Przyrząd żniwny PowerFlow

 

Przyrząd żniwny godny naśladowania dla osiagania wysokiej wydajności

 

Nowe maszyny rolnicze z gwarancją w dobrej cenie

Aktywny transport zbieranego materiału przez przyrząd żniwny PowerFlow

Przenośniki taśmowe przyrządu żniwnego PowerFlow transportują aktywnie zbierany materiał przez odległość od listwy tnącej do podajnika ślimakowego.

Dzięki temu zasilanie nie zależy od prędkości jazdy maszyny ani od użycia nagarniacza, lecz jest zapewnione jakiekolwiek to będą warunki pracy przez przenośniki taśmowe przyrządu żniwnego.

 

Podajnik ślimakowy do rzepaku dla delikatnego zasilania

Dostępny opcjonalnie podajnik ślimakowy do rzepaku montuje się w zaledwie kilka minut w górnej, tylnej części przyrządu żniwnego nad podajnikiem głównym.

Pozwala on na zwiększenie wydajności, zwłaszcza przy zbiorze rzepaku

To co najlepsze w PowerFlow

 


Listwa tnąca

 

Listwa tnąca pracuje z prędkościa 1220 cięć/minutę, gwarantuje doskonałe cięcie nawet przy dużej prędkości roboczej. Aby umożliwić pracę pod dużym obciążeniem bagnety są przykręcane od góry i dołu do belki tnącej.


Przenośnik taśmowy

 

Przenośniki taśmowe są wykonane ze specjalnego materiału chroniącego przed rozciągnięciem i sprawiającym że są w praktyce bardzo trwałe. System PowerFlow został tak skonstruowany by praktycznie się nie zużywać, a przez to stać się szczególnie opłacalnym rozwiązaniem.

 


Wielozłącze

 

Standardowe wielozłącze umożliwia szybkie odłączanie i podłączanie przyrządu żniwnego PowerFlow

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna