• ZAPYTANIE OFERTOWE

   

  Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek masz możliwość skontaktowania się i zadania pytań dotyczących DS . Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz przedstawiciel, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

  Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa. 

  Budynek firmy Korbanek Sp. z o.o.

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Agrisem DS

300 - 1200 CM

Uniwersalny siewnik do poplonów Agrisem DS
 
 Agrisem DS siewnik do poplonów uniwersalny zamontowany na bronie talerzowej Korbanek.pl
 
 

Agrisem DS 200 i DS 500 to specjalnie zaprojektowany siewnik, który można zamontować na wielu maszynach Agrisem takich jak Disc-O-Mulch, Maximulch, a także Vibromulch, których szerokość robocza nie przekracza 6 m. Uniwersalny siewnik pozwala na wysiew każdego rodzaju małych ziaren oraz poplonów podczas podorywki, co zmniejsza liczbę przejazdów.

Agrisem DS 200 i DS 500

Agrisem DS 200 i DS 500 siewnik poplonów zdjęcie studyjne Korbanek.pl             

Agrisem DS 200-500 to uniwersalne siewniki poplonów o pojemności 200 lub 500 litrów, bardzo łatwo dostępne dzięki stopniowi, który posiada homologację. Dozownik pod zbiornikiem posiada wałek rozdzielający, który może być wyposażony w 2 rodzaje wkładów bębenków dozujących, odpowiednio do rodzaju materiału siewnego. Po dozowaniu ziarno jest przesypywane za pomocą przewodów aż do rozpraszaczy a następnie umieszczone tuż przed wałem maszyny. Napęd dozownika i wentylatora jest zapewniony dzięki elektrycznemu lub hydraulicznemu silnikowi. Intensywność siewu może się wahać między 0,6 do 53 kg/ha (dla szerokości roboczej 3m oraz przy prędkości 15 km/h).

Podstawowa specyfikacja:

Napęd wentylatora Elektryczny Hydrauliczny
Pojemność zbiornika (L) 200 500
Waga (kg) 324 462
Ilość ujść 8 8

Wyposażenie standardowe:

Uniwersalny siewnik do poplonów. Możliwość montażu na maszynach Disc-O-Mulch Silver (nieskładanych i składanych), Disc-O-Mulch Gold (nieskładanych i składanych – bez funkcji hydraulicznego składania wału), Maximulch S3 (nieskładanych i składanych – bez funkcji hydraulicznego składania wału), Vibromulch (nieskładanych i składanych – z wyjątkiem modeli ciągnionych). Elektryczny napęd dozownika. Pojemność zbiornika: 200 L lub 500 L. Bezpieczny pomost załadunkowy z drabinką. Rampa z 8 rozpraszaczami umieszczona przed wałem. Radar do wyznaczania dawki ziarna w zależności od prędkości (jako opcja). Komputer «A-Organizer» bez funkcji wyznaczania dawki ziarna w zależności od prędkości

Wkłady bębenków dozujących, stosowane w zależności od rodzaju materiału siewnego w siewnikach poplonów AGRISEM DS Korbanek.pl

Ilustracja powyżej: Wkłady bębenków dozujących (kaneli), stosowane w zależności od rodzaju materiału siewnego.

 

Uniwersalne siewniki do poplonów Agrisem DS 200 i DS 500 mogą być montowane na różnych maszynach, dzięki czemu stają się jeszcze bardziej praktyczne i uniwersalne KORBANEK.PL

Ilustracja powyżej: Uniwersalne siewniki do poplonów Agrisem DS 200 i DS 500 mogą być montowane na różnych maszynach, dzięki czemu stają się jeszcze bardziej praktyczne i uniwersalne.

0

O marce Agrisem

Logo małe agrisem żółte litery na czarnym tle korbanek.pl

Firma AGRISEM International została założona w połowie lat 90-tych. Jedną z pierwszych innowacji wprowadzonych na rynek jest ostrze ze specjalnie przesuniętą końcówką, które pozwala na jednolite spulchnienie na całej szerokości roboczej bez naruszania struktury gleby. Opatentowane przez AGRISEM International umożliwia osiągnięcie w glebie tak zwanego efektu fali. W celu jej wytworzenia, przesunięta końcówka ostrza wywiera nacisk pionowy, zapewniający jednorodne unoszenie gleby. Pasmo ziemi wraca następnie na swoje miejsce bez uszkodzeń, a to zapewnia znakomitą ciągłość strukturalną potrzebną wytworzenia skutecznej porowatości oraz ułatwia rozwój układu korzennego. AGRISEM jest często kopiowany, ale nigdy niedościgniony, dzięki licznym patentom, kontynuuje innowacyjną strategię, projektując przykładowo pierwszy na świecie agregat z niezależnymi, wysuwanymi talerzami.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna