Polaris Ranger EV

30 - 30 KM

Polaris RANGER EV to w 100 %  elektryczny pojazd UTV posiadający napęd na 4 koła. Zewnętrznie jest niemal identyczny jak jego spalinowy odpowiednik, jednak jego naped daje przewage tam gdzie wymagana jest cisza, zwinnośc i praktyczność.

Polaris Ranger EV pojazd na akumulatory klatka bezpeczeństwa wersja dla dwóch osób pasy bepieczeństwa klasyczna kierownica Korbanek
HP AWD system Polaris Ranger EV lock&ride Polaris Ranger EV VERSATRACK lPolaris Ranger EV 
 Homologacja-T3 – 1
 
Cena: 79 999 zł

 

RANGER EV zapewnia niemal bezszelestne i czyste poruszanie sie choćby po terenach leśnych co czyni z niego idealną maszynę dla łowiectwa, gdzie te parametry mają ogromne znaczenie. Silnik elektryczny zasilany napięciem 48 V z 6 akumulatorów generuje moc 30 KM co pozwala rozpędzić się pojazdowi do 40 km/h. Kierowca ma do wyboru trzy tryby pracy jednostki napędowej (niski, wysoki, maksymalny zasięg), dzięki czemu na jednym ładowaniu można przejechać do 90 km. Baterie ładuje sie poprzez podłączenie pojazdu do zwykłego gniazdka, jest to wygodne rozwiązanie, które eliminuje konieczność posiadania specjalnej stacji dokującej. Ranger EV posiada dużą szkrynię ładunkową z tyłu pozwalającą na transport towarów o masie do 226 kg. System VERSATRAC umozliwia rozłączenie mechanizmu róznicowego tylej osi, dzieki czemu pojazd nie niszczy podłoża po którym sie porusza. Ranger to maszyna przeznaczona dla gospodarstw, które szukają wieloosobowego pojazdu użytkowego pozwalającego przetransportować zarówno ludzi jak i ładunek i dostarczyć go w trudno dostępne miejsce. 

 

Pojazd podczas ładowania przy oborze kolor camo pojazd UTV Polaris Ranger EV korbanek.pl
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Napęd: 4×4/2×4/Versatrac (tryb Turf)
Moc: 30HP
 

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Kolumna MacPherson
Skok zawieszenia 22,9cm
Tylne zawieszenie: Podwójny wahacz A-Arm, stabilizator poprzeczny
Skok zawieszenia 22,9 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 25 x 9-12
Tylne Koła: 25 x 9-12
Felgi Stalowe

WYMIARY

Bagażnik Tył: 226.8 kg
Prześwit: 25.4 cm
Wymiary: (D x S x W) 279 x 147 x 185 cm
Ładowność: 453.6 kg
Rozstaw osi: 182.9cm
Masa na sucho: 783 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

Zobacz Skrzynię ładunkową Ranger EV

 

O marce Polaris

Autoryzowany Dealer Marki Polaris Korbanek logo duże Polaris

Historia marki Polaris sięga roku 1958 kiedy to zostało założone przedsiębiorstwo produkujące skutery śnieżne. Przełomowym rokiem dla firmy był rok 1985 kiedy to Polaris zaprezentował światu swój pierwszy pojazd typu quad (ATV), był to jednocześnie pierwszy pojazd tego typu wyprodukowany w USA. Od tego czasu producent cały czas udoskonala swoje produkty czyniąc z nich liderów w swoich klasach. Polaris ma na swoim koncie także wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych takich jak EFI, IRS, On-Demand True All-Wheel Drive (AWD), EBS, ADC, LOCK & RIDE, które z czasem stały się wyzwaniem dla innych producentów podobnych maszyn. Produkty Polaris cechują się niezawodnością, trwałością i komfortem podróżowania, a ogromny dział technologiczny stara się ciągle nadążać za rosnącymi wymaganiami klientów. Polaris także mocno angażuje się w sport, a efektem tego są pojazdy które w zawodach na całym świecie zajmują czołowe pozycje.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna