Polaris Ranger 570 EPS

40 - 40 KM

Polaris RANGER 570 to lekki i uniwersalny terenowy pojazd użytkowy typu UTV. Charakteryzuje się solidną konstrukcją, łatwością obslugi i niskimi kosztami eksploatacji. Pojazd idelinie sprawdza się w gospodarstwie jako maszyna mogąca transportować ludzi i ładunek.

Ranger 570 EPS Polaris  kolor zielony paka załadunkowa pasy bezpieczeństwa kierownica samochodowa pasy bezpieczeństwa zderzak przedni metalowy felgi stalowe napęd 2x4 4x4 EPS wspomaganie
silnik o mocy 44km Polaris Ranger 570 system AWD ikona informacyjna Polaris Ranger 570 lock&ride system Polaris Ranger 570 rozpięcie tylnej osi Versatrack  EPS ikona informacyjna Polaris Ranger 570

 Homologacja-T1b   Cena: 62 999 zł

 

Mocny 44 konny silnik ProStar pozostawia porównywalne pojazdy konkurencji daleko w tyle i zapewnia optymalną moc i siłę uciągu. System Lock & Ride umozliwia łatwe zwiększenie użyteczności pojazdu poprzez zamontowanie różnorodnych akcesoriów. Ranger 570 posiada dużą szkrynię ładunkową z tyłu pozwalającą na transport towarów o masie do 226 kg. Dodatkowo tylny hak holowniczy umozliwia ciągnięcie przyczepy o masie 680 kg i jest to wynik deklasujący inne pojazdy tego typu. System VERSATRAC umozliwia rozłączenie mechanizmu róznicowego tylej osi, dzieki czemu pojazd nie niszczy podłoża po którym sie porusza. Ranger to maszyna przeznaczona dla gospodarstw, które szukają wieloosobowego pojazdu użytkowego pozwalającego przetransportować zarówno ludzi jak i ładunek i dostarczyć go w trudno dostępne miejsce. Wygodny i bezpieczny w pracy. Dający mnóstwo frajdy z jazdy rekreacyjnej.

 

Wyciągarka z linka stalową pojazd na trwaniku
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 567cm3
Napęd: 4×4/2×4/Versatrac (tryb Turf)
Moc: 44hp @ 6700 RPM
Moment obrotowy: 48 Nm @ 6000 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Kolumna MacPherson
Skok zawieszenia 22,9cm
Tylne zawieszenie: Podwójny wahacz A-Arm, stabilizator poprzeczny
Skok zawieszenia 25,4 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 25 x 10-12
Tylne Koła: 25 x 11-12


Felgi Stalowe

WYMIARY

Bagażnik Tył: 226.8 kg
Zbiornik paliwa: 34.1 L
Prześwit: 25.4 cm
Wymiary: (D x S x W) 279 x 147 x 185 cm
Ładowność: 453.6 kg
Rozstaw osi: 185.4cm
Masa na sucho: 473 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

Zobacz Rangera 570 EPS w akcji

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

O marce Polaris

Autoryzowany Dealer Marki Polaris Korbanek logo duże Polaris

Historia marki Polaris sięga roku 1958 kiedy to zostało założone przedsiębiorstwo produkujące skutery śnieżne. Przełomowym rokiem dla firmy był rok 1985 kiedy to Polaris zaprezentował światu swój pierwszy pojazd typu quad (ATV), był to jednocześnie pierwszy pojazd tego typu wyprodukowany w USA. Od tego czasu producent cały czas udoskonala swoje produkty czyniąc z nich liderów w swoich klasach. Polaris ma na swoim koncie także wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych takich jak EFI, IRS, On-Demand True All-Wheel Drive (AWD), EBS, ADC, LOCK & RIDE, które z czasem stały się wyzwaniem dla innych producentów podobnych maszyn. Produkty Polaris cechują się niezawodnością, trwałością i komfortem podróżowania, a ogromny dział technologiczny stara się ciągle nadążać za rosnącymi wymaganiami klientów. Polaris także mocno angażuje się w sport, a efektem tego są pojazdy które w zawodach na całym świecie zajmują czołowe pozycje.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna