Polaris RZR XP TURBO SPORT

168 - 168 KM

RZR XP Turbo EPS to pojazd off-road niepodobny do niczego innego. Jego 168KM silnik ProStar Turbo sprawia,że adrenalina jest i ciągle będzie obecna!. Jednak to nie tylko światowej klasy silnik czyni XP Turbo wyjątkowym pojazdem.. Wyróżnia się wiodącym w branży zawieszeniem, prześwitem oraz wzmocnionym układem hamulcowym. ProStar® Turbo to najmocniejszy silnik w pojazdach typu side-by-side dostępny w ofercie Polarisa, gwarantujący niezrównaną moc, moment obrotowy oraz wydajność.

Ciągnik rolniczy POLARIS RZR XP TURBO SPORT bogata wersja w akcesoria dach aluminiowy siatka ochronna oraz klatka bezpieczeństwa pasy bezpieczeństwa pełne drzwi orurowanie progów felgi aluminiowe z bedlock  kolor pomarańczowy Korbanek.pl
 Nowa generacja systemu napędowego 4x4 system lock & ride w quadach Polaris elektryczne wspomaganie kierownicy ikona informacyjna światła Ledowe w quadach Polaris

 HOMOLOGACJA T   Cena: 104 999 zł

Mocarny silnik ProStar Turbo generuje moc 182 Km co czyni z niego jeden z najmocniejszych pojadów side-by-side na rynku. Jazda tym potworem gwarantuje niesamowite wrażenia, a w sprawnych rękach jest to maszyna do zajmowania najlepszych miejsc we wszelakiego rodzaju zawodach.

 

Ciągnik rolniczy POLARIS RZR XP TURBO SPORT Korbanek.pl podczas jazdy w terenie SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 925cm3 
Napęd: 4×4/2×4 
Moc: 182hp @ 5800 RPM 
Moment obrotowy: 165 Nm @ 8600 RPM

 

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Walker Evans
Skok zawieszenia 40.6cm 
Tylne zawieszenie: Wielowahaczowe dual a-arm, stabilizator poprzeczny Skok zawieszenia 45.7 cm
 

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 30 x 10-14 Pro Armor Crawler XG 
Tylne Koła: 30 x 10-14 Pro Armor Crawler XG 
Felgi Aluminiowe z dodatkowymi beadlockami

 

WYMIARY

Bagażnik Tył: 136.1 kg 
Zbiornik paliwa: 36 L 
Prześwit: 34.3 cm 
Wymiary: (D x S x W) 302.2 x 177.7 x 180.3 cm
Ładowność: 230 kg 
Rozstaw osi: 228.6 cm 
Masa na sucho: 679 kg

 

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

Zobacz RZR TURBO 

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

O marce Polaris

Autoryzowany Dealer Marki Polaris Korbanek logo duże Polaris

Historia marki Polaris sięga roku 1958 kiedy to zostało założone przedsiębiorstwo produkujące skutery śnieżne. Przełomowym rokiem dla firmy był rok 1985 kiedy to Polaris zaprezentował światu swój pierwszy pojazd typu quad (ATV), był to jednocześnie pierwszy pojazd tego typu wyprodukowany w USA. Od tego czasu producent cały czas udoskonala swoje produkty czyniąc z nich liderów w swoich klasach. Polaris ma na swoim koncie także wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych takich jak EFI, IRS, On-Demand True All-Wheel Drive (AWD), EBS, ADC, LOCK & RIDE, które z czasem stały się wyzwaniem dla innych producentów podobnych maszyn. Produkty Polaris cechują się niezawodnością, trwałością i komfortem podróżowania, a ogromny dział technologiczny stara się ciągle nadążać za rosnącymi wymaganiami klientów. Polaris także mocno angażuje się w sport, a efektem tego są pojazdy które w zawodach na całym świecie zajmują czołowe pozycje.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna