Polaris RZR XP TURBO EPS

168 - 168 KM

Polaris RZR XP Turbo EPS to off-roadowy pojazd SxS który nie idzie na żadne ustępstwa. Dzieki rozwiązaniom zawartym w tej maszynie cięzko jest ją porównać do czegokolwiek innego. Decydując się na zakup któregoś z tych monstrów, masz pewność, że wybierasz produkt z najwyższej półki nie uznający żadnych kompromisow. 

Polaris RZR 1000 Turbo 168 KM 182 KM felgi aluminiowe klatka ochronna pasy bezpieczeństwa kolor pomarańczowy wspomaganie kierownicy EPS 168 KM światła ledowe
ikona infromuje o mocy silnika Prostar 168 KM w maszynach RZR Polaris Korbanek Polaris RZR XP TURBO napęd 4x4 Polaris RZR XP TURBO system lock & ride  Polaris RZR XP  elektryczne wspomaganie kierownicy  Polaris RZR  światłą ledowe ikona informacyjna

 Homologacja- T1b   Cena: 104 999 zł

 

Sprawdź pojazdy demo w wyjątkowo atrakcyjnych cenach ! 

Mocarny silnik ProStar Turbo generuje moc 168 Km co czyni z niego jeden z najmocniejszych pojadów side-by-side na rynku. Jednak nie tylko silnik sprawia, że pojazd jest tak niesamowity, to co go dodatkowo wyrózna to zastosowanie doskonałych amortyzatorów firmy FOX wykorzystujących 5 progresywnych stref amortyzacji - od maych wsztrząsow do dużych, ogromny prześwit i wzmocniony układ hamulcowy. Jazda tym potworem gwarantuje niesamowite wrażenia, a w sprawnych rękach jest to maszyna do zajmowania najlepszych miejsc we wszelakiego rodzaju zawodach.

 

Wzgórza dwie osoby w pojeżdzie SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 925cm3
Napęd: 4×4/2×4
Moc: 168hp @ 8200 RPM
Moment obrotowy: 107 Nm @ 6000 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Walker Evans
Skok zawieszenia 40.6cm
Tylne zawieszenie: Wielowahaczowe dual a-arm, stabilizator poprzeczny 
Skok zawieszenia 45.7 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 29 x 9-14
Tylne Koła: 29 x 11-14
Felgi Aluminiowe

WYMIARY

Bagażnik Tył: 136.1 kg
Zbiornik paliwa: 36 L
Prześwit: 34.3 cm
Wymiary: (D x S x W) 302.2 x 162.6 x 187.3 cm
Ładowność: 230 kg
Rozstaw osi: 228.6 cm
Masa na sucho: 679 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

Zobacz RZR XP Turbo eps w akcji

 

O marce Polaris

Autoryzowany Dealer Marki Polaris Korbanek logo duże Polaris

Historia marki Polaris sięga roku 1958 kiedy to zostało założone przedsiębiorstwo produkujące skutery śnieżne. Przełomowym rokiem dla firmy był rok 1985 kiedy to Polaris zaprezentował światu swój pierwszy pojazd typu quad (ATV), był to jednocześnie pierwszy pojazd tego typu wyprodukowany w USA. Od tego czasu producent cały czas udoskonala swoje produkty czyniąc z nich liderów w swoich klasach. Polaris ma na swoim koncie także wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych takich jak EFI, IRS, On-Demand True All-Wheel Drive (AWD), EBS, ADC, LOCK & RIDE, które z czasem stały się wyzwaniem dla innych producentów podobnych maszyn. Produkty Polaris cechują się niezawodnością, trwałością i komfortem podróżowania, a ogromny dział technologiczny stara się ciągle nadążać za rosnącymi wymaganiami klientów. Polaris także mocno angażuje się w sport, a efektem tego są pojazdy które w zawodach na całym świecie zajmują czołowe pozycje.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna