Układ wyrównania do poziomu ParaLevel

Układ wyrównania do poziomu ParaLevel w kombajnach Massey Ferguson BETA

 

teraz nowa oferta kombajnów zbożowych Rostselmash w firmie Korbanek

Układ automatycznego wyrównania do poziomu

Budowa układu opartego na równoległoboku umożliwia utrzymanie kombajnu w poziomie podczas pracy na zboczach. Kombajny MF 7360 oraz MF 7370 są dostępne w wersji ParaLevel. Ten opatentowany układ umożliwia skorygowanie przechylenia kombajnu na zboczach o nachyleniu do 20%.

Ten układ utrzymuje kombajn w poziomie najdłużej w terenie pochyłym - stąd też wzrost wydajności. Układ ParaLevel zawiera również układ napędu na 4 koła, co pozwala zwiększyc kontrolę kierunku jazdy jak i właściowści trakcyjnych w każdych warunkach. Dzięki temu kombajn zbożowy staje sie bardzie pewnym i bezpiecznym w prowadzeniu na zboczach.
 


Kombajn MF beta 7360 PLI

Kombajn Massy Ferguson Beta 7360 PLI to prawdziwy "wspinacz" gór! Posiada on oprócz unikalnej przedniej osi ParaLevel, hydraulicznie opuszczaną tylną oś. Pozwoliło to na pracę w poziomie kombajnu na pochyłościach do 30% nachylenia zbocza. 

Ten układ utrzymuje kombajn w poziomie najdłużej w jeszcze bardziej w pochyłym terenie - stąd też wzrost wydajności. Działa to w pełni automatycznie i w sposób ciągły, dzięki temu operator może skupić się na koszeniu.

kombajn zbożowy z hederem Massey Ferguson przed firmą korbanek

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna