Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

Owijarki i prasoowijarki - nowoczesne rozwiązania rolnicze

Znajdź najnowsze modele owijarek i prasoowijarek do efektywnego pakowania siana. Idealne rozwiązania dla nowoczesnego rolnictwa.

ranges from 145 to 152

Filter by główny parametr » from value:

ranges from 100 to 120

Filtry zaawansowane

Średnica beli


Prasoowijarka

Prasoowijarka do belowania

Wszystkie modele dostępne w tej kategorii są zaawansowane technologicznie, charakteryzują się komfortem obsługi i niezawodnością. Każda prasoowijarka  do sianokiszonki i bel słomy została wyprodukowana z myślą o konkretnych potrzebach, dlatego warto przyjrzeć się poszczególnym produktom z osobna. Oferujemy prasy rolnicze zaczepiane, które potrafią wyprodukować belę o średnicy od 100 do 150 cm. Nasze owijarki do sianokiszonki i słomy mogą być wyposażone w sterowanie rozdzielaczem elektrycznym lub też mechanicznym. Klienci mają okazję wybrać spośród sprzętów renomowanych firm takich jak McHale, Maschio, Unia i Goweil. Historycznie oferowaliśmy również prasy Claas, Fendt, Massey Ferguson produkowane dla koncernu Kubota Kverneland w fabryce Gallignani znane też pod nazwą Vicon a obecnie w fabryce Lely. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą! Nabywając prasoowijarkę do bel słomy u nas, otrzymacie Państwo maszynę najwyższej jakości w okazyjnej cenie. W razie jakichkolwiek usterek, świadczymy także w pełni profesjonalny i szybki serwis sprzętu.

PRASA ROLNICZA

Sprzedawane przez nas prasoowijarki do bel są wykorzystywane do zbioru i owijania słomy, siana i sianokiszonki. Prasa zwana inaczej belarką to maszyna niezbędna dla hodowcy bydła. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia wyposażone w stałą komorę walcową, łańcuchową, a także zmienną komorę prasowania. Tak bogaty wybór najwyższej jakości owijarek pozwoli dopasować zakup do indywidualnych potrzeb. Prasa rolnicza bardzo dokładnie zbiera materiał z pola (najczęściej jest to siano lub słoma) w postaci balotu, który w razie potrzeb można owinąć folią w celu uzyskania sianokiszonki z zebranego materiału z łąki. Jej główną cechą jest sprawne rolowanie suchych zielonych (podsuszonych) roślin. Obecnie zapewniamy 9 modeli prasoowijarek do bel na przykład dla słomy, które mają zróżnicowane wyposażenie i przeznaczenie, jak przykładowo technologię pasów rolujących, co znacznie zwiększa wydajność zawijania. Nasz sklep oferuje również możliwość zakupienia części zamiennych. W razie pojawienia się usterki wystarczy skontaktować się z naszym serwisem, a nasza doświadczona kadra pomoże wybrać idealny osprzęt do owijarki. 

PRASA ZWIJAJĄCA

Po wielu latach pracy doskonale wiemy, jak ważny jest wydajny i solidny sprzęt rolniczy. Oferujemy niezawodne prasoowijarki renomowanych marek, które gwarantują najwyższą jakość rolowania beli. Wszystkie proponowane przez nas owijarki są wysoce trwałe i wydajne, dzięki czemu znacznie usprawniają pracę. Dodatkowo zapewniamy sprawy serwis naszych urządzeń, co pozwala zachować ciągłość prac i daje szybkie wsparcie w razie pojawienia się problemów z maszyną. Każda prasa zwijająca dostępna w naszym sklepie charakteryzuje się unikalnym kształtem. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu. Nasi fachowcy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać idealny model owijarki do bel!

Jaka owijarka do bel?

Wybór odpowiedniej owijarki do bel jest kluczowy dla efektywnej i ekonomicznej pracy w rolnictwie i przemyśle. Na rynku dostępne są różnorodne modele, od manualnych po automatyczne owijarki do bel, w tym popularne na OLX, a także używane wersje, które mogą być atrakcyjną opcją cenową.

Automatyczna owijarka do bel zapewnia wygodę i szybkość owijania, minimalizując jednocześnie potrzebę interwencji operatora, co jest istotne w przypadku dużych gospodarstw rolnych.

Dla mniejszych, gdzie kluczowa jest elastyczność i koszty, owijarka samozaładowcza oferuje możliwość szybkiego przechwytywania, owijania i rozładunku bel na polu bezpośrednio z traktora. Wybierając owijarkę, warto zwrócić uwagę na jej specyfikację techniczną, wydajność, typ używanej folii oraz łatwość obsługi.

Niezależnie od tego, czy szukasz nowego sprzętu, czy interesuje Cię owijarka do bel używana, kluczowe jest dokładne zrozumienie potrzeb Twojego gospodarstwa oraz rodzaju produkcji rolniczej, co pozwoli na dopasowanie najlepszego rozwiązania i maksymalizację efektywności pracy.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna