Siezkarnia samojezdna RSM F2650 slajd na korbanek.pl

ROSTSELMASH RSM SERII F

Nowoczesna sieczkarnia o wysokiej wydajności

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

Ciagnik Arbos skutecznie pracujacy w polu

NIE POZWÓL BY OKAZJA ODJECHAŁA

pROMOCYJNE FINSOWANIE 0% - JUŻ DOSTĘPNE

 

oFERTA PROMOCYJNA DOTYCZY

WSZYSTKICH MASZYN MARKI ARBOS

NIE CZEKAJ ZADZWÓŃ    513 600 630

 

Slajeder 2 lata gwarancji Faresin na stronie korbanek.pl

2 LATA GWARANCJI FARESIN 

- GWARANCJA FABRYCZNA

- 2 lata lub 2000 mth 

 SPRAWDŹ MODELE FARESIN 

Dwa Ciagniki Arbos Serii 5000 z gwarancja
darmowe ogłoszenia maszyn rolniczych używanych  strona Korbanek

Strategiczna umowa dystrybucyjna pomiędzy ARBOS a KORBANEK w Polsce

Strategiczna umowa dystrybucyjna pomiędzy ARBOS a KORBANEK w Polsce


ARBOS GROUP SPA - włoski holding będący liderem w zakresie opracowywania, produkcji i sprzedaży ciągników, kombajnów, maszyn towarzyszących i innych urządzeń rolniczych - będzie dystrybuował swoje produkty na polskim rynku poprzez firmę KORBANEK Sp. z o.o., z którą zawarł strategiczne porozumienie.

 

W związku z tym 9 marca zarząd ARBOS podpisał z KORBANEK Sp. z o.o., firmą założoną w 1989 roku w Tarnowie Podgórnym posiadającą wiedzę i doświadczenie w zakresie dystrybucji maszyn rolniczych a także sieć 17 placówek dealerskich na terenie całego kraju oraz około 80 przedstawicieli handlowych działających w podległych im regionach, ekskluzywną umowę dystrybucyjną. Jest to zwieńczenie podpisanego 6 miesięcy temu listu intencyjnego.
Umowa przewiduje dystrybucję pełnej linii produktowej ARBOS na terenie całej Polski.


Aby dodatkowo zaprezentować klientom, możliwości Grupy Arbos oraz podkreślić jej obecność na rynku polskim, ciągniki rolnicze (seria ARBOS 5000), ciągniki sadownicze (seria ARBOS 4000) i maszyny towarzyszące będą wystawione na targach AGROTECH, odbywających się w Kielcach w dniach 16-18 marca.


"Jestem naprawdę dumny z tego ważnego dla GRUPY ARBOS wydarzenia. Jest to kolejna "flaga" na mapie świata po Włoszech, Hiszpanii, Francji, Rosji i Turcji. Polska z firmą KORBANEK stanie się naszym drugim rynkiem pod względem obrotów biznesowych już w 2018 roku "- wyjaśnił Massimo Zubelli - Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Grupy ARBOS.


"Przeprowadziliśmy szczegółowe i profesjonalne negocjacje z firmą KORBANEK, która jest nie tylko partnerem, ale także punktem odniesienia dla europejskiej strategii Grupy ARBOS" - wyjaśnił DU Wenyong - kierownik ds. Sprzedaży, marketingu i sprzedaży w Grupie ARBOS w Chinach.


"Od początku naszej działalności firma KORBANEK zawsze angażowała się w długotrwałe relacje z naszymi partnerami biznesowymi oraz prowadziła ciągły rozwój i modernizację infrastruktury dealerskiej, w tym nowoczesnych rozwiązań IT oraz profesjonalnych szkoleń sprzedażowych produktowych i serwisowych dla naszych pracowników. "Powiedział Paweł KORBANEK - Prezes KORBANEK Sp.z o.o.

 

Informacje na temat firmy Korbanek:
Firma Korbanek zajmuje się sprzedażą maszyn rolniczych, części zamiennych oraz usług serwisowych dla rolnictwa od przeszło 27 lat. Firma rozpoczynała od sprzedaży ciągników Ursus i maszyn rolniczych polskiej produkcji. W tym okresie również z sukcesem wprowadziła w swojej sieci sprzedaży, na polski rynek między innymi takie marki jak: Claas, Fendt, Massey Ferguson, Monosem, Sulky, Capello, Kemper, Kramer. Sukcesy odniesione na przestrzeni tych lat pozwoliły na zbudowanie silnej pozycji na rynku polskim, rozpoznawalności w obliczu klienta i opinii zaufanego partnera dla klientów związanych z rolnictwem.
Firma Korbanek posiada nowoczesną infrastrukturę, doświadczenie, jakość i wiedzę na temat klientów oraz ich oczekiwań. Sieć sprzedaży firmy Korbanek obejmuje 17 punktów dealerskich na terenie kraju w których klienci mogą zawsze liczyć na profesjonalny poziom obsługi serwisowej, dostępność części zamiennych i ekspozycję maszyn rolniczych. Struktura handlowa firmy Korbanek oraz całej sieci dealerskiej składa się z około 80 przedstawicieli handlowych działających w podległych im regionach na terenie całego kraju.

 

Oceń: 
Brak ocen, bądź pierwszy.