AutoLevel

 

Układ poziomowania kombajnu
jedyny sposób na
zagwarantowanie wydajności

 

Zagwarantowany układ do automatycznego ustawienia poziomu kombajnu dla umożliwienia pełnej wydajności również w nierównym terenie.

 

Serwis maszyn rolniczych w Tarnowie Podgórnym

Układ AutoLevel
najlepsze rozwiązanie w pochyłym terenie

Modele kombajnów MasseyFerguson Centora są dostępne w wersji AutoLevel, który umożliwia ustawienie kombajnu do poziomu wykorzystując w tym celu przekładnie redukcyjne przednich kół. To proste i sprawdzone rozwiązanie.  

Ten układ umożliwia długie utrzymanie poziomu kombajnu na terenie górzystym a przez to dłuższe zachowanie maksymalnej wydajności. Napęd na 4 koła, szersze ogumienie z tyłu aż do 600/55R26 jest możliwe aby polepszyć właściwości trakcyjne, układu skretnego i bezpieczeństwo. Tylna oś z napędem lub bez, zawsze charakteryzuje optymalnym kątem skrętu ułatwiającym przeprowadzanie manewrów. 

Massey Ferguson Centora

379 - 404 KM

Kombajn zbożowy Massey Ferguson Centora

Kombajn Massey Ferguson Centora w pracy na polu kukurydzy zakopany w rozmokłym terenie

 

Dane techniczne

 

Model Moc Liczba bębnów Sposób oddzielania Zbiornik ziarna
MF Centora 7380 379 KM 3 8 wytrząsaczy 10 500 l
MF Centora 7382 404 KM 3 8 wytrząsaczy 12 500 l
MF Centora 7380 AL 379 KM 3 8 wytrząsaczy 10 500 l
MF Centora 7382 AL 404 KM 3 8 wytrząsaczy 10 500 l

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

żniwa na najwyższym poziomie

 

Najnowsza seria kombajnów MF Centora są jedne z najbardziej wydajnych z dostępnych konwencjonalnych maszyn. W połączeniu konwencjonalnego systemu omłotu z unikalnym systemem separacji 8 wytrząsaczy zapewniają wysoką wydajność i doskonałą jakość słomy.

0

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna