elektroniczny tylny podnoścnik-ehr 

Twórca trzypunktowego układy zawieszenia oraz hydrauliki roboczej, Massey Ferguson nigdy nie spoczął na laurach, jeśli chodzi o spełnienie a nawet przekroczenie wymagań stawianych przez nowoczesną inżynierię. Część DNA marki Massey Ferguson, nasz trzypunkowy układ zawieszenia jest najlepszym przykładem wydajności, mocy oraz precyzyjnej reakcji na działanie operatora. Te cechy towarzyszą nam już od ponad 75 lat.

ciągnik rolniczy Massey Ferguson z opryskiwaczem zaczepianym Berthoud na tle kombajnów Fendt

 

 

 

Solidny tylny podnośnik

   Z udźwigiem tylnego podnośnika wynoszącym 12 000 kg, jest tylko kilku konkurentów w tej klasie mocy, których możliwości uniesienia naprawdę ciężkich maszyn mogą zostać porównane z nową serią MF 8700. Tylny podnośnik oraz konstrukcja całego ciągnika zostały zaprojektowane by sprostać temu wyzwaniu, a wszystko to dzięki dwóm zewnętrznym siłownikom hydraulicznym oraz stabilizatorom teleskopowym.

 

   

 

pionier w dziedzinie ehr

   

 

 Massey Ferguson podąża drogą lidera w dziedzinie elektronicznej kontroli podnośnika (EHR). Najnowsze osiągnięcia zastosowane w ciągnikach serii 8700 zapewniają jeszcze większą dokładność regulacji głębokości pracy, a także dokładniejsze kopiowanie terenu, by zapewnić optymalne dociążenie, trakcję oraz wydajność dzięki redukcji poślizgu kół, zużycia opon oraz konsumpcji paliwa.

 

    Przyciski wbudowane w podłokietnik pozwalają w łatwy sposób kontrolować wszystkie podstawowe funkcje podnośnika takie jak: podnoszenie/opuszczanie, ustawienie głębokości pracy, szybkie zagłębianie oraz czułość podnośnika. Wszystkie przyciski są umieszone na przejrzystym panelu znajdującym się na prawym słupku kabiny. Pełna kontrola podnośnika z tylnych błotników po obu stronach ciągnika jest szczególnie pomocna podczas zaczepiania maszyn.

 

nowe z gwarancją i używane ciągniki Massey Ferguson oferta wyprzedażowa w firmie korbanek

 

pełna kontrola ehr

 

traktor Massey Ferguson podczas orki z pługiem obrotowym Gregoire Besson

Praktyczne urządzenia sterujące

   Dokładność obsługi jest ułatwiona dzięki zgrupowaniu najczęściej używanych elementów obsługowych i sterujących tylnym podnośnikiem (EHR) w zasięgu ręki operatora. Układ standardowo łączy zaawansowane funkcje, zwłaszcza w zakresie czułości ustawienia, szybkiego opuszczania i automatycznej prędkości opuszczania. Tylny podnośnik można także obsługiwać za pomocą przycisków zamontowanych na błotnikach tylnych, co znacznie ułatwia szybkie zaczepianie współpracującej maszyny.

przedni tuz

 

    Ciągniki MF serii 8700 są dostępne w standardzie z całkowicie zintegrowanym przednim podnośnikiem o udźwigu 5 000 kg a zwarta, zintegrowana budowa przedniego podnośnika oznacza kompaktowe rozmiary ciągnika, co z kolei pomaga w zachowaniu stabilności i zwrotności ciągnika, zwłaszcza podczas pracy na zboczach. Ciągnik dodatkowo może być wyposażony w wbudowane gniazdo elektryczne, gniazda hydrauliczne lub przedni napęd WOM.

   Z kolei cztery przednie wyjścia hydrauliczne (wyposażenie opcjonalne) zapewniają zasilanie maszyn w olej hydrauliczny. Niesamowity udźwig przedniego podnośnika serii 7700 sięgający 4000 kg ułatwia przeprowadzenie najbardziej intensywnych prac.

   niezależny profesjonalny serwis w firmie korbanek ciągników Massey Ferguson

Massey Ferguson - twórca trzy punktowego układu zawieszenia

Harris Ferguson opracował sówj rewolucyjny trzy punktowy układ zawieszenia. Po raz pierwszy został zaprezentoway w 1920 roku. Werjsa hydrauliczna została opatentowana w 1926 roku. Kto może mieć większe doświadczenie w konstrukcji układów zawieszenia maszyn niż firma, która opatentowała konstrukcje stosowaną od ponad 90 lat? 

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna