,4 l

max. Moc w ISO TR 14396

* Moc max. z Power Boost

serwis maszyn Massey Ferguson profesjonalny i niezależny w firmie korbanek

Wyjątkowa konstrukcja ułatwia pracę

 

Bezpieczne wejście do komory silnika i zbiornika ziarna poprzez drabinkę wejściową. Demontowaną drabinkę można użyć w innych miejscach koniecznych do przeprowadzenia czynnosci konserwacyjnych. 

Oba zbiorniki są obok siebie, aby ułatwić do nich dostep podczas napełniania. Korki wlewowe zbiorników są chronione dzięki składanej osłonie.

Konserwacja wkładu filtra powietrza silnika AGCO Power wykonywana jest bez użycia narzędzi, skraca to czas poświęcony na dzienną obsługę kombajnu.

Obrotowy kosz chłodnicy może być podniesiony do góry w celu ułatwienia dostępu do oczyszczenia chłodnic a bezpieczny pomost umożliwia bezpieczny dostęp i konserwację.

Szybki i wydajny
rozładunek zebranego ziarna

 

zobacz nową ofertę kombajnów zbożowych Rostselmash w firmie Korbanek

Zbiorniki na ziarno o dużej pojemności

Zbiorniki na ziarno w kombajnach MasseyFerguson serii Beta są dużej pojemności: 9000 litrów w przypadku kombajnów w wersji standard i 8600 litrów w przypadku kombajnów z układem ParaLevel.

Szybkość rozładunku rurą wyładowczą wynosi aż 105 l/s i jest najwyższa z dostępnych rozwiazań na rynku w kombajnach zbożowych tej kategorii.

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna