Zbiornik ziarna i silnik

Zbiornik ziarna i silnik w kombajnach Massey Ferguson Centora

Zbiornik ziarna

Zbiornik na ziarno w kombajnach Massey Ferguson Centora

 

Ziarno w dobrych rękach

Pojemność zbiorników na ziarno została dopasowana do wysokiej wydajności kombajnu. Zbiornik może mieć aż 12 500 litrów pojemności i posiada układ szybkiego rozładunku. Wydajność wyładunku może zostać dostosowana, elektrycznie, z kabiny kombajnu, w zależności od warunków zbioru. Wysoka rura wyładowcza jest dostępna w różnych długościach, dzięki temu unika się jazdy transportem po pokosie.
 

Model Pojemność zbiornika ziarna w wersji standard Pojemność zbiornika ziarna w wersji AutoLevel
MF Centora 7380 10 500 L 10 500 L
MF Centora 7382 12 500 L 10 500 L

 

Silniki AGCO Power

Silniki AGCO Power w kombajnach Massey Ferguson Centora

 

 

Nie liczy się ilość mocy silnika,
ale sposób w jaki kombajn ją wykorzystuje

Kombajny MF Centora napędzane są silnikami AGCO POWER. Technologia SCR stosowany przy silnikach AGCO POWER sprawia, że są to najbardziej zaawansowane technicznie silniki z dostępnych na rynku.

Osiągi są również ważne: układ zasilania został tak zaprojektowany aby uzyskać równa krzywą momementu obrotowego, potrzebną do uzyskania przez kombajn równomiernej prędkości obrotowej silnika. Wszystko to w połączeniu z układem napędowym podzespołów kombajnu sprawia, że zużycie paliwa jest bardzo małe a oszczędności z tego wynikające są duże.
 

Model Moc Maksymalna Liczba cylindrów
MF Centora 7380 379 KM 6
MF Centora 7382 404 KM 6
Serwis Silnika AGCO Power w Massey Ferguson Centora

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna