Polaris RZR S 1000 EPS

-

Polaris RZR S 1000 EPS to off-roadowy, limitowany pojazd SxS który nie idzie na żadne ustępstwa. Jest to maszyna, która nie nie ma równych. Dzięki zastosowaniu najlepszych i najnowocześniejszych technologii zapewnia komfort jazdy oraz niesamowite przeżycia. 

Polaris RZR 1000 S kolor czarnry z dodatkiem czerwonego pasy bezpieczeństwa korbanek.pl
 HP AWD system w Polaris RZR S 1000 lock & ride w Polaris RZR S 1000 system ESP w Polaris RZR S 1000 oświetlenie LED w Polaris RZR S 1000

 Homologacja T1b   Cena: 84 999 zł

Mocarny silnik ProStar Turbo generuje moc 100 Km co czyni z niego jeden z najmocniejszych pojadów side-by-side na rynku. Jednak nie tylko silnik sprawia, że pojazd jest tak niesamowity, to co go dodatkowo wyróznia to zastosowanie doskonałych amortyzatorów firmy FOX wykorzystujących 5 progresywnych stref amortyzacji - od maych wsztrząsow do dużych, ogromny prześwit i wzmocniony układ hamulcowy. Jazda tym potworem gwarantuje niesamowite wrażenia, a w sprawnych rękach jest to maszyna do zajmowania najlepszych miejsc we wszelakiego rodzaju zawodach.

 

SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWYPolaris RZR S 1000 Xp felgi aluminiowe czarne kolor czarno szary klatka bezpieczenstwa pasy korbanek.pl


Pojemność: 999 cm3 
Napęd: 4×4/2×4 
Moc: 100hp @ 8500 RPM 
Moment obrotowy: 97 Nm @ 7500 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Walker Evans;; Skok: 31,1 cm 
Tylne zawieszenie: Wielowahaczowe dual a-arm, skok: 33,5 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 27 x 9 -12
Tylne Koła: 27 x 9 -12 
Felgi Aluminiowe 

WYMIARY

Bagażnik Tył: 136.1 kg 
Zbiornik paliwa: 36 L 
Prześwit: 31.8 cm 
Wymiary: (D x S x W) 269.2 x 152,4 x 181.6 cm 
Ładowność: 336 kg 
Rozstaw osi: 200.7 cm 
Masa na sucho: 560 kg

 

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

Zobacz RZR TURBO W AKCJI

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

O marce Polaris

Autoryzowany Dealer Marki Polaris Korbanek logo duże Polaris

Historia marki Polaris sięga roku 1958 kiedy to zostało założone przedsiębiorstwo produkujące skutery śnieżne. Przełomowym rokiem dla firmy był rok 1985 kiedy to Polaris zaprezentował światu swój pierwszy pojazd typu quad (ATV), był to jednocześnie pierwszy pojazd tego typu wyprodukowany w USA. Od tego czasu producent cały czas udoskonala swoje produkty czyniąc z nich liderów w swoich klasach. Polaris ma na swoim koncie także wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych takich jak EFI, IRS, On-Demand True All-Wheel Drive (AWD), EBS, ADC, LOCK & RIDE, które z czasem stały się wyzwaniem dla innych producentów podobnych maszyn. Produkty Polaris cechują się niezawodnością, trwałością i komfortem podróżowania, a ogromny dział technologiczny stara się ciągle nadążać za rosnącymi wymaganiami klientów. Polaris także mocno angażuje się w sport, a efektem tego są pojazdy które w zawodach na całym świecie zajmują czołowe pozycje.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna