NIE POZWÓL BY OKAZJA ODJECHAŁA

pROMOCYJNE FINSOWANIE 0% - JUŻ DOSTĘPNE

 

oFERTA PROMOCYJNA DOTYCZY

WSZYSTKICH MASZYN MARKI ARBOS

NIE CZEKAJ ZADZWOŃ    513 600 630

 

 

Okazje - maszyny rolnicze i budowlane

Znajdź najlepsze okazje na ciągniki, kombajny, ładowarki, opryskiwacze i inne maszyny rolnicze oraz budowlane. Topowe marki, atrakcyjne ceny!

OKAZJE NA MASZYNY ROLNICZE I BUDOWLANE

Szukasz najlepszych ofert na maszyny rolnicze i budowlane? Odkryj szeroką gamę ciągników, traktorów, agregatów, beczkowozów, bron, glebogryzarek, kombajnów zbożowych oraz do ziemniaków, kopaczek, kosiarek, ładowaczy, ładowarek teleskopowych, owijarek, pielników, pługów, pras rolujących, przetrząsaczy, przyczep, przystawek, regeneratorów łąk, rozrzutników obornika, rozsiewaczy nawozu, siewników (w tym do warzyw i punktowych), ścielarek, wozów paszowych, zgrabiarek, opryskiwaczy, sadzarek, sieczkarni, sortowników, tuzy przednie, wały uprawowe, aż po innowacyjne roboty do pielenia chwastów.

Nasza platforma gwarantuje dostęp do najlepszych marek i modeli, zapewniając atrakcyjne ceny i OKAZJE na nowoczesne maszyny rolnicze i budowlane. Bez względu na to, czy potrzebujesz zaawansowanego technologicznie opryskiwacza do ochrony upraw, czy efektywnego ciągnika do pracy na polu, znajdziesz tu produkty, które spełnią Twoje oczekiwania i pomogą zwiększyć produktywność Twojego gospodarstwa lub firmy budowlanej.

Skorzystaj z naszej oferty już dziś i inwestuj w najlepsze rozwiązania na rynku, by maksymalizować efektywność pracy przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i niezawodności.

CIĄGNIK + MASZYNA ROLNICZA ZA POŁOWĘ CENY

Niewiarygodna oferta tylko u nas! Teraz masz wyjątkową okazję zakupić ciągnik wraz z maszyną rolniczą za połowę ceny! Nasza OKAZJA obejmuje szeroki wybór ciągników, w tym ciągniki Arbos które mają najlepszy stosunek CENA/JAKOŚĆ, a na dodatek teraz w zestawie z maszyną towarzyszącą za 50% CENY. Prezentujemy wam totaj szereg ciekawych i OKAZYJNYCH zestawów ciągnika z maszynami rolniczymi jak: 
- ciągnik Arbos + Ładowacz Hydramet
- ciągnik Arbos + Opryskiwacz Krukowiak
- ciągnik Arbos + Opryskiwacz Tolmet
- ciągnik Arbos + Brona talerzowa Tolmet
- ciągnik Arbos + Przyczepa Metal-Fach
- ciągnik Arbos + Siewnik Unia
- ciągnik Arbos + Rozsiewacz Unia
- ciągnik Arbos + Rozsiewacz nawozu Maschio Gaspardo
- ciągnik Arbos + Kosiarka bijakowa Talex
- ciągnik Arbos + Kosiarka Talex
- ciągnik Arbos + Zgrabiarka Talex
- ciągnik Arbos + Przetrząsacz Talex
- ciągnik Arbos + Zamiatarka Talex
​​​​​​​- ciągnik Arbos + Kosiarka SIP
​​​​​​​​​​​​​​- ciągnik Arbos + Zgrabiarka SIP
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​- ciągnik Arbos + Przetrząsacz SIP

To doskonała okazja, by zaopatrzyć swoje gospodarstwo w nowoczesne maszyny rolnicze i ciągniki za ułamek ich wartości.

Skorzystaj z tej niepowtarzalnej oferty i modernizuj swoje gospodarstwo za połowę ceny maszyny towarzyszącej ciągnikowi. Każda maszyna została dokładnie sprawdzona i jest rekomendowana do użycia, gwarantując nie tylko oszczędności, ale również wysoką wydajność i niezawodność nadal zachowując świetną relację CENA/JAKOŚĆ. Nie przegap szansy na ulepszenie swojego parku maszynowego i zapewnienie sobie przewagi konkurencyjnej na rynku.
Sprawdź już teraz naszą ofertę i zainwestuj w przyszłość swojego gospodarstwa rolnego z naszymi ciągnikami i maszynami rolniczymi w promocyjnych cenach za połowę ceny.

CIĄGNIK ARBOS - 7 LAT GWARANCJI NA traktor w 2024

Udzielamy 7-letnią gwarancję na ciągniki Arbos. 

W Korbanek oferujemy wyjątkową 7-letnią gwarancję na ciągniki Arbos Stage V.
Teraz, przy zakupie ciągnika Arbos, możesz skorzystać z przedłużonej gwarancji na 7 lat, bez dodatkowych kosztów zakupu i bez limitu motogodzin!

Mamy pełne zaufanie do ciągników Arbos.
Z uwagi na entuzjastyczne przyjęcie oferty przez rynek oraz liczne zapytania od naszych klientów, postanowiliśmy przedłużyć OKAZJĘ również na rok 2024. Jest to wyjątkowa szansa dla każdego rolnika czy użytkownika traktora, gdyż 7 lat gwarancji to niebagatelny okres.

Gwarancja to obietnica sprzedawcy, że oferowany produkt jest pozbawiony wad fizycznych i prawnych.

Poszerzona gwarancja przynosi nabywcy korzyści, oferując pewność i w niektórych sytuacjach umożliwia zmniejszenie wydatków na ewentualne naprawy.

Od 1989 roku zajmujemy się dystrybucją oraz naprawą maszyn rolniczych. Posiadamy rozległą wiedzę na temat typowych problemów poszczególnych marek ciągników, wiele z nich to my wprowadziliśmy na rynek w Polsce.

Decyzję o przedłużeniu gwarancji na ciągniki Arbos stage V chcielibyśmy, abyście postrzegali jako dowód naszej wiary w wysoką jakość tych maszyn, oferowanych przez chińską firmę Weichai Intelligent Technology Co., Ltd.

Nasza długoletnia praktyka w naprawie różnych marek, w tym od kilku lat również Arbos, skłoniła nas do jednoznacznej decyzji o wydłużeniu okresu gwarancji. Chcemy, abyście byli pewni jakości naszych produktów – my sami w nie wierzymy, a teraz i Wy możecie się o tym przekonać. Zakup Arbos zapewnia 7 lat spokoju i niezawodności w pracy, co stanowi długi okres ochrony.