Brak ocen, bądź pierwszy.

Polaris Sportsman XP 1000 HUSAR

90 - 90 KM

 

SPORTSMAN XP 1000 jest wyposażony we wszelkie możliwe techniczne i technologiczne rozwiązania jakie można znaleźć w quadzie: EPS, ADC, EBS a nawet wyciągarka. Dzięki tym dodatkom będziesz w stanie zrobić cokolwiek i gdziekolwiek będziesz chciał.
Silnik ProStar o mocy 90KM i momencie obrotowym 87.3 Nm da Ci nad innymi ogromną przewagę. Elektroniczny wtrysk paliwa, wał rozrządu w głowicy oraz zintegrowana skrzynia biegów to sprawdzone i niezawodne rozwiązania, które sprawiają płynną i długotrwałą pracę silnika. Wspomaganie kierownicy (EPS), hamowanie silnikiem (EBS) oraz aktywna kontrola zjazdu (ADC) to tylko część wyposażenia SPORTSMAN XP 1000. Zaprojektowany został aby praca i jazda w terenie była samą przyjemnością. Najnowsza generacja napędu w POLARIS, tzw High Performance All Wheel Drive to jeszcze bardziej ulepszona wersja już sprawdzonego napędu AWD. Wielowahaczowe zawieszenie zwiększy Twój komfort podczas jazdy w każdym terenie. Dzięki powiązaniu tych dwóch technologii pokonasz każdy teren i każdą przeszkodę. Możliwość ściągnięcia maszyny nowej i oklejenia naklejkami Custom z firmy Kutvek w podobnych barwach jak na zdjęciu lub innych jeszcze ładniejszych na specjalne życzenie klienta lub używanej na indywidualne potrzeby jeźdźca.


AKCESORIA DODATKOWE:
Zderzak przód – GRATIS
Zderzak tył – GRATIS
Osłony dłoni- GRATIS
Centralne światło tylne- GRATIS
Wyciągarka 2500 lb - GRATIS

 

Quad Sportsman XP 100 Husaria
 
 Homologacja-T3b
Cena: 64 999zł 
 

 

Silnik ProStar o mocy 90 KM i momencie obrotowym 69 Nm daje ogromną przewagę nad innymi pojazdami tej klasy, nowoczesne, sprawdzone i niezawodne rozwiązania,  gwarantują  płynną i długotrwałą pracę silnika. Wspomaganie kierownicy (EPS), hamowanie silnikiem (EBS) oraz aktywna kontrola zjazdu (ADC) to tylko część wyposażenia SPORTSMAN XP 1000 limited HUSARIA. Zaprojektowany został aby praca i jazda w terenie była samą przyjemnością. Najnowsza generacja napędu w POLARIS, tzw High Performance All Wheel Drive to jeszcze bardziej ulepszona wersja już sprawdzonego napędu AWD. Wielowahaczowe zawieszenie zwiększy Twój komfort podczas jazdy w każdym terenie. Dzięki powiązaniu tych dwóch technologii pokonasz każdy teren i każdą przeszkodę.   

 

Quad Polaris na piaszczystym podłożu
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 952cm3
Napęd: 4×4/2×4
Moc: 90hp@ 7250 RPM
Moment obrotowy: 69 Nm @ 6250 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie: Wielowahaczowe Dual A-Arm
Skok zawieszenia 22,9cm
Tylne zawieszenie: Wielowahaczowe Dual A-Arm
Skok zawieszenia 26 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 26 x 8-14
Tylne Koła: 26 x 10-14
Felgi Aluminiowe

WYMIARY

Bagażnik Przód/Tył: 55 kg/110 kg
Zbiornik paliwa: 19.9 L
Prześwit: 29.2 cm
Wymiary: (D x S x W) 211.4 x 120.9 x 140.8 cm
Ładowność: 261 kg
Rozstaw osi: 134.6 cm
Masa na sucho: 374 kg

 

Zobacz Jak SIĘ PREZENTUJE POLARIS Sportsman 1000 

 


Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna