Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
logo RABE niebieski napis na białym tle

Rabe

Firma RABE AGRI znana pod nazwą RABEWERK powstała w 1889 roku i specjalizowała się w produkcji pługów. W ciągu ostatnich 40 lat RABE AGRI rozwinęło produkcję maszyn uprawowych, bron wirnikowych, siewników i siewników do wysiewu uproszczonego.
Pługi Rabe mają w swojej ofercie 2 typy zabezpieczenia przeciążeniowego - non-stop hydrauliczne i śrubowe, co pozwala dobrać pług do wymagań każdej gleby. . W zależności od mocy ciągnika 90 - 400 KM, pługi RABE mogą być wyposażone w 3 do 12 korpusów.
Agregaty uprawowe RABE dzielą się na talerzowe, zębowe, zębowo-talerzowe oraz brony wirnikowe. Dzięki swojej solidnej budowie i sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym maszyny RABE znajdują zastosowanie we wszystkich gospodarstwach rolnych, w związku z tym nawet najcięższe warunki glebowe nie są dla nich przeszkodą.

W ofercie siewników zbożowych RABE dostępne są modele mechaniczne zawieszane, mechaniczne nabudowane oraz pneumatyczne. Siewniki mogą współpracować, w zależności od modelu i rodzaju, z agregatem biernym, z agregatem talerzowym lub z broną wirnikową tworząc w ten sposób agregat uprawowo-siewny.

Uprawa gleby po orce wałem doprawiającym ma bardzo duży wpływ na oszczędność czasu i pieniędzy. Rabe ma w swojej ofercie 2 typy wałów: ciągane za pługiem lub mocowane na przednim podnośniku ciągnika.

O MARCE Rabe

logo rabe duże
Firma RABE AGRI znana pod nazwą RABEWERK powstała w 1889 roku i specjalizowała się w produkcji pługów. W ciągu ostatnich 40 lat RABE AGRI rozwinęło produkcję maszyn uprawowych, bron wirnikowych, siewników i siewników do wysiewu uproszczonego. W ciągu ostatnich trzech lat RABE AGRI, zatrudniające 180 osób, osiągnęło obroty rzędu 30 milionów euro, z czego 60% to eksport. Nazwa RABE AGRI znana jako RABEWERK po przejęciu przez firmę GREGOIRE-BESSON zmienia nazwę na RABE. Ta marka jest znana dzięki jakości produkowanych maszyn.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna