Polaris Ranger XP 1000 EPS

82 - 82 KM

Polaris RANGER CREW 900 EPS - charakteryzuje sie takimi samymi doskonałymi właściwościami jak jego mniejszy brat Ranger XP 900 EPS, dodatkowo oferuje miejsca siedzące dla 6 osób. Od teraz bedziesz mógł zabierać w teren wszystkich Twoich znajomych.

Ranger 4 XP EPS Crew kolor szary dla czterech osób klatka bezpieczeństwa paka zaladunkowa
Polaris Ranger XP 1000 silnik PROSTAR 68km Polaris Ranger XP 1000 system HP AWD lock & ride ikona informacyjna  system VERSATRACK w Polaris Ranger XP 1000 system EPS w Polaris Ranger XP 1000

 Homologacja-L7e    Cena: 114 900 zł

 

Nowoczesny silnik ProStar o pojemności 875 cm3  zapewnia maszynie najlepszy stosunek mocy do masy w swojej klasie. Autorski System Lock & Ride  oferuje możliwośc pełnej zabudowy kabiny, a wszystkie jej elementy takie jak szyby, drzwi, dach moga byc demontowane i montowane w ciągu kilku miniut bez konieczności korzystaniiaz jakichkolwiek narzedzi. Duża skrzynia ładunkowa z tyłu  może przewozić towary o masie podnad 450 kg, dodatkowo hak holowniczy z tyłu umozliwia ciągnięcie przyczep o masie do 680 kg.  System VERSATRAC umozliwia rozłączenie mechanizmu róznicowego tylej osi, dzieki czemu pojazd nie niszczy podłoża po którym sie porusza. Ranger to maszyna przeznaczona dla gospodarstw, które szukają wieloosobowego pojazdu użytkowego. Doskonałe zawieszenie o dużym skoku zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas pracy, oraz pewnośc poruszania się po bardzo trudnym terenie. Ranger to maszyna przeznaczona dla gospodarstw, które szukają wieloosobowego pojazdu użytkowego pozwalającego przetransportować zarówno ludzi jak i ładunek i dostarczyć go w trudno dostępne miejsce. Wygodny i bezpieczny w pracy. Dający mnóstwo frajdy z jazdy rekreacyjnej.

 

Polaris Ranger 900 XP Crew pojazd dla czterech osób przedni zderzak paka załadunkowa
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 875 cm3
Napęd: 4×4/2×4/Versatrac (tryb Turf)
Moc: 68 HP @ 6500 obr/min
Moment obrotowy: 50 Nm 

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Podwójny wahacz A-Arm
Skok zawieszenia 25,4cm
Tylne zawieszenie: Podwójny wahacz A-Arm, stabilizator poprzeczny
Skok zawieszenia 25,4 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 26 x 9-12
Tylne Koła: 26 x 11-12
Felgi Aluminiowe

WYMIARY

Bagażnik Tył: 453.6 kg
Zbiornik paliwa: 37.9 L
Prześwit: 28.7 cm
Wymiary: (D x S x W) 377 x 155 x 193 cm
Ładowność: 793.8 kg
Rozstaw osi: 287 cm
Masa na sucho: 720 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

O marce Polaris

Autoryzowany Dealer Marki Polaris Korbanek logo duże Polaris

Historia marki Polaris sięga roku 1958 kiedy to zostało założone przedsiębiorstwo produkujące skutery śnieżne. Przełomowym rokiem dla firmy był rok 1985 kiedy to Polaris zaprezentował światu swój pierwszy pojazd typu quad (ATV), był to jednocześnie pierwszy pojazd tego typu wyprodukowany w USA. Od tego czasu producent cały czas udoskonala swoje produkty czyniąc z nich liderów w swoich klasach. Polaris ma na swoim koncie także wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych takich jak EFI, IRS, On-Demand True All-Wheel Drive (AWD), EBS, ADC, LOCK & RIDE, które z czasem stały się wyzwaniem dla innych producentów podobnych maszyn. Produkty Polaris cechują się niezawodnością, trwałością i komfortem podróżowania, a ogromny dział technologiczny stara się ciągle nadążać za rosnącymi wymaganiami klientów. Polaris także mocno angażuje się w sport, a efektem tego są pojazdy które w zawodach na całym świecie zajmują czołowe pozycje.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna