Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

Okazje - maszyny rolnicze i budowlane

Znajdź najlepsze okazje na ciągniki, kombajny, ładowarki, opryskiwacze i inne maszyny rolnicze oraz budowlane. Topowe marki, atrakcyjne ceny!

OKAZJE NA MASZYNY ROLNICZE I BUDOWLANE

Szukasz najlepszych ofert na maszyny rolnicze i budowlane? Odkryj szeroką gamę ciągników, traktorów, agregatów, beczkowozów, bron, glebogryzarek, kombajnów zbożowych oraz do ziemniaków, kopaczek, kosiarek, ładowaczy, ładowarek teleskopowych, owijarek, pielników, pługów, pras rolujących, przetrząsaczy, przyczep, przystawek, regeneratorów łąk, rozrzutników obornika, rozsiewaczy nawozu, siewników (w tym do warzyw i punktowych), ścielarek, wozów paszowych, zgrabiarek, opryskiwaczy, sadzarek, sieczkarni, sortowników, tuzy przednie, wały uprawowe, aż po innowacyjne roboty do pielenia chwastów.

Nasza platforma gwarantuje dostęp do najlepszych marek i modeli, zapewniając atrakcyjne ceny i OKAZJE na nowoczesne maszyny rolnicze i budowlane. Bez względu na to, czy potrzebujesz zaawansowanego technologicznie opryskiwacza do ochrony upraw, czy efektywnego ciągnika do pracy na polu, znajdziesz tu produkty, które spełnią Twoje oczekiwania i pomogą zwiększyć produktywność Twojego gospodarstwa lub firmy budowlanej.

Skorzystaj z naszej oferty już dziś i inwestuj w najlepsze rozwiązania na rynku, by maksymalizować efektywność pracy przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i niezawodności.

CIĄGNIK + MASZYNA ROLNICZA ZA POŁOWĘ CENY

Niewiarygodna oferta tylko u nas! Teraz masz wyjątkową okazję zakupić ciągnik wraz z maszyną rolniczą za połowę ceny! Nasza OKAZJA obejmuje szeroki wybór ciągników, w tym ciągniki Arbos które mają najlepszy stosunek CENA/JAKOŚĆ, a na dodatek teraz w zestawie z maszyną towarzyszącą za 50% CENY. Prezentujemy wam totaj szereg ciekawych i OKAZYJNYCH zestawów ciągnika z maszynami rolniczymi jak: 
- ciągnik Arbos + Ładowacz Hydramet
- ciągnik Arbos + Opryskiwacz Krukowiak
- ciągnik Arbos + Opryskiwacz Tolmet
- ciągnik Arbos + Brona talerzowa Tolmet
- ciągnik Arbos + Przyczepa Metal-Fach
- ciągnik Arbos + Siewnik Unia
- ciągnik Arbos + Rozsiewacz Unia
- ciągnik Arbos + Rozsiewacz nawozu Maschio Gaspardo
- ciągnik Arbos + Kosiarka bijakowa Talex
- ciągnik Arbos + Kosiarka Talex
- ciągnik Arbos + Zgrabiarka Talex
- ciągnik Arbos + Przetrząsacz Talex
- ciągnik Arbos + Zamiatarka Talex
- ciągnik Arbos + Kosiarka SIP
​​​​​​​- ciągnik Arbos + Zgrabiarka SIP
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​- ciągnik Arbos + Przetrząsacz SIP

To doskonała okazja, by zaopatrzyć swoje gospodarstwo w nowoczesne maszyny rolnicze i ciągniki za ułamek ich wartości.

Skorzystaj z tej niepowtarzalnej oferty i modernizuj swoje gospodarstwo za połowę ceny maszyny towarzyszącej ciągnikowi. Każda maszyna została dokładnie sprawdzona i jest rekomendowana do użycia, gwarantując nie tylko oszczędności, ale również wysoką wydajność i niezawodność nadal zachowując świetną relację CENA/JAKOŚĆ. Nie przegap szansy na ulepszenie swojego parku maszynowego i zapewnienie sobie przewagi konkurencyjnej na rynku.
Sprawdź już teraz naszą ofertę i zainwestuj w przyszłość swojego gospodarstwa rolnego z naszymi ciągnikami i maszynami rolniczymi w okazyjnych cenach za połowę ceny.

CIĄGNIK ARBOS - 7 LAT GWARANCJI NA traktor w 2024

Udzielamy 7-letnią gwarancję na ciągniki Arbos. 

W Korbanek oferujemy wyjątkową 7-letnią gwarancję na ciągniki Arbos Stage V.
Teraz, przy zakupie ciągnika Arbos, możesz skorzystać z przedłużonej gwarancji na 7 lat, bez dodatkowych kosztów zakupu i bez limitu motogodzin!

Mamy pełne zaufanie do ciągników Arbos.
Z uwagi na entuzjastyczne przyjęcie oferty przez rynek oraz liczne zapytania od naszych klientów, postanowiliśmy przedłużyć OKAZJĘ również na rok 2024. Jest to wyjątkowa szansa dla każdego rolnika czy użytkownika traktora, gdyż 7 lat gwarancji to niebagatelny okres.

Gwarancja to obietnica sprzedawcy, że oferowany produkt jest pozbawiony wad fizycznych i prawnych.

Poszerzona gwarancja przynosi nabywcy korzyści, oferując pewność i w niektórych sytuacjach umożliwia zmniejszenie wydatków na ewentualne naprawy.

Od 1989 roku zajmujemy się dystrybucją oraz naprawą maszyn rolniczych. Posiadamy rozległą wiedzę na temat typowych problemów poszczególnych marek ciągników, wiele z nich to my wprowadziliśmy na rynek w Polsce.

Decyzję o przedłużeniu gwarancji na ciągniki Arbos stage V chcielibyśmy, abyście postrzegali jako dowód naszej wiary w wysoką jakość tych maszyn, oferowanych przez chińską firmę Weichai Intelligent Technology Co., Ltd.

Nasza długoletnia praktyka w naprawie różnych marek, w tym od kilku lat również Arbos, skłoniła nas do jednoznacznej decyzji o wydłużeniu okresu gwarancji. Chcemy, abyście byli pewni jakości naszych produktów – my sami w nie wierzymy, a teraz i Wy możecie się o tym przekonać. Zakup Arbos zapewnia 7 lat spokoju i niezawodności w pracy, co stanowi długi okres ochrony.

Prawdopodobnie najlepsza przystawka do kukurydzy

Przedstawiamy najnowsze rozwiązania w dziedzinie żniw kukurydzianych – przystawki do kukurydzy Capello, w tym modele Capello Quasar R6, Quasar R8, a także sprawdzone Capello Diamant. Nasze przystawki do kukurydzy charakteryzują się wyjątkową efektywnością i adaptacją do różnorodnych warunków zbioru, co czyni je prawdopodobnie najlepszą opcją na rynku.

Modele takie jak składany heder do zboża Capello oraz przystawki Capello dostępne są w różnych konfiguracjach: od 3-rzędowych do 8-rzędowych, co umożliwia dopasowanie do potrzeb małych oraz dużych gospodarstw. Każdy heder Capello jest zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności i minimalnym uszkodzeniu roślin, co jest kluczowe podczas zbiorów.

Wszystkie nasze produkty, w tym przystawka Capello do kukurydzy, są kompatybilne z różnymi markami kombajnów, takimi jak Claas, John Deere, Massey Ferguson czy Bizon. Dzięki temu zapewniamy elastyczność i łatwość dostosowania do istniejącej floty maszyn rolniczych nie tylko do Capello, ale również do przystawek do kukurydzy: olimacgeringhofforos, dominioni. Dodatkowo, oferujemy pełen zakres części zamiennych – od noży Capello, przez przekładnie, aż po sprzęgła, co gwarantuje łatwość serwisowania i utrzymania sprzętu w optymalnym stanie.

Przystawki Capello są również cenione za ich lekkość i łatwość w montażu, co czyni je idealnym rozwiązaniem zarówno do lekkich jak i cięższych warunków polowych zmniejszając spalanie kombajnu podczas pracy z lżejszym sprzętem. Nasza oferta obejmuje także przystawki do zbioru innych roślin, jak słonecznik, co dodatkowo podkreśla wszechstronność i innowacyjność naszych produktów.

Wybierając przystawkę do kukurydzy Capello, inwestujesz w technologię, która została przetestowana i udoskonalana przez lata, zapewniając najlepsze możliwe rezultaty podczas żniw. Umożliwia to zwiększenie efektywności pracy i redukcję kosztów, co jest kluczowe dla każdego gospodarstwa dążącego do maksymalizacji swojej produktywności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą przystawek do kukurydzy na naszej stronie internetowej oraz do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże dobrać idealne rozwiązanie do Państwa potrzeb.