PROSPEKTY, FOLDERY, MATERIAŁY REKLAMOWE

Tutaj znajdziesz materiały do pobrania dotyczące maszyn KRUKOWIAK
do przetwórstwa warzyw oraz maszyn do uprawy i zbioru warzyw

Krukowiak Obcinarka do cebuli M635

1 - 1

KRUKOWIAK Obcinarka do cebuli M635

Obcinarka wałkowa do cebuli KRUKOWIAK M635 okazja od firmu korbanek

Opis

 

Obcinarka wałkowa do cebuli
KRUKOWIAK M635

Obcinarka wałkowa do cebuli KRUKOWIAK M635 jest maszyną, która oczyszcza cebulę z resztek gleby, słabo przylegających łusek i obcina zaschnięty szczypior. Częścią roboczą maszyny są wałki (8 lub 12 sztuk) o długości 185 mm, z nawiniętym prętem o kwadratowym przekroju. Obcinarka napędzana jest silnikiem elektrycznym lub od wałka przekaźnika mocy ciągnika klasy 0,6 T i wyższej. Obcinarka posiada solidną konstrukcję z elementów stalowych, które po oczyszczeniu metodą piaskową zostały pokryte wysokiej jakości powłoką lakierniczą wykonaną metodą malowania proszkowego, dzięki czemu posiada ona wysokiej jakości walory estetyczne i jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne i korozję.

korbanek.pl niebieska obcinarka wałkowa do cebuli KRUKOWIAK M635 z silnikiem elektrycznym  Obcinarka wałkowa do cebuli KRUKOWIAK M635 stalowa konstrukcja 8 lub 12 wałków

Dane techniczne

 

Specyfikacja i dane techniczne obcinarki do cebuli M635

Typ maszyny Obcinarka 8-wałkowa Obcinarka 12-wałkowa
Symbol M635
Liczba wałków 8 12
Masa [kg] 680 900
Wydajność [t/h] ~4,5 ~5,2
Napęd WOM 540 obr./min.
lub silnik elektryczny trójfazowy
2,2 kW 960 obr./min
Wymiary
[dł. x szer. x wys.] [cm]
350 x 157 x 153 350 x 213 x 153
Moc ciągnika przy napędzie WOM [KM] min. 30
0

O marce Krukowiak

logo KFMR Krukowiak - napis i lew, czerwono-czarna kolorystyka

Od samego początku produkty firmy Krukowiak wyróżniały się dwoma cechami: wysoką jakością i innowacyjnością. Utrzymanie wysokiego standardu produktów możliwe było dzięki stałej współpracy z instytutami naukowymi oraz dzięki zastosowaniu w produkcji podzespołów najlepszych producentów. Marki takie jak ARAG, COMET, POLMAC, VERZELLESI, LECHLER, TEEJET, GEOLINE, VETRORESINA PADANA, AGROTRONIX, POMMIER są doskonale znane, a produkty tych firm stosowane przez wszystkich liczących się producentów opryskiwaczy na świecie. Każdego roku firma prezentuje kilka nowości, niejednokrotnie są to produkty unikalne w skali światowej. Produkcja odbywa się w zakładzie w Brześciu Kujawskim.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna