elektroniczny tylny podnośnik-ehr 

Zarówno przednia jak i tylna oś ciągników MF serii 5600 zostały zaprojektowane specjalnie do cięższej pracy, by z łatwością  sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. Budowa tylnej osi zapewnia solidną, sztywną i bezpieczną lokalizację dla hamulców, mechanizmu różnicowego, sprzęgła napędu na koła oraz napędu W.O.M.

 

Atrakcja cenowa na nowe ciągniki z Massey Ferguson

 

 

 

Specjalistyczny trójpunktowy tylny podnośnik

 Tylny podnośnik został specjalnie zoptymalizowany do wielkości ciągnika. Oferuje on imponujący udźwig 4300 kg w ciągniku wyposażonym w 3 cylindry lub 5200 kg w wersji 4 cylindrowej, co oznacza, że może z łatwością podnieść nawet bardzo ciężkie maszyny. W pełni regulowane wieszaki oraz wytrzymałe stabilizatory zapewniają prawidłowe zamocowanie i ustawienie maszyn zawieszanych jak i półzawieszanych.

 

   

 

pionier w dziedzinie ehr

        Najnowszy układ EHR zapewnia precyzyjne i elastyczne sterowanie funkcjami tylnego podnośnika, zapewniając precyzyjną kontrolę głębokości pracy maszyny oraz wysokości ich zawieszenia.

    Obsługa jest przeprowadzana za pomocą specjalnej „myszki” i prostego panelu, które zapewniają wygodną i prostą kontrolę tylnego podnośnika

  Użyteczna funkcja aktywnej kontroli w czasie transportu wchodzi w zakres standardowych funkcji. Zewnętrzne przyciski obsługowe do podnoszenia i opuszczania tylnego podnośnika zostały umieszczone na prawym i lewym błotniku.

„Myszka” układu EHR został umieszczona specjalnie po prawej stronie operatora, aby zapewnić szybki i łatwy dostęp, umożliwiając precyzyjną kontrolę głębokości pracy oraz podnoszenia i opuszczania tylnego podnośnika.

Elektroniczny panel sterowania umożliwia prostą regulację funkcji tylnego podnośnika dla uzyskania zwiększonej wydajności.

 

Ciągniki rolnocze Massey Ferguson na placu Korbanek w Tarnowie Podgórnym

pełna kontrola ehr

 

Panel sterowania w ciągnikach Massey Ferguson na słupku

Obsługiwane funkcje:

 • Funkcja Pozycji/Funkcja Mieszana „Intermix”/Funkcja siły uciągu – dla precyzyjnej pracy z każdym typem maszyn.

 • Kontrola szybkości opuszczania tylnego podnośnika – dla optymalnej wydajności i bezpieczeństwa, układ posiada również blokadę pozycji.

 • Maksymalna wysokość podnoszenia - regulacja wysokości podnośnika umożliwia ochronę przegubowych wałków napędowych, zabezpiecza zarówno ciągnik jak i maszynę a także zmniejsza czas poświęcony na zawracanie.

 •  Funkcje obsługowe Podnoszenia / Opuszczania / Wysokości / Głębokości – pozwalają na precyzyjne ustawienie i kontrolę tylnego podnośnika.

 • Active Control Transport (ATC) - czyli układ aktywnej amortyzacji podnośnika w transporcie zapewnia wytłumianie wstrząsów i drgań tylnego podnośnika podczas transportu ciężkich maszyn zawieszanych dzięki czemu chroni ciągnik oraz poprawia komfort jazdy. 

przedni tuz

 

Zwarta, zintegrowana budowa przedniego podnośnika oznacza kompaktowe rozmiary ciągnika, a to pomaga w zachowaniu stabilności i zwrotności ciągnika, zwłaszcza podczas pracy na zboczach. Ciągnik dodatkowo może być wyposażony w wbudowane gniazdo elektryczne, gniazda hydrauliczne lub przedni napęd WOM.

 

 

Dzięki przedniemu podnośnikowi można współpracować z maszynami zawieszanymi z przodu ciągnika, a w połączeniu z wykorzystaniem tylnego podnośnika wpływa to także na zwiększenie całkowitej wydajności. Maksymalny udźwig przedniego podnośnika wynosi 2500 kg i umożliwia dzięki temu współpracę z różnym osprzętem dopasowanym do tej kategorii ciągników a amotyzacja przedniego TUZ wpływa na mnijesze zyżycie elementów konstrukcyjnych ciągnika oraz podwyższenie konfortu operatora. 

 

 

Massey Ferguson - twórca trzy punktowego układu zawieszenia

Harris Ferguson opracował sówj rewolucyjny trzy punktowy układ zawieszenia. Po raz pierwszy został zaprezentoway w 1920 roku. Werjsa hydrauliczna została opatentowana w 1926 roku. Kto może mieć większe doświadczenie w konstrukcji układów zawieszenia maszyn niż firma, która opatentowała konstrukcje stosowaną od ponad 90 lat ? 

Massey Ferguson 5600

85 - 130 KM

wyprzedaż ciągników nowych i pokazowych Massey Ferguson www korbanek

Twarde i przygotowane do ciężkich prac: nowe ciągniki Massey Ferguson serii 5600 są uniwersalne i umożliwiają wykonanie nawet najcięższych prac w każdym gospodarstwie. Te wielozadaniowe i nowoczesne ciągniki spełniają wszystkie stawiane im wymagania. Nowe modele oferują więcej dostępnej mocy, od 85 KM do 130 KM. To co wyróżnia nowe ciągniki MF 5600 to nowoczesny design oraz najlepsze "geny" ciągników Massey Ferguson.

okazja ciągnik rolniczy Massey Ferguson 5611 nowy

Dane techniczne

 

Model Moc maksymalna Liczba cylindrów Możliwe przedkładnie napędowe Udźwig tylnego podnośnika (kg)
5608 85 KM 3 Dyna-4 4 300
5609 95 KM 3 Dyna-4 4 300
5610 105 KM 3 Dyna-4 4 300
5611 110 KM 4 Dyna-4/Dyna-6 5 200
5612 120 KM 4 Dyna-4/Dyna-6 5 200
5613 130 KM 4 Dyna-4/Dyna-6 5 200

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

 

Dlaczego wybrać ciągnik Massey Ferguson ?

 

 • niskie zużycie paliwa
 • Dynamiczne jednostki napędowe
 • uniwersalne gabaryty
 • szeroki wybór przekładni
 • Uniwersalny wielofunkcyjny rewers - power control
 • szeroki wybór układów hydraulicznych
 • funkcja "sprzęgła w Hamulcu"
 • opcjonalna lub standardowa amortyzacja kabiny
 • AUto drive (automatyczna zmiana wszystkich przełożeń) 
 • duża masa i rozstaw osi
 • znakomita widoczność
 • niskie koszty eksploatacji
 • Unikalny wielofunkcyjny joystick do obsługi przekładni oraz wysięgnika
0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna