Polaris RZR 570

45 - 45 KM

Polaris RZR 570 to najmniejszy przedstawiciel rodziny RZR. Jego małe gabaryty i mocny silnik zapewniają masznie bardzo dobrą dynamikę. Pojazd przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z pojazdami Side by Side (SxS).

Unikalny stworzyny przez firmę Polaris system montowania akcesoriów takich jak kufry, torby itp.  Silnik PROSTAR o mocy 31 KM  Napęd na 4 koła  

 Homologacja-Traktor    Cena: 54 999

 

Nowoczesny silnik ProStar wyosażony w podwójny wałek rozrządu w głowicy i elekroniczny wtrysk paliwa w połączeniu z niską masą pojazdu i krótko zestrojoną skrzynią biegów zapewniają pojazdowi niesamowite przyspieszenie - od 0 do 60 km/h  w niecałe 4 sekundy. Sprawdzone i wytrzymałe zawieszenie o dużym skoku oparte na podwójnych wahaczach poprzecznych z przodu i z tyłu zapewnia najwyższą wygodę kierowcy i pasażerowi.

 

-
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 567cm3
Napęd: 4×4/2×4
Moc: 45hp @ 5700 RPM
Moment obrotowy: 48.8 Nm @ 6000 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Podwójny wahacz poprzeczny
Skok zawieszenia 22,9cm
Tylne zawieszenie: Podwójny wahacz poprzeczny 
Skok zawieszenia 24 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 25 x 8-12
Tylne Koła: 25 x 10-12
Felgi Stalowe

WYMIARY

Bagażnik Tył: 136.1 kg
Zbiornik paliwa: 27.4 L
Prześwit: 26.7 cm
Wymiary: (D x S x W) 273 x 127 x 175 cm
Ładowność: 335.6 kg
Rozstaw osi: 196 cm
Masa na sucho: 452 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

Zobacz napęd RZR 570 w akcji

 

O marce Polaris

Autoryzowany Dealer Marki Polaris Korbanek

Historia marki Polaris sięga roku 1958 kiedy to zostało założone przedsiębiorstwo produkujące skutery śnieżne. Przełomowym rokiem dla firmy był rok 1985 kiedy to Polaris zaprezentował światu swój pierwszy pojazd typu quad (ATV), był to jednocześnie pierwszy pojazd tego typu wyprodukowany w USA. Od tego czasu producent cały czas udoskonala swoje produkty czyniąc z nich liderów w swoich klasach. Polaris ma na swoim koncie także wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych takich jak EFI, IRS, On-Demand True All-Wheel Drive (AWD), EBS, ADC, LOCK & RIDE, które z czasem stały się wyzwaniem dla innych producentów podobnych maszyn. Produkty Polaris cechują się niezawodnością, trwałością i komfortem podróżowania, a ogromny dział technologiczny stara się ciągle nadążać za rosnącymi wymaganiami klientów. Polaris także mocno angażuje się w sport, a efektem tego są pojazdy które w zawodach na całym świecie zajmują czołowe pozycje.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna