Polaris General 1000 DELUXE 4 EPS

100 - 100 KM

Polaris GENERAL 1000 to lekki pojazd terenowy łączący zalety pojazdów użytkowych Ranger i bardziej ekstemalnych pojazdów sportowych RZR. Efektem tego połączenia jest maszyna, która doskonale sprawdza sie w codziennej pracy, a jednocześnie daje ogromną frajdę z jazdy terenowej w wolnym czasie.

Pojazd dla czterech osób koloru czerowonego z klasyczna kierownica klatka ochronna
100 Km ikona wskazuje moc silnika Prostar Polaris w danej maszynie Korbanek.pl system AWD Polaris General 1000 DELUXE lock&ride Polaris General 1000 DELUXE elektryczne wspomaganie kierownicy EPS w quadach Polaris z oferty korbanek.pl system Versatrack ikona informacyjna Polaris General 1000 DELUXE EBS hamowanie silnikiem Polaris General 1000 DELUXE
 Homologacja-T1b 
 
Cena: 109 999 zł

 

Polaris GENERAL 1000 DELUXE EPS posiada mocarny 100 konny silnik dający poczucie kontroli w pełnym zakresie obrotów i zapewniający optymalną moc i siłę uciągu. System Lock & Ride umozliwia łatwe zwiększenie użyteczności pojazdu poprzez zamontowanie różnorodnych akcesoriów. General posiada dużą szkrzynię ładunkową z tyłu pozwalającą na transport towarów o masie do 272 kg. Dodatkowo tylny hak holowniczy umozliwia ciągnięcie przyczepy o masie 680 kg i jest to wynik deklasujący inne pojazdy tego typu. System VERSATRAC umozliwia rozłączenie mechanizmu róznicowego tylej osi, dzieki czemu pojazd nie niszczy podłoża po którym sie porusza. GENERAL swoimi paramertrami przewyższa wszystkie podobne pojazdy konkurencji, co czyni go liderem w klasie pojazdów użytkowo sportowych.

 

Ciągnik rolniczy General 1000 XP Polaris w kolorze niebieskim podczas pracy przy załadunku drewna
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 999 cm3
Napęd: 4×4/2×4/Versatrac (tryb Turf)
Moc: 100hp @ 7000 RPM
Moment obrotowy: 87,4 Nm @ 7500 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Podwójny wahacz A-Arm, stabilizator poprzeczny FOX Podium X Shocks
Skok zawieszenia 31,1cm
Tylne zawieszenie: Podwójny wahacz A-Arm, stabilizator poprzeczny, FOX Podium X Shocks
Skok zawieszenia 33,5 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 27 x 9-14
Tylne Koła: 27 x 11-14
Felgi Aluminowe

WYMIARY

Bagażnik Tył: 272 kg
Zbiornik paliwa: 35,9 L
Prześwit: 30,5 cm
Wymiary: (D x S x W) 381,5 x 158,7x 190,5 cm
Ładowność: 580 kg
Rozstaw osi: 206 cm
Masa na sucho: 842 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

 

ZOBACZ GENERAL 1000 EPS W AKCJI

 

 

ZOBACZ NOWY KOKPIT GENERAL 1000 EPS

O marce Polaris

Autoryzowany Dealer Marki Polaris Korbanek logo duże Polaris

Historia marki Polaris sięga roku 1958 kiedy to zostało założone przedsiębiorstwo produkujące skutery śnieżne. Przełomowym rokiem dla firmy był rok 1985 kiedy to Polaris zaprezentował światu swój pierwszy pojazd typu quad (ATV), był to jednocześnie pierwszy pojazd tego typu wyprodukowany w USA. Od tego czasu producent cały czas udoskonala swoje produkty czyniąc z nich liderów w swoich klasach. Polaris ma na swoim koncie także wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych takich jak EFI, IRS, On-Demand True All-Wheel Drive (AWD), EBS, ADC, LOCK & RIDE, które z czasem stały się wyzwaniem dla innych producentów podobnych maszyn. Produkty Polaris cechują się niezawodnością, trwałością i komfortem podróżowania, a ogromny dział technologiczny stara się ciągle nadążać za rosnącymi wymaganiami klientów. Polaris także mocno angażuje się w sport, a efektem tego są pojazdy które w zawodach na całym świecie zajmują czołowe pozycje.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna