Układ wyrównania do poziomu ParaLevel

Układ wyrównania do poziomu ParaLevel w kombajnach Massey Ferguson BETA

 

teraz nowa oferta kombajnów zbożowych Rostselmash w firmie Korbanek

Układ automatycznego wyrównania do poziomu

Budowa układu opartego na równoległoboku umożliwia utrzymanie kombajnu w poziomie podczas pracy na zboczach. Kombajny MF 7360 oraz MF 7370 są dostępne w wersji ParaLevel. Ten opatentowany układ umożliwia skorygowanie przechylenia kombajnu na zboczach o nachyleniu do 20%.

Ten układ utrzymuje kombajn w poziomie najdłużej w terenie pochyłym - stąd też wzrost wydajności. Układ ParaLevel zawiera również układ napędu na 4 koła, co pozwala zwiększyc kontrolę kierunku jazdy jak i właściowści trakcyjnych w każdych warunkach. Dzięki temu kombajn zbożowy staje sie bardzie pewnym i bezpiecznym w prowadzeniu na zboczach.
 


Kombajn MF beta 7360 PLI

Kombajn Massy Ferguson Beta 7360 PLI to prawdziwy "wspinacz" gór! Posiada on oprócz unikalnej przedniej osi ParaLevel, hydraulicznie opuszczaną tylną oś. Pozwoliło to na pracę w poziomie kombajnu na pochyłościach do 30% nachylenia zbocza. 

Ten układ utrzymuje kombajn w poziomie najdłużej w jeszcze bardziej w pochyłym terenie - stąd też wzrost wydajności. Działa to w pełni automatycznie i w sposób ciągły, dzięki temu operator może skupić się na koszeniu.

kombajn zbożowy z hederem Massey Ferguson przed firmą korbanek

Massey Ferguson Beta

276 - 360 KM

Kombajn zbożowy Massey Ferguson Beta

nowy kombajn zbożowy Massey Ferguson Beta z hederem do zbioru zbóż

Dane techniczne

 

Model Moc KM Liczba wytrząsaczy Zbiornik ziarna Hedery FreeFlow Hedery PowerFlow
MF Beta 7360 276 5 9000 l

5,4 / 6,0 / 7,0 / 7,6 m

5,5 / 6,2 / 6,8 m
MF Beta 7360  ParaLevel 276 5 8600 l

 5,4 / 6,0 / 7,0 / 7,6 m

5,5 / 6,2 / 6,8 m
MF Beta 7370 360* 6 9000 l

5,4 / 6,0 / 7,0 / 7,6 m

5,5 / 6,2 / 6,8 / 7,7 m

MF Beta 7370 ParaLevel 360* 6 8600 l

5,4 / 6,0 / 7,0 / 7,6 m

5,5 / 6,2 / 6,8 m
  *Moc maksymalna
z Power Boost
     

 

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

Zawsze tam gdzie jest potrzeba

Korzystajcie maksymalnie z dnia pracy w doskonałym miejscu pracy

 

Wiemy jak bardzo czas jest cenny w czasie żniw, dlatego też kombajn zbożowy Massey Ferguson Beta łączy praktyczną i intuicyjną budowę z najwyższą technologią, prostą w obsłudze.

Miejsce pracy operatora jest kluczowym czynnikiem wpływającym na uzyskanie najlepszych osiągów kombajnu. Szerokie pole widzenia w połaczeniu z urządzeniami sterującymi umieszczonymi ergonomicznie dla operatora sprawiają, że warunki pracy i wydajność są lepsze.

zobacz nową ofertę kombajn Rostselmash w trakcie pracy w polu
0

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna