Wyposażenie ciągników Massey Ferguson serii 5600

 

Dwie wersje wyposażenia do wyboru Essential i Efficient oznaczają, że mogą Państwo dopasować

ciągnik i jego wyposażenie do własnych potrzeb i rodzaju wykonywanej pracy. 

Wnętrze ciągnika rolniczego Massey Ferguson 5600

wersja essential

Essential to podstawowy pakiet wyposażenia ciągników MF serii 5600, ale nic nie jest w nim podstawowe. Posiada wszystkie najważniejsze elementy jakich można się spodziewać w ciągniku Massey Ferguson a sterowanie jest łatwe i intuicyjne. Łatwość obsługi i uniwersalność sprawiają, że żadna praca nie stanowi przeszkody. 

 

 Pakiet wyposażenia Essential dostępny jest we wszystkich ciągnikach MF serii 5600. Intuicyjnie rozmieszenie przyrządów zapewnia najwyższą wydajność w każdym czasie i we wszystkich pracach. Podstawowa konsola obsługiwana w kabinie posiada wszystkie najczęściej używane przyciski i przełączniki. Każdy przyrząd jest określony i ergonomicznie umieszczony, zapewniając w ten sposób szybki oraz łatwy dostęp do najważniejszych funkcji ciągnika. Na prawym słupku zgrupowano natomiast stacyjkę, włączniki świateł oraz inne rzadziej używane przyciski.

   Ciągniki w wersji Essential wyposażone są w unikalny mechaniczny joystick do obsługi ładowacza. Joystick ten umożliwia nie tylko obsługę ładowacza ale również zmianę kierunku jazdy ciągnika i zmianę przełożeń.  

 

 

 

Kabina Ciągnika Rolniczego Massey Ferguson 5600

wyposażenie wersji essential

W skład pakietu Essential wchodzi W skład wyposażenia opcjonalnego pakietu Essenital wchodzi
Dźwignia w kształcie litery T na prawej konsoli Zintegrowany przedni podnośnik oraz napęd W.O.M
Dyna-4 16x16 Semi-Powershif Mechaniczna amortyzacja kabiny
 Dyna-6 24x24 Eco z systeme Autodrive Klimatyzacja manualna
Mechaniczne zawory hydrauliczne Mocowanie do ładowacza czołowego z joystickiem wielofunkcyjnym
System automatycznego wysprzęglania w momęcie nacisnięcia na pedał hamulca Przygotowanie do zamontowania systemu AGCOMMAND
Klimatyzacja Paronamiczna kabina

wersja efficient

Wersja wyposażenia Efficient stanowi najwyższą wersję wyposażenia dostępną w ciągnikach MF serii 5600 o mocach od 110 do 130 KM.   Gwarantuje ona ergonomię i łatwość obsługi na najwyższym światowym poziomie co pozwala uzyskać niespotykaną wydajność i efektywność nawet podczas najbardziej trudnych i wymagających prac. 

 

   Dzięki kluczowym elementom zapewnia zwiększoną produktywność. Ta wersja wyposażenia pozwala operatorowi pracować szybciej, bardziej komfortowo i z większą dokładnością. Pakiet Efficient dostępny jest w modelach 4-cylindrowych ciągników MF serii 5600 od 110 do 130 KM. Dostępny jest w parze z przekładnią Dyna-4 lub Dyna-6 ECO i wyposażony jest standardzie w system Auto Drive. 

System Auto Drive pozwala bowiem zmieniać automatycznie wszystkie biegi i zakresy oraz umożliwia zintegrowanie obrotów silnika i określonego biegu podczas pracy z podnośnikiem czy wałkiem WOM. Dodatkowo dzięki temu systemowi dostępnemu w standardzie w wersi Efficient (wersja Essential w opcji) możemy również zablokować ciągnik w określonym paśmie obrotów silnia. 

Ciągnik MF serii 5600 wraz z systemem Auto Drive to nieniezastąpiony kompan podczas długich prac w polu przejmując za operatora obsługę ciągnika. Kierowca musi się tylko skupić na mszynie towarzyszącej. 

Massey Ferguson - ciągniki jutra dostępne już dziś.

 

Ciągnik Rolniczy Massey Ferguson z panelem sterowania na słupku

wyposażenie wersji efficient

W skład pakietu EFFICIENT wchodzi W skład wyposażenia opcjonalnego pakietu EFFICIENT wchodzi
Przekładnia napędowa Dyna-4 lub Dyna-6 z systemem AutoDrive Mechaniczna amortyzacja kabiny
Klimatyzacja manulana Zintegrowany przedni podnośnik oraz napęd
Fotel kierowcy z amortyzacją pneumatyczną Mocowanie do ładowacza czołowego z joystickiem wielofunkcyjnym
Elektrozawory oraz zawory obsługiwane mechanicznie Konsola Datatronic 4 z gniazdem wideo i ISOBUS
Radio CD/MP3 Przygotowanie do zamontowanie systemu AGCOMAND TM

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna