Przystawka Kemper podczas pracy w polu

Uniwersalne przystawki KEmper

 

 

 

 

Kompatybilne z wszystkimi sieczkarniami - Przystosowane do każdego rodzaju zbioru

 

C 3000

 

 

4 rzędy pełnej mocy dla ciągników z systemem jazdy do tyłu.

Model C3000 C3000
  Przystawka kosząca Podbieracz do trawy 2m (3 m)
Długość (m) 2,8 2,15 (2,35)
Szerokość całkowita (m) 3 2,60 (3)
Wysokość (m) 4,2 4,20 (4,20)
Wysokość transportowa (m) 3,7 3,70 (3,70)
Szerokość robocza (m) 3 2,00 (2,57)
Masa (kg) 2350 1700 (2150)

 

niezależność i szerokie możliwości

 

 

Szeroki zakres rozwiązań technicznych zapewnia optymalne ustawienia sieczkarni zawieszanej, aby wytworzyć jak najwyższą jakość sieczki, taką jak w sieczkarniach samojezdnych. Sieczkarnie mogą zostać optymalnie przygotowane do obróbki kukurydzy, trawy lub kiszonki z całych roślin oraz roślin do biogazowni przez zastosowanie specjalnego wyposażenia opcjonalnego.

Wyposażenie opcjonalne: podbieracz do trawy o szerokości 2 m i 3 m, noże tnące z elementem ciernym, dodatkowa płyta krusząca, zgniatacz ziaren,  hydrauliczny składana rura wyrzutowa,  detektor metalu, podnośniki roślin z regulacją wysokości, sztywne podnośniki roślin

 

-

Konstrukcja sieczkarni

 

-


Bębny zbierające

 

Bębny zbierające z agresywnymi elementami ząbatymi zapewniają zbieranie plonu bez strat, nawet w ekstremalnych warunkach.

 

 

-


Uni Cracker

 

Opcjonalny Uni Cracker zwiększa wydajność i zapewnia optymalną jakość sieczki. Jednocześnie kanał wyrzutnika zostaje podwyższony o ok. 1m. 

 

 

-


Długość cięcia

 

Regulacja długości cięcia (12 długości) przez 4 biegową skrzynię biegów, elektryczny panel sterowania do obsługi z kabiny.

 

 

Układ Cięcia

 

-


Tarcza tnąca

 

Obracające się bębny gwarantują równomierne zasilanie materiałem pionowego zespołu tnącego. Doskonałą jakość rozdrabniania uzyskuje się poprzez dużą prędkość tarczy tnącej. Centralnie regulowane koło zamachowe wyposażone jest w 12 noży powlekanych węglikiem wolframu. Stalnica jest odwracalna i ma hartowane krawędzie. 

 

 

-


Uszkadzanie ziaren

 

Dla twardych ziaren kukurydzy ptyła cierna dostarczna jest standardowo z sieczkarnią. Profil cierny dla optymalnego uszkadzania ziaren może być łatwo wymieniony na profil gładki.

 

 

-


Jakość sieczki

 

Poza standardową płytą cierną dostępny jest opcjonalny zgniatacz Uni Cracker którego sercem są tarcze zębate o kształcie klina.

 

 

O marce Kemper

Logo firmy Kemoer biały napis na czerwonym tle

Od ponad 100 lat firma Kemper zajmuje się rozwojem, produkcją i dystrybucją najwyższej klasy technologii dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie.

Na ponad 100 000 m kwadratowych, terenie zakładu w Munsterland firma KEMPER zatrudnia około 250 pracowników.

"Rozwój, opieka nad klientem i produkcja sa u nas ze sobą bardzo ściśle powiazane. Jest to gwarancja ciągłego postępu naszych produktów"

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna