Polaris RZR DYNAMIX

168 - 168 KM

Polaris RZR DYNAMIX to off-roadowy, limitowany pojazd SxS który nie idzie na żadne ustępstwa. Jest to maszyna, która nie nie ma równych. Dzięki zastosowaniu najlepszych i najnowocześniejszych technologii zapewnia komfort jazdy oraz niesamowite przeżycia. 168 KM czyni RZR DYNAMIX jedną z najlepszych maszyn na rynku w klasie Side by Side. 
Limitowana edycja zawiera: przedni bumper, tylni bumper, półszybę, dach, rock slidery. Maszyna nie posiada homologacji.

 kolor czerwony dach aluminiowy czerwony zderzak przód metalowy osłony progów
silnik Prostar o mocy 168 km w Polaris RZR DYNAMIX napęd 4x4 w Polaris RZR DYNAMIX system lock & ride Polaris RZR DYNAMIX eps system Polaris RZR DYNAMIX oświetlenie LED Polaris RZR DYNAMIX

 Brak homologacji   Cena: 104 999 zł

Mocarny silnik ProStar Turbo generuje moc 168 Km co czyni z niego jeden z najmocniejszych pojadów side-by-side na rynku. Jednak nie tylko silnik sprawia, że pojazd jest tak niesamowity, to co go dodatkowo wyrózna to zastosowanie doskonałych amortyzatorów firmy FOX wykorzystujących 5 progresywnych stref amortyzacji - od maych wsztrząsow do dużych, ogromny prześwit i wzmocniony układ hamulcowy. Jazda tym potworem gwarantuje niesamowite wrażenia, a w sprawnych rękach jest to maszyna do zajmowania najlepszych miejsc we wszelakiego rodzaju zawodach.

 

Ostre wejście w zakręt duza prędkość SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 925cm3 Napęd: 4×4/2×4 Moc: 168hp @ 8200 RPM Moment obrotowy: 107 Nm @ 6000 RPM

 

 

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Fox® 2.5 PODIUM z aktywnym sterowaniem Tylne zawieszenie: Fox® 2.5 PODIUM z aktywnym sterowaniem

 

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 29 x 9-14 Tylne Koła: 29 x 11-14 Felgi Aluminiowe

 

 

WYMIARY

Bagażnik Tył: 136.1 kg Zbiornik paliwa: 36 L Prześwit: 34.3 cm Wymiary: (D x S x W) 302.2 x 162.6 x 187.3 cm Ładowność: 336 kg Rozstaw osi: 228.6 cm Masa na sucho: 679 kg

 

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

Zobacz RZR XP dynamix w akcji

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

O marce Polaris

Autoryzowany Dealer Marki Polaris Korbanek logo duże Polaris

Historia marki Polaris sięga roku 1958 kiedy to zostało założone przedsiębiorstwo produkujące skutery śnieżne. Przełomowym rokiem dla firmy był rok 1985 kiedy to Polaris zaprezentował światu swój pierwszy pojazd typu quad (ATV), był to jednocześnie pierwszy pojazd tego typu wyprodukowany w USA. Od tego czasu producent cały czas udoskonala swoje produkty czyniąc z nich liderów w swoich klasach. Polaris ma na swoim koncie także wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych takich jak EFI, IRS, On-Demand True All-Wheel Drive (AWD), EBS, ADC, LOCK & RIDE, które z czasem stały się wyzwaniem dla innych producentów podobnych maszyn. Produkty Polaris cechują się niezawodnością, trwałością i komfortem podróżowania, a ogromny dział technologiczny stara się ciągle nadążać za rosnącymi wymaganiami klientów. Polaris także mocno angażuje się w sport, a efektem tego są pojazdy które w zawodach na całym świecie zajmują czołowe pozycje.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna