Kabina

Kabina w kombajnach Massey Ferguson BETA

 

Korzystajcie maksymalnie z dnia pracy w doskonałym miejscu pracy

 

Kabina SkyLine

Miejsce pracy operatora jest kluczowym czynnikiem wpływającym na uzyskanie najlepszych osiągów kombajnu. Szerokie pole widzenia w połączeniu z urządzeniami sterującymi umieszczonymi w odpowiednich miejscach sprawiają, że warunki pracy i wydajność są lepsze. Intuicyjne menu w Terminalu TechTouch podają informacje w czasie rzeczywistym i ururchamiają układy ostrzegawcze, aby chronić Państwa inwestycję.

Moje miejsce pracy

Przestrzeń, komfort, pole widzenia - oto trzy fundamenty kabiny wysokiej jakości. Kabina Skyline oferuje to wszystko w każdej sytuacji. Panoramiczne pole widzenia na przyrząd żniwny, rurę wysypową jest niezbędne w czasie pracy na polu. Zapewnione jest również pole widzenia do tyłu dzięki lusterkom bocznym o dużym rozmiarze, regulowane elektrycznie lub dzięki kamerze wyświetlającej obraz z tyłu kombajnu na ekranie terminala TechTouch.

nowe z gwarancją i używane ciągniki massey Ferguson pełna oferta firmy korbanek

Dźwignia PowerGrip

Nowa dźwignia wielofunkcyjna PowerGrip jest dopasowana do dłoni operatora i została umieszczona na końcu podłokietnika, w pobliżu przycisków i przełączników służących do przeprowadzenia podstawowych ustawień i kontroli. Pozycja podłokietnika jest całkowicie regulowana.

Podłokietnik powergrip

Prawy podłokietnik dzięki swojemu praktycznemu położeniu staje się centrum zarządzającym kombajnu, w którym operator może zmodyfikować wszystkie ustawienia i parametry. Ramię operatora wygodnie spoczywa na podłokietniku,  dłoń może sięgnąć wszystkich podstawowych urządzeń sterujących.
 

Funkacje uruchamiane z bocznego podłokietnika

  • Ustawienia prędkości obrotowej silnika w pełnym zakresie
  • Włączanie młocarni
  • Włączenie przyrządu żniwnego
  • Włączenie hamulca postojowego

okazja ładowarka teleskopowa Massey Ferguson wyprzedaż

Pulpit sterujący

 

Terminal TechTouch

 

Terminal TechTouch, znajdujący się również w zasięgu ręki, jest wyposażony w ekran o wysokiej jakości wyświetlania. Nowy terminal jest centrum kontrolnym wszystkich operacji wpływających na osiągi Waszego kombajnu. Szeroki, bardzo czytelny ekran jest podzielony na cztery części, każda z nich może wyświetlać to, co zostało wybrane przez operatora. Widok obrazów można zmieniać w sposób intuicyjny za pomocą klawiatury nawigacyjnej lub skrótów na ekranie dotykowym

 

Komfortowe sterowanie

 

Elementy sterujące do obsługi kombajnu są umieszczone bezpośrednio po prawej stronie podłokietnika i umożliwiają uruchomienie pozostałych funkcji. Te miękkie przyciski są bezpośrednio połączone z menu terminala TechTouch.


Massey Ferguson Beta

276 - 360 KM

Kombajn zbożowy Massey Ferguson Beta

nowy kombajn zbożowy Massey Ferguson Beta z hederem do zbioru zbóż

Dane techniczne

 

Model Moc KM Liczba wytrząsaczy Zbiornik ziarna Hedery FreeFlow Hedery PowerFlow
MF Beta 7360 276 5 9000 l

5,4 / 6,0 / 7,0 / 7,6 m

5,5 / 6,2 / 6,8 m
MF Beta 7360  ParaLevel 276 5 8600 l

 5,4 / 6,0 / 7,0 / 7,6 m

5,5 / 6,2 / 6,8 m
MF Beta 7370 360* 6 9000 l

5,4 / 6,0 / 7,0 / 7,6 m

5,5 / 6,2 / 6,8 / 7,7 m

MF Beta 7370 ParaLevel 360* 6 8600 l

5,4 / 6,0 / 7,0 / 7,6 m

5,5 / 6,2 / 6,8 m
  *Moc maksymalna
z Power Boost
     

 

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

Zawsze tam gdzie jest potrzeba

Korzystajcie maksymalnie z dnia pracy w doskonałym miejscu pracy

 

Wiemy jak bardzo czas jest cenny w czasie żniw, dlatego też kombajn zbożowy Massey Ferguson Beta łączy praktyczną i intuicyjną budowę z najwyższą technologią, prostą w obsłudze.

Miejsce pracy operatora jest kluczowym czynnikiem wpływającym na uzyskanie najlepszych osiągów kombajnu. Szerokie pole widzenia w połaczeniu z urządzeniami sterującymi umieszczonymi ergonomicznie dla operatora sprawiają, że warunki pracy i wydajność są lepsze.

zobacz nową ofertę kombajn Rostselmash w trakcie pracy w polu
0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna