• ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

   

  Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia VIBROGERM w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz przedstawiciel, który ustali szczegóły prezentacji.

  Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach swojego gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

  zachód słońca na polu Korbanek

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Agrisem VIBROGERM

400 - 1200 CM

Kultywator przedsiewny Agrisem VIBROGERM
 
 Zaczepiany kultywator przedsiewny Agrisem VIBROGERM podczas pracy na polu Korbanek.pl
 
 

Agrisem VIBROGERM to agregat przedsiewny służący do optymalnego przygotowania łoża siewnego, umożliwiający przeprowadzenie kilku czynności w jednym przejeździe. Prześwit pod ramą wynosi 60 cm, głębokość robocza maszyny mieści się w przedziale od 5 do 15 cm. Agregat jest idealnym rozwiązaniem do obróbki gleby, na której była przeprowadzona orka. Gleba jest lepiej ocieplona przed wiosennymi siewami. Dostępne są trzy szerokości robocze agregatów Agrisem VIBROGERM: 4, 5 i 6 metrów.

Agregat przedsiewny AGRISEM VIBROGERM

                   Agregaty Agrisem VIBROGERM wyposażony w 4 rzędy zębów prostych sprężystych lub w 2 rzędy zębów ze skrzydłami Korbanek.pl       

Agregaty Agrisem VIBROGERM mogą być wyposażone w 4 rzędy zębów prostych sprężystych lub w 2 rzędy zębów ze skrzydłami. Możliwość wyboru konfiguracji maszyny w zależności od rodzaju pracy pozwala na dostosowanie agregatu przedsiewnego do warunków roboczych. Z przodu agregatu pracuje przednia włóka Cross-board z hydrauliczną regulacją głębokości, która wraz z wałem strunowym o średnicy 460 mm umożliwia wyrównanie powierzchni oraz jej rozdrobnienie. W drugiej kolejności pracują dwa lub cztery rzędy zębów sprężystych. Mają więc Państwo do wyboru:

Agregaty Agrisem VIBROGERM mogą być wyposażone w 2 rzędy zębów ze skrzydłami rysunek maszyny na białym tle Korbanek.pl

- Dwa rzędy wyposażone w 16, 20 lub 24 zęby w zależności od szerokości roboczej  (odpowiednio 4, 5 lub 6 metrów). Zęby są wzmocnione zabezpieczeniem 3D 25 mm, redlicami gęsiostópkami z 25-centrymetrowym odstępem między rzędami. Taka konfiguracja pozwala na pełne podcięcie gleby na całej szerokości roboczej oraz na agresywną pracę w celu otrzymania lekkiej powierzchniowej warstwy ziemi.

lub:

Agrisem VIBROGERM mogą być wyposażone w 4 rzędy zębów prostych sprężystych rysunek maszyny na białym tle Korbanek.pl

- Cztery rzędy wyposażone w 40, 50 lub 60 (odpowiednio 4, 5 lub 6 metrów szerokości) zębów sprężystych pół-zaokrąglonych 45x10mm z 10-centrymetrowym odstępem między rzędami. Taka konfiguracja pozwala na intensywną pracę na powierzchni gleby co wpływa na dobre jej napowietrzenie oraz ocieplenie przed wysiewem.

Uprawowy agregat przedsiewny Agrisem typ VIBROGERM podczas pracy na polu Korbanek.pl

Obojętnie jaka będzie konfiguracja maszyny, zęby są zawsze montowane na niezależnej ramie z hydrauliczną regulacją głębokości roboczej pozwalającą na precyzyjną kontrolę z kabiny ciągnika. Dzięki temu  gleba jest doskonale wyrównana , przygotowana pod wysiew oraz wpływa na jednolite kiełkowanie ziaren.

Na zdjęciu pokazano w pracy agregat przedsiewny Agrisem VIBROGERM o szerokości roboczej 6 metrów korbanek.pl

Praca zębów wpływa na wprowadzenie do ziemi nawet najmniejszych elementów faworyzując tym samym dobry kontakt gleba-ziarno. Podwójny wał Cross-kill o średnicy 400 mm dociska następnie wierzchnią warstwę gleby aby zmniejszyć parowanie terenowe przed końcowym przejazdem opcjonalnego wału Finisher o średnicy 320 mm.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym pokazano w pracy agregat przedsiewny Agrisem VIBROGERM o szerokości roboczej 6 metrów:

0

O marce Agrisem

Logo małe agrisem żółte litery na czarnym tle korbanek.pl

Firma AGRISEM International została założona w połowie lat 90-tych. Jedną z pierwszych innowacji wprowadzonych na rynek jest ostrze ze specjalnie przesuniętą końcówką, które pozwala na jednolite spulchnienie na całej szerokości roboczej bez naruszania struktury gleby. Opatentowane przez AGRISEM International umożliwia osiągnięcie w glebie tak zwanego efektu fali. W celu jej wytworzenia, przesunięta końcówka ostrza wywiera nacisk pionowy, zapewniający jednorodne unoszenie gleby. Pasmo ziemi wraca następnie na swoje miejsce bez uszkodzeń, a to zapewnia znakomitą ciągłość strukturalną potrzebną wytworzenia skutecznej porowatości oraz ułatwia rozwój układu korzennego. AGRISEM jest często kopiowany, ale nigdy niedościgniony, dzięki licznym patentom, kontynuuje innowacyjną strategię, projektując przykładowo pierwszy na świecie agregat z niezależnymi, wysuwanymi talerzami.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna